Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ko ne bi bio nezadovoljan ako ne dobija platu na vreme?  Ovi ološi tako osmisle igranku da uvek neko drugi bude kriv za kasnjenje plata. Prosto igrač da poželi da pobegne iz takve sredine. No ja i dalje čekam da nam Mančester uplati barem 5 miliona za Njegoša pa onda mozda platimo Mirku ono što dugujemo. Za malo me ovde "vernici" ne kamenovaše kad sam posumnjao u taj info da Njegoš ide u Mancester. Istina nekad su Leskovac zvali mali Mancestet pa eto mozda tamo ode za 5 miliona dzakova paprike.😃

Edited by Perkos2
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Risairo je spic k oliko ga ja pamtim, mada mu brzina jeste glavna odlika. Slobodan je igrac on, tako da nema prepreke s te strane. 

 

Veliki talenat bio, ali luda glava bas. High risk - high reward, jer se cini da ce Dioni zaista da ode u Tursku. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Markoss said:

Risairo je spic k oliko ga ja pamtim, mada mu brzina jeste glavna odlika. Slobodan je igrac on, tako da nema prepreke s te strane. 

 

Veliki talenat bio, ali luda glava bas. High risk - high reward, jer se cini da ce Dioni zaista da ode u Tursku. 

Ono Dioni sam rešio da dođe malo kod nas pa sad ide dalje do Turske? Niko da zapita ko se omastio priliko njegovog dolaska?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvog mi maga imamo za sportika, da ga nema trebalo bi ga izmisliti.

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezdin-nacelni-plan-risairo-i-brzi-strani-spic-mogu-da-idu-dioni-falko-bakajoko-babic/396286

 

Znaci sad mogu da idu igraci za koje si odbio sve dosadasnje ponude a trenutno nemas nijednu (Falko, Njegos, Nikolic) + stranac kog si doveo pre mesec dana + stoper kog si mesecima najavljivao kao zamenu za Milunovica.

 

Pa jebeno genijalno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Prijatelj Mitar said:

Kakvog mi maga imamo za sportika, da ga nema trebalo bi ga izmisliti.

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezdin-nacelni-plan-risairo-i-brzi-strani-spic-mogu-da-idu-dioni-falko-bakajoko-babic/396286

 

Znaci sad mogu da idu igraci za koje si odbio sve dosadasnje ponude a trenutno nemas nijednu (Falko, Njegos, Nikolic) + stranac kog si doveo pre mesec dana + stoper kog si mesecima najavljivao kao zamenu za Milunovica.

 

Pa jebeno genijalno.

da li ima neko na ovom topiku ko misli da su te ponude zaista postojale i da je Terzić odbio po 5 miliona za Njegoša i Nikolića? 

Link to comment
Share on other sites

Kako da prodas igrace koji ne igraju vec 3 meseca. Sjajam nacin za "podizanje" cene bonusa.
Nemoj da im daješ ideju da ih stavljaju u izlog kako bi ih prodali.

Ako uspeju da ih prodaju budzašto po cenu da ne ulaze u igru - super, u suprotnom ako treba da im "dižu cenu" želim da ih nikad ne prodaju.
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, suptil said:

Ko je ovaj Pavlovic iz Standarda koji ce ubuduce igrati za nasu reprezentaciju? Imali mogucnosti da dodje kod nas? 

Sta ce nam?

Da useremo jos jednog talenta, i da ga nasa bagra salje na kaljenje u Graficar.

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...