Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

20 minutes ago, Indig0 said:

Njemu treba jedan ovakav meč,  bez toga teško da uzima slem, to je govorio protiv Musetija kada se vratio. Samo sto je tada igra bila daleko bolja. 

Sreća u nesreći pa ovi glavni izazivači Novaka igraju brz tenis i nisu smarači kao Kei. Neće umor biti preveliki faktor u završnici.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, vanjabarsa said:

mala raducanu ne staje .....

ljudi, jel vi imate zivce za ovaj mazohizam od gledanj novaka, trenutno ???:smiley5:

Ja jedva izdrzavam. Kei ima jace udarce od njega, a ovi forhendi u mrezu a la Ana Ivanovic me izludjuju.

Jelenina majica mi se svidja, ako sam dobro video: I'm with my wolf.

Link to comment
Share on other sites

Beker opet lupeta: kaze da Novak ranije uopste nije imao nikakav servis, da je to bilo katastrofa kako je bio los, da je manje-vise pobedjivao jer je dobar u defanzivi.

Ja ne znam na kojoj planeti taj covek zivi? Novak je imao sasvim solidan servis dok nije promenio reket i poceo da radi s Todom Martinom. Posle te katastrofe je Vajda  morao da ispravlja "ucinjeno". Sta misli Beker kako li je Novak osvojio sve one GS-ove pre nego sto je poceo da saradjuje s Bekerom?

 

Kako me nervira taj covek!

Sad naravno prica kako Novak umislja da je publika protiv nejga, to oni samo hoce da mec duze traje...

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...