Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

9 hours ago, laflarre said:



Константине леба ти, кад већ видиш да сам залутао и да немам везе, заобиџи ме или у скоковима одскакући.

 

Да те нису бановали (узгред ја сам против бановања генерално) имао би прилику за оно што си очигледно пропустио тј. да научиш да дискутујеш и да размишљаш, замисли, својим мозгом.

Link to comment
Share on other sites

Nažalost mi nemamo struku za 3 5 2 ili 3 6 1. Kod nas bi to bilo 5 4 1. A vec smo videli pod Stankovicem kako to izgleda. A steta je jer je Piksi objansio kako se to radi, potrebno je samo prekopirati sistem sa ofanzivnim krilima umesto bekovima. Obzirom da bekove ne mozemo da nadjemo, tim pre je ta formacija idealna za nas. Pogotovo sada kada imamo Dragovica i solidnog Erakovica. Degenek je idealan za tu formaciju, ali...

 

To je i formacija u kojoj bi Rodic nasao novu ulogu kao levi stoper, posebno protiv ekipa sa brzom navalom. Lazar Randjelovic bi bio dobro resenje desni, mali Radulovic levo. Ima tu jos zanimljivih brzih igraca, a nama bas takvi trebaju. Tu bi se i Katai lisio defanzivnih obaveza.

 

Popovic, Eraković, Dragović, Rodić, Randjelovic, Radulovic, Sanogo, Kanga, Ivanic, Katai, Ohi.

 

Moraju da se dovedu 2 stopera, rezervni krilni igraci( ne amateri - gobelja i gajic). Fali i ozbiljna alternativa Sanogu a to nije Krsticic. 

Link to comment
Share on other sites

Imam rezervu prema Ohiju, ne ocekujem bas neku eksploziju, prilicno je skromnog skillseta sto se da videti iz aviona i zato nije ni mogao da se dočepa neke jače lige uprkos ovakvim brojkama. Boćko iz prvog mandata je bio fantastican, posle njega tesko nam ide sa pronalaskom modernog i efikasnog špica pa se eto nadam da ce biti ovaj biti bolji od Tomanea,  izgubljenog Dionija, pa i Falcinelija. Zivim za dan kada ce Terzu i Mrkelu naslediti neko ko nije lopov i neodgovorna bagra koja krade i razbacuje Zvezdin novac, pa da umesto kamiona krseva od 1, 1.5 ili 2 miliona evra jednom u dve godine dovedemo mladjeg igraca sa upside-om od 4, 5 miliona za koga ce mozda moci da se uzme 15 ili 20 a ne da poslednji dan prelaznog roka kao bombu dovodimo Van La Prevaru koga šutiraju i iz treće španske lige, Vircburger Kikersa i Smirnisa. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Satan said:

Imam rezervu prema Ohiju, ne ocekujem bas neku eksploziju, prilicno je skromnog skillseta sto se da videti iz aviona i zato nije ni mogao da se dočepa neke jače lige uprkos ovakvim brojkama. Boćko iz prvog mandata je bio fantastican, posle njega tesko nam ide sa pronalaskom modernog i efikasnog špica pa se eto nadam da ce biti ovaj biti bolji od Tomanea,  izgubljenog Dionija, pa i Falcinelija. Zivim za dan kada ce Terzu i Mrkelu naslediti neko ko nije lopov i neodgovorna bagra koja krade i razbacuje Zvezdin novac, pa da umesto kamiona krseva od 1, 1.5 ili 2 miliona evra jednom u dve godine dovedemo mladjeg igraca sa upside-om od 4, 5 miliona za koga ce mozda moci da se uzme 15 ili 20 a ne da poslednji dan prelaznog roka kao bombu dovodimo Van La Prevaru koga šutiraju i iz treće španske lige, Vircburger Kikersa i Smirnisa. 

Da ima jači skillset onda ne bi došao kod nas! Igrači sa njegovim fizikalijama i dobrim skillom igraju kao starteri u TOP 5 liga Evrope i to u ekipama gornjeg doma. Čovek je snažan, ima visino, a opet je brži od Pavkova, ume da primi i odloži loptu, tehnika je sasvim solidna, ume da igra od lopte i da se otvori. I što je najbitnije fizički je spreman i igrao je konstantno.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Liska Manjina said:

Oteraš proverenog igrača, ne uzmeš ni cent za njega, i nadaš se da će Mita Skeledžija da pronađe boljeg za dž ili za skromno obeštećenje (do 1 milion). Nema jebene šanse da će se to desiti, iskreno se nadam da već imamo spremne ulazne transfere. Ovakvo ad hoc neplansko postupanje je ispod svakog nivoa, nas povreda Dragovića dali od totalnog defanzivnog kolapsa i 2+ primljena gola na svakoj jebenoj utakmici.

 

Не треба никога да чуди непланско поступање, то нам је тм. Уосталом тако су набили и дугове  и то у ери највећих прихода од УЕФА. Што бољи резултати веће муљање јер нема никаквих контролних механизама ни од стране државе ни унутар клуба (демагогију од скупштине и НО/УО наравно не рачунам). Нема ни медија да им скоче за врат јер је код бурегџија никад мања тарифа.

Иначе штопери су већ били посложени за наше стандарде и могућности, апсолутно ништа није требало дирати. Драговић неприкосновени командант у тандему са мање квалитетним али искусним и добрим Дегенеком и ротираш Ераковића и Панкова који уз команданта уче и напредују и гдје неки од њих могу и на (бекап) бека у зависности од формације са 3 или 4 у задњој линији, повреда, картона исл. У нормалном клубу би знали вратити и Борјана на прави колосјек (који је без обзира на све деценијама уназад најбољи голман којег смо имали) али вјероватно ћемо и то мјесто у тиму начети беспотребно. Знајући какви олоши воде клуб не бих се зачудио да управо оно што нам гори а то су бокови, остане по старом...

Edited by Константин
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pisu da je zavrsen Italijan iz Valensije, momak je ako sam shvatio dobro imao dve teske povrede istog kolena, bez pravog fudbala, pa i treninga...

Vec vidjen scenario uz ugovor do 2024., dakle tesko da cemo ga puno gledati na terenu, pu pu da ga ipak ne ureknem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pise da je igrao 8 utakmica ove sezone, od toga protiv Elčea dao go. Znaci, zna kako izgleda lopta i poznaje pravila igre. Ako ja dobro shvatam, te povrede su bile ranije. Kao sto neko rece, mene samo brine sto ga Mrkela dovodi. To je po automatizmu propast.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Don Juan said:

Mene najviše brine kada kažu "Valensija mu je dala odrešene ruke"....No dobro. Srećno.

Jedno pitanje, pa zezajte me ako izvalim glupost.

 

Ko je zaboga Ibrahim Mustafa????

Ibrahim je onaj neki "nas" klinac, mislim da je bio u Metalcu, ili tako nesto (ili je tamo bio Odada). Znam da sam nekog vidio na ZLA. Uglavnom, bio je na nekoj pozajmici.

Nisam nesto bio od pomoci ali jbg..

Edited by Marokanac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da li neko uopste veruje da ce taj nesto da pruzi. Vec je povređen ili samo što nije, da li je nespreman pa ce individualno da radi tamo do Uskrsa, da li ce mu jezicka barijera praviti probleme...  Nesto od toga sigurno, pa ne bi hohstapleri doveli kasvetnog igraca

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Marokanac said:

Ibrahim je onaj neki "nas" klinac, mislim da je bio u Metalcu, ili tako nesto (ili je tamo bio Odada). Znam da sam nekog vidio na ZLA. Uglavnom, bio je na nekoj pozajmici.

Nisam nesto bio od pomoci ali jbg..

Znaš svakako više od mene. Vidim da  par godina ima ugovor sa nama, ali iskreno ne sećam ga se.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čitajući izjave Terzića, Mrkele i Stankovića, čovjek da se zapita da li živimo na istoj planeti. Prvi na govoru pred početak priprema napada selektora. Drugi produžava ugovor i priča o Srnicu kao da je Modrić, a treći koji se hvatao za vrat sa Borjanom tvrdi kako tu nema nikakvih problema. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Miloš Degenek je dobio dozvolu da napusti klub, a za njegov transfer crveno-beli će dobiti 800.000 evra.

"Lično mi je žao što je otišao. Odluka je bila isključivo njegova. Mogli smo da je stopiramo, ali hteli smo da mu izađemo u susret. Razlozi rastanka su bili sportski, hteo je veću minutažu jer želi da bude spreman za Svetsko prvenstvo. Obeštećenje za njegov transfer je 800.000 evra", potvrdio je Mrkela, ali još nije poznato u kom klubu će reprezentativac Australije nastaviti karijeru.

 

Jel ovo Mita opet prezupcio, ili je prespavao jucerasnji dan. Kako je moguce da mi dobijamo 800 000€ kad izasla vest da smo se sporazumno rastali? 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, berti said:

Da li neko uopste veruje da ce taj nesto da pruzi. Vec je povređen ili samo što nije, da li je nespreman pa ce individualno da radi tamo do Uskrsa, da li ce mu jezicka barijera praviti probleme...  Nesto od toga sigurno, pa ne bi hohstapleri doveli kasvetnog igraca

Dobro je, mnogo je negativne  energije ovde ljudi moji dobri. Pa jeste, bilo je mnogo promasaja, i to bas mnogo. Mnogo su lose poslovali, ili bolje reci katastrofa. Niko to ne spori. Ali pobogu, za uspehe koje postoje iza nas u Evropi pre svega moralo je nesto i da se pogodi, npr: Ben, Sanogo mi prvi padaju napamet, pre toga Donald, LE talek pa i Kanga. Jeste mnogo vise promasaja, pa verovatno i ne mali broj sumnjivih transfera, ali dajte malo vere. Ako dodje, ok, neka je. Pa igrao je pre par dana protiv Vinisijusa, znaci da sigurno nije nivo Gobelje i Gajica. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dl91 said:

Miloš Degenek je dobio dozvolu da napusti klub, a za njegov transfer crveno-beli će dobiti 800.000 evra.

"Lično mi je žao što je otišao. Odluka je bila isključivo njegova. Mogli smo da je stopiramo, ali hteli smo da mu izađemo u susret. Razlozi rastanka su bili sportski, hteo je veću minutažu jer želi da bude spreman za Svetsko prvenstvo. Obeštećenje za njegov transfer je 800.000 evra", potvrdio je Mrkela, ali još nije poznato u kom klubu će reprezentativac Australije nastaviti karijeru.

 

Jel ovo Mita opet prezupcio, ili je prespavao jucerasnji dan. Kako je moguce da mi dobijamo 800 000€ kad izasla vest da smo se sporazumno rastali? 

pa dobijamo 800 000 koje mu dugujemo jer mu ih necemo platiti, što bi rekao Čović čista zarada

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

kakvi bogovi ekonomije i fudbala.

teraju domaceg igraca koji je najbolji stofer iza dragovica i koji moze i poziciju desnog beka da pokriva, da bi se doveo stranac koji je duplo skuplji, i koji ne moze ni da potrci.

 

i umesto da zadrze degeneka, koji nece da ide, a borjana koji oce da ide, puste.. oni sve obrnuto.. ako se okrenemo ize, jeste borjan zasluzan za dosta rezultata, al ako gledamo u buducnost u smislu koliko moze borjan i dalje da ponudi a koliko degenek.. jasno je koga je trebalo ostaviti, opet kazem pogotovo iz ugla sto  borjan hoce da ide a degenek nije hteo..

 

no, najvise mi je zao dragovica, koji verovatno tek sada vidi u kakvo govno od sredine je dosao i sa kakvim kriminalcima saradjuje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@n4l1m

 

Degenek je hteo da ide, ali ne za platu koju su mu prvobitno ponudili, jer u Zvezdi je imao mnogo veliku, mozda i nerealnu. To je bilo kad su ponudili 800 000 Zvezdi. Nakon toga je doslo do sporazumnog raskida, verovatno zbog dugovanja prema njemu, da se to prebije, a kako bi on sam mogao da izvuce vecu platu u Lasku. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...