Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

11 minutes ago, vanjabarsa said:

nije samo novaku bilo " zabranjeno" da deli autograme i selfije, isto je bilo i sa keijem juce pa je on nesto objasnjavao fanovima da ce to da odrade kasnije na drugom mestu .

ne znam koje im je pravilo, zasto nekima zabranjuju, a nekima ne.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, wwww said:

Tsitsipas R2 - Mannarino

R3 - Alcaraz

R4 - Laaksonen ili Gojowczyk - dva kvalifikanta

 

Medvedev R3 Andujar

R4 - Popyrin ili Evans

QF - Van de Zandschulp(Q), Bagnis/Trugelliti(Q), Molcan(Q), Diego/Anderson

bas lagana setnja i za jednog i za drugog .............. Alkaraz bi u najboljem slucaju mogao da uzme jedan set Cicipasu,  a Svarcman Medvedevu .......................

Link to comment
Share on other sites

Da postoje GS u luzerstvu ova cetvorica nasih bi stalno igrala polufinala izmedju sebe.

 

Lepo se otvori Lajovicu zreb, Garin izgubi od nekog 147. na listi, ali ne, Duci odmah reaguje i ispada od nekog tamo Gojowczuka.

 

Iznenadio sam se koliko Italija ima tenisera na ovogodisnjem US Openu. Jesu mnogi poispadali, ali ipak je to veliki broj.

 

Dakle, sta imamo:

 

Cetvrtfinalista 1 - 99% Djokovic

Cetvrtfinalista 2 - ispadose dva Italijana nosioca, ostade Berrettini, a glavna pretnja mu je Hurkacz. Polufinalisti ovogodisnjeg Wimbledona, zreb nije fer. Tu je i simpaticni Otte, navijamo za njega

Cetvrtfinalista 3 - Zverev lagano, ali je ovaj deo zreba obelezio 700. i neki na listi Amerikanac Svajda. Osim njega Ameri ovde imaju i Socka i brkatog zavodnika Johnsona.

Cetvrtfinalista 4 - Amerikanac francuskog porekla Cressy obradovao je vecinu ljubitelja tenisa u Srbiji izbacivanjem "simpaticnog" Carenna Buste. Ovde je favorit Shapovalov, ali imaju i Amerikanci Opelku i dvojicu WC tenisera za svaki slucaj

Cetvrtfinalista 5 - Ispadose i Krajinovic i bombarderi Karlovic i Eubanks i Duckworth koji se stalno tu mota oko potencijalnog iznenadjenja, za koga navijati? Bas jak deo zreba, Rublev, Bautista i Auger.

Cetvrtfinalista 6 - Laaksonen i anonimni Gojowczuk u borbi za 16 najboljih na GS - ne, nije sala ni paralelni univerzum. Tsistsipas je ovde favorit, ali bi bilo dobro gledati ga kako ispada kao u Wimbledonu, svima je poceo da ide na nerve.

Cetvrtfinalista 7 - Sta je zajednicko za van de Zandschlupa, Bagnisa i Molcana? Mozda to sto su sva trojica ostvarili istorijski uspeh, a tu je i sansa da se jedan od njih nadje u cetvrtfinalu GS, ako se i Swartzman oklizne.

Cetvrfinalista 8 - Medvedev lagano

Link to comment
Share on other sites

Salu na stranu, drago mi je sto je Busta ispao juce ->nevidjeno govno

Secam se meca protiv Janka na USO 2016. u vrlo vaznoj situaciji u gemu gde je Busta servirao za 2-2 u setovima a imao je 00-30 da mu vrati brejk i izjednaci na 5-5 i poen koji je Janko dobio nakon dropshota Buste i izlazka na mrezu, poslao mu je loptu u ugao i ovaj je digao, Janko je smecovao i dreknuo jace , Busta je valjda dokacio loptu samo ali je sudija oduzeo poen Janku zbog urlika, a ovaj mali se tu nesto isto zalio, Janko je cak njega ispitivao, i mali se pravio kao da stvarno treba poen da mu bude dodeljen, Janko je trazio supervizore, publika je urlala Repeat the point, i nista, idiot od sudije je presudio 15-30. Doduse, Janko je imao 2-0, ali nije bio fizicki spreman na GrandSlam tenis, bio je najuspesniji pokusaj povratka kada je zaredjao neke pobede i dosao opet u top60 cini mi se . . . Od tad stvarno mrzim Bustu

- mada mi je drago sto je vec 2x dobio/eliminisao Novaka u vaznim mecevima. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

mada mi je drago sto je vec 2x dobio/eliminisao Novaka u vaznim mecevima. 

Rizikuješ novog Žarka Paspalja :classic_laugh:

41 minutes ago, goldberg said:

Da postoje GS u luzerstvu ova cetvorica nasih bi stalno igrala polufinala izmedju sebe.

 

Lepo se otvori Lajovicu zreb, Garin izgubi od nekog 147. na listi, ali ne, Duci odmah reaguje i ispada od nekog tamo Gojowczuka.

 

Iznenadio sam se koliko Italija ima tenisera na ovogodisnjem US Openu. Jesu mnogi poispadali, ali ipak je to veliki broj.

 

Dakle, sta imamo:

 

Cetvrtfinalista 1 - 99% Djokovic

Cetvrtfinalista 2 - ispadose dva Italijana nosioca, ostade Berrettini, a glavna pretnja mu je Hurkacz. Polufinalisti ovogodisnjeg Wimbledona, zreb nije fer. Tu je i simpaticni Otte, navijamo za njega

Cetvrtfinalista 3 - Zverev lagano, ali je ovaj deo zreba obelezio 700. i neki na listi Amerikanac Svajda. Osim njega Ameri ovde imaju i Socka i brkatog zavodnika Johnsona.

Cetvrtfinalista 4 - Amerikanac francuskog porekla Cressy obradovao je vecinu ljubitelja tenisa u Srbiji izbacivanjem "simpaticnog" Carenna Buste. Ovde je favorit Shapovalov, ali imaju i Amerikanci Opelku i dvojicu WC tenisera za svaki slucaj

Cetvrtfinalista 5 - Ispadose i Krajinovic i bombarderi Karlovic i Eubanks i Duckworth koji se stalno tu mota oko potencijalnog iznenadjenja, za koga navijati? Bas jak deo zreba, Rublev, Bautista i Auger.

Cetvrtfinalista 6 - Laaksonen i anonimni Gojowczuk u borbi za 16 najboljih na GS - ne, nije sala ni paralelni univerzum. Tsistsipas je ovde favorit, ali bi bilo dobro gledati ga kako ispada kao u Wimbledonu, svima je poceo da ide na nerve.

Cetvrtfinalista 7 - Sta je zajednicko za van de Zandschlupa, Bagnisa i Molcana? Mozda to sto su sva trojica ostvarili istorijski uspeh, a tu je i sansa da se jedan od njih nadje u cetvrtfinalu GS, ako se i Swartzman oklizne.

Cetvrfinalista 8 - Medvedev lagano

Novak ima ubedljivo najteži žreb

 

3. kolo Nišikori

1/8 Karacev/Fric

1/4 Beretini/Hurkač

1/2 Zverev/Šapovalov

F Medvedev/Cicinjo/Rubljov ili neko četrvrti.

 

Ne postoji ni najmanja šansa da ima lakšeg protivnika. Medvedev i Cicinjo recimo imaju sve smećare na putu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Rizikuješ novog Žarka Paspalja :classic_laugh:

 

 

 

Ma nema sta, jedno je sto ja ne podnosim Novaka 80% njegove karijere 

Novakovi fanovi nema sta da mi prigovore jer iskreno njihovog mezimceta stvarno smatram apsolutnim goatom i neprikosnovenim najboljim teniserom svih vremena u svakom smislu, a sada je to i statisticki/ciframa/vremenom potkrpeljeno i nastavlja da melje na njegovu vodenicu. Ogradjujem se od licnog stava prema njemu/njegovog teniskog dostignuca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, wwww said:

ne znam koje im je pravilo, zasto nekima zabranjuju, a nekima ne.

Jel moguće na primer zbog korone ako znaju da igrač nije vakcinisan, pošto su odgovorni za njih dok su na terenu? 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 minutes ago, delgado said:

 

 

Ma nema sta, jedno je sto ja ne podnosim Novaka 80% njegove karijere 

Novakovi fanovi nema sta da mi prigovore jer iskreno njihovog mezimceta stvarno smatram apsolutnim goatom i neprikosnovenim najboljim teniserom svih vremena u svakom smislu, a sada je to i statisticki/ciframa/vremenom potkrpeljeno i nastavlja da melje na njegovu vodenicu. Ogradjujem se od licnog stava prema njemu/njegovog teniskog dostignuca

Meni je ovo prihvatljivo, premda ne znam zašto baš ne podnosiš..

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Helena said:

Jel moguće na primer zbog korone ako znaju da igrač nije vakcinisan, pošto su odgovorni za njih dok su na terenu?

Ne bih rekla.

Vanja rece da Keiju nisu dali da potpisuje loptice, a on je valjda vakcinisan (i prelezao coronu, ako se ne varam).

Rubljovu su dozvolili a on valjda nije vakcinisan.

tako da... nemam pojma koje im je pravilo.

 

David pobedio Golijata...

 

krov na LA im prokisnjava sa strane:

 

 

 

Tsitsipas ponovo uzeo break od 8min kad je izgubio 3. set :lol_2:

a i KZS je bila "zabavna" :lol_2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

a pazi ovo: nigde ne stoji koliko maksimalno mogu da ostanu u WC-u, znaci teoretski i ako ostane pola sata on ne krsi pravila.

pitali i Stivens:

:lol_2:

 

a neko je i "premerio" sve pauze na poslednja 2 turnira:

E-QLOM4XEAAWBhx?format=jpg&name=medium

samo nisu stavili u kom trenutku je izimao TB/pauzu za presvlacenje

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Helena said:

Meni je ovo prihvatljivo, premda ne znam zašto baš ne podnosiš..

 

10 godina stara istorija i pitanje.
Ali skroz legitiman i korektan stav, mozda ga delgisa nekad preterano hejtovao, ali (sad) postuje rezultate a sam lik Novaka ne mora. 
Ionako je on Amerikanac u dusi :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...