Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

1 minute ago, jevrem69 said:

pa nista, ako tamo bude docekao umornog Novaka (koji prvo treba da prodje Zvereva), eto prve titule za Medu ..................... 

I šta se sad tu može...?Tako je, kako je i gotovo...

Ja ionako ne verujem da će osvojiti, ali ne možeš svaki drugi post čitati Meda peške do finala...:classic_rolleyes:

Novak je GOAT i zvanično, i ja sam srećna...:bravo:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Helena said:

I šta se sad tu može...?Tako je, kako je i gotovo...

Ja ionako ne verujem da će osvojiti, ali ne možeš svaki drugi post čitati Meda peške do finala...:classic_rolleyes:

Novak je GOAT i zvanično, i ja sam srećna...:bravo:

ne moras da citas,imas IL

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

Au, sad tek vidim da je Olgi Osaka projektovana u drugom kolu :ajme: ali dobro, i 2. kolo joj je pravi uspeh kako joj je išlo poslednjih godina.

Ajde bre Endi, upiši se na semafor.

Danas sam je slušala u podkastu sa Kirjosom, BJK, Fišom...

K njoj fali, kakvi mentalni problemi, baš sam bila budala...vređa sve ljude koji stvarno imaju problema...

Link to comment
Share on other sites

Zverev igrao sa Noksom i na AOu, jeste bio najteži meč, ali se ljubitelj piramida i pritajeni vakser nije nešto umorio već je s pocepanim stomakom samleo Medvedeva u finalu. 

 

Ne zaboraviti da je Noksa zadnji put na slemovima izgubio u finalu oktobarskog RGa, pre toga DQ, pre toga od Vavrinke (opet na US openu), pre toga od Tima po onom uraganu, i tri godine u prošlost od Čekinata 2018.

 

Ako "preživi" prvu nedelju kao prinudni pripremni turnir, nebitno ko je s druge strane mreže u finalu, on je favorit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...