Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

nije, urucili su im neke prstenove. zapravo su ove godine kao grupa primljene u international tennis hall of fame (ono sto je bilo za  Ivanisevica prosle godine, ali je zbog pandemije ceremonija bila tek ove godine). trebalo bi da su tada dobile te prstenove, ali izgleda da su sad (ponovo?) im urucili. nema drugih "kandidata" od ove godine (Koncite, Ivanisevica i ko bese jos), samo ovih 9 zena (zapravo ih je bilo samo 6 na "bini").

sad su u spaliru sacekali i Emu i Mariju..

Link to comment
Share on other sites

@wwwwTo su mogli u pre finala, logicnije je...

 

Ti si na TW, pogledaj samo anglosaksonce, onog Lova koji radi za BBC i ostale anglosaksonce...

 

Kao sto pokusavaju od Koko da naprave novu Serenu, ova bi treblo da bude novi pokusaj neke Busar...

 

A ovaj sudija nije Britanac, ako sam ja dobro razumela, ovaj komenator je rekao da jeste...

Edited by Helena
Link to comment
Share on other sites

izgleda da ce biti tinejdzersko finale.

 

Nemacki komentator tumaci gestove Sakari: pusti me na miru, znam sta radim

Americki komentator tumaci iste te gestove Sakari: ona samo udara linije i sve pogadja.

 

toliko o komentatorima i tumacenju ponasanja igraca/igracica...

Edited by wwww
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Najlepše moguće finale, kad već moje favoritkinje nisu mogle.

3 hours ago, wwww said:

Sabalenka igra potpuno bezglavo, a Lejla inteligentno (mada se vidi da je malo umorna).

Evo sad, imala je 3 sasvim solidne brejk prilike, a sta ona radi? Zvekne sto jace moze prvu loptu koja joj dodje pod reket. I naravno aut.

Lejla nema vise snage (pitanje je da li ce naci neke poslednje rezerve u finisu meca).

A Sabalenka samo mlati po loptici ko drvoseca.

Ne podnosim nikako taj tenis koji igra Sabalenka, na sreću Lejla je pokazala da um caruje a snaga klade valja :heart: doduše imala je u poslednjem gemu ogromnu pomoć protivnice koja je samu sebe pokopala onakvim servisom.

 

A Sakari se pojavila na terenu kad je već bilo kasno, ono je sramota na šta je ličila u prvom setu. Pokazala je da ne zaslužuje više od polufinala, iako joj je ovo već drugo ove sezone. Svaka čast Emi što je izdržala pritisak na servisu za meč, ali nismo ni dobili priliku da vidimo koliko zapravo može.

 

Sad je baš muka za koju navijati u finalu. Lejla je pobedila mnogo teže protivnice ali je Ema dobila tri meča više.

 

Nadam se da će u finalu obe da odigraju najbolje što mogu, a ne da bude pokvareno nervozom kao ovo drugo polufinale. Barti mi deluje kao najveći gubitnik ovog turnira, da nije izgubila od Rodžersove ne verujem da bi ponovila tako loše izdanje do kraja.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...