Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 minute ago, Čvarkov said:

Kakve su ovo oscilacije u igri jbt, samleli smo Kluž i Kairat kući, loše odigrali protiv Merifa. Šteta.

 

Fokus, samopouzdanje i jasan plan. Protiv Merifa smo se ukakili bez nekog jasnog razloga. I da, Kanga efekat.

1 minute ago, Čvarkov said:

Kakve su ovo oscilacije u igri jbt, samleli smo Kluž i Kairat kući, loše odigrali protiv Merifa. Šteta.

 

Fokus, samopouzdanje i jasan plan. Protiv Merifa smo se ukakili bez nekog jasnog razloga. I da, Kanga efekat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam hteo da pišem pre 7 dana, jer bi bio samo izgovor i traženje opravdanja, ali Šerif stvarno jeste nezgodna ekipa. Naravno da smo morali da ih prođemo, ali baš im je teško dati gol. I oni su dali jedan na grešku Borjana, a drugi bi bio poništen da je bilo VARa i opet je Borjan mogao bolje. 

Iako jesmo odigrali kao najgore sise i Mister pogrešio sve što je mogao, baš me je zanimalo kako će proći protiv Dinama i evo 3 komada im metnuli. 

Podsećaju me na Hajduk iz Kule, samo neka vol 3.0 verzija. 

 Da opet kažem, ne opravdavam ispadanje, zasrali smo sve što smo mogli, ali Moldavci jesu kratko ćebe. 

Link to comment
Share on other sites

Dobro drugo poluvreme, odigrali skoncetrisano, iskoristili šanse i sad bez preterano tenzije idemo na revanš. Ipak ekipi trebaju prava pojačanja u špicu i na bekovima. Rodić ne moze sam da izgura sezonu a desno smo uzasni. Ostaje da vidimo i šta će mrkela istrgovati što prodajom što kupovinom. To je ono što najviše brine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...