Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Zanimljivo da Kalini ovaj "smrtni greh" u vidu RTa (pritom to nije problem, nego ona izjava o kosovu) zamera ekipica koja iza sebe ima srtne grehove naspram kojih je ovaj greh jebena limunada. Gde se neko sa nečim sprda dok neko, ko se u isto to pravoslavlje kune, ubija, diluje i čini najteža krivična dela, potpuno suprotno osnovnim načelima vere u koju se zaklinje. I onda smeta jedan RT :lol_2:

 

Pritom, mi pričamo o tenku ispred stadiona i u okviru tog tvita jednom velikodostojniku koji je deo crkve kojoj nije bio problem (i to ne nekim nižim ešalonima iste nego najvišim činovnicima) da odlikuje, blagosilja ili podrži najveće (dokazano navjeće) krvnike koje je ova zemlja imala (da ne bude zabune i da mi se ziloti ne zakače, ovo se tokom istorije odnosi na najveći broj konfesija). Sa takvima (ne verom, ne religijom) nego pojedincima samo sprdačina i vređanje. I tu Kalina ništa loše nije uradio. 

 

I što Mairosu reče za Papu i Datomea, pa ono, da je Datome izašao i pričao o tome kako su velikodostojnici katoličke crkve decenijama napastvovali decu a crkva zataškavala (o čemu sada sama crkva priča i nevešto se pere) misliš da bi mu neko rekao nešto? U kojoj god konotaciji da je rekao...

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Tvit jeste boleština, ali je ideologija tenka još veća. Kalina, kralju! emoji146.png

 

Sa tenkom se moglo posprdati na milion drugih načina, da se ne spominje polni organ Irineja.

 

Da ne ispadne da nešto branim delije, njih da interesuje KK dolazili bi na aba ligu bez koje ne bi ni bilo ovog meča večeras.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Delije jesu kreteni, tenk je sranje a napadanje Kaline bi bio najveci napad na klub od onih koji ga navodno najvise vole.

Ali twit jeste bolestina, napisan u maniru twitera koji meni nikako ne lezi. Jeste crkveno lice u sluzbi sektaskog rezima, ali je ipak Patrijarh a ta pozicija sama po sebi ipak mora da se postuje.

Da je napisao slican twit o turskim verskim vodjama dok je tamo igrao najebao bi samo tako.

Kalina je sigurno svestan posledica svojih izjava, nije mali. On je taj koji najvise trpi na kraju krajeva.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dulematic said:

Ovo nije uvreda na religijskom nivou, nego uvreda crkvenog lica.

Taj isti Irinej odlikuje i kurtu i murtu, razne zlotvore i produzena je ruka diktatora.

Zasto bi se bilo ko potresao sto mu je neko napisao da gurne onu stvar u tenk, pa makar i bio vernik.

Tenk je tek bolestina, nakon svih ratova i stradanja ti stavis tenk ispred stadiona, pa i treba da te zajebavaju.

Takve stvari se ne rade jer nisu profesionalne kada se baviš javnim poslom. Izjava tog tipa za početak može da uvredi nekog saigrača, člana stručnog štaba , određeni deo navijača.

Ljudi tome pristupaju emotivno i tu uopšte nije bitno šta o Irineju ili Kosovu misli Kalina. Bitno je da zna da ugrožava funkcionisanje kluba svojim izjavama.

Niko nikad nije čuo Gasola šta misli o papi ili nezavisnosti Katalonije iako sigurno ima stav.

I ok, mi svi volimo kad sportista ne daje suvoparne intervjue, ali na neke teme mora da da te šablonske izjave.

U suprotnom nisi u funkciji tima, videti pod Irving.

17 minutes ago, quentin said:

Jes, vala. A i onog Ruždija treba likvidirati, Montipajtnovce popaliti, a Šarli Ebdo je već dobio šta zaslužuje...

Njima je to posao i ta vrsta provokacije pozitivno utiče na njihov biznis. Kod Kaline je kontra

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, dulematic said:

Ovo nije uvreda na religijskom nivou, nego uvreda crkvenog lica.

Taj isti Irinej odlikuje i kurtu i murtu, razne zlotvore i produzena je ruka diktatora.

Zasto bi se bilo ko potresao sto mu je neko napisao da gurne onu stvar u tenk, pa makar i bio vernik.

Tenk je tek bolestina, nakon svih ratova i stradanja ti stavis tenk ispred stadiona, pa i treba da te zajebavaju.

 

spacer.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

Delije jesu kreteni, tenk je sranje a napadanje Kaline bi bio najveci napad na klub od onih koji ga navodno najvise vole.

Ali twit jeste bolestina, napisan u maniru twitera koji meni nikako ne lezi. Jeste crkveno lice u sluzbi sektaskog rezima, ali je ipak Patrijarh a ta pozicija sama po sebi ipak mora da se postuje.

Da je napisao slican twit o turskim verskim vodjama dok je tamo igrao najebao bi samo tako.

Kalina je sigurno svestan posledica svojih izjava, nije mali. On je taj koji najvise trpi na kraju krajeva.

 

 

 

Ovde ćemo u žešći off samo ja kroz život bogami idem bez ovih nazora da neko mora da se poštuje samo jer je neko patrijarh, otac, predsednik ili šta već. To poštovanje se valjda zasluži. Ili ćutimo što otac bije majku jer je eto, otac. Ili žmurimo na to što crkva radi a njeni velikodostojnici ćute i aminuju. Ili predsednik...i tako u beskonačno. Ne mora da se poštuje niko i ništa jer mu je pozicija ta i ta. Hajde da poštujemo AV ipak je legitimno izabrani predsednik. Ili Tomu pre njega. 

 

Ne postoje stvari koje su no-no kada su lična odgovornosti ili poštovanje u pitanju. I ovde nema veze sa sektaškim režimom. Bili su tu i pre ovog režima sa istim nazorima i naopakim stvarima (i to ne cela crkva, svakako, samo vrhuška, nažalost).

 

A što se Turske tiče, pa ako je to kontra argument, onda baš lepo. Treba da se ravnamo prema tome? Znaš i sam uostalom....

  • Like 13
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi kako neko doživljava taj tweet. Ja ga recimo uopšte nisam doživio kao vređanje religije i religioznih ljudi. Nego više sprdnju na račun pobožnosti huligana, koju u realnom životu baš i ne prakticiraju. Čast izuzetcima.

 

Miloš gore je napisao da bi Datome verovatno bio proteran iz Italije da je to napisao za papu. Možda. Ali to ne znači da bi ti koji bi ga proterali bili u pravu. Ako jesu, onda nismo daleko ni od toga da kažemo da su talibani u pravu što sjeku glave svojim neistomišjenicima.

 

Poenta je da ništa na ovom svetu ne sme da bude abolirano od kritike. A neke sarkastične pošalice su vervatno najblaži oblik toga.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

U pitanju jeste retvit jako neukusno sročene objave ali to ne umanjuje jačinu poruke koju je ispalio reprezentativac Srbije ka ovoj retrogradnoj masi sakupljenoj sa dna kace a koja u tom trenutku likuje nad skaradnim grotesknim performansom aminovanim i od strane kluba. Ta vest je inače u par dana obišla pola sveta sa komentarom u slobodnom prevodu: ,, ...nikad se opametiti neće'' i napravila štetu koja daleko izlazi van okvira navijačke grupe i kluba. Mogao je i trebao tada još neko od naših sportista da to nazove pravim imenom...ali eto nije. Zato su sada uštekali jednu mesečnu platu. Jedan je Kalina kako god da ovo okreneš.

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NMX said:

 

 

Ovde ćemo u žešći off samo ja kroz život bogami idem bez ovih nazora da neko mora da se poštuje samo jer je neko patrijarh, otac, predsednik ili šta već. To poštovanje se valjda zasluži. Ili ćutimo što otac bije majku jer je eto, otac. Ili žmurimo na to što crkva radi a njeni velikodostojnici ćute i aminuju. 

 

Mislim da se ovde misli na postovanje emocija i dozivljaja ogromnog broja ljudi. Patrijarh jeste bio produzena ruka autokrate, ali nije bio samo to vec i nesto drugo sto je verujucim ljudima bitno.

 

Pa zbog toga sto im je bitno obrati se paznja kako se javna licnost obraca. Moguce je uputiti kritiku na racun patrijarha zbog te sprege sa politikom a da se ne uvredi verujuci narod - ovo nije bio taj slucaj. Mada ovo nije ni bilo obracanje Kaline nego nekog Indijanca, tako da mi nije jasno dje ba zapelo. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

 

Sa tenkom se moglo posprdati na milion drugih načina, da se ne spominje polni organ Irineja.

 

Da ne ispadne da nešto branim delije, njih da interesuje KK dolazili bi na aba ligu bez koje ne bi ni bilo ovog meča večeras.

Bbb su posle toga isterali traktor ispred maksimira kao odgovor.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milos 3.14 said:

Takve stvari se ne rade jer nisu profesionalne kada se baviš javnim poslom. Izjava tog tipa za početak može da uvredi nekog saigrača, člana stručnog štaba , određeni deo navijača.

Ljudi tome pristupaju emotivno i tu uopšte nije bitno šta o Irineju ili Kosovu misli Kalina. Bitno je da zna da ugrožava funkcionisanje kluba svojim izjavama.

Niko nikad nije čuo Gasola šta misli o papi ili nezavisnosti Katalonije iako sigurno ima stav.

I ok, mi svi volimo kad sportista ne daje suvoparne intervjue, ali na neke teme mora da da te šablonske izjave.

U suprotnom nisi u funkciji tima, videti pod Irving.

Njima je to posao i ta vrsta provokacije pozitivno utiče na njihov biznis. Kod Kaline je kontra

 

taj irinej je kao i mnogi drugi crkveni velikodostojnici pokazao da nije tu zbog naroda, tj vernika crkve kojoj služi, već zbog vučića, vučelića i ostalih satrapa

 

gnjida najobičnija a fora je jako dobra, što mislim da je bio jedini kalinin kriterijum pri retvitu. meni je drago da postoje ljudi koje još uvek boli patka, pa kad im je nešto smešno ili žele da kažu nešto što je "no-no", oni i kažu ili potvrde da je smešno.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Katai je morao da se pakuje iz Čikaga nakon tvita njegove  lepše polovine. 

Nije ovo baš sve zbog Kaline on je samo povod, glavna meta je Čović. Treba on da se skloni iz KK da bi baš KK mogao da se uništava kao nekada. 

Tu su jedinstveni naša grupa, Tegeltija, grobari, lošmi i još neki navijači, aktuelna vlast i ko zna ko sve još. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hogar said:

Pa nijedno nije bilo nikakva podrška ekipi već suprotno.Greška u oba slučaja. 

Ne možeš to raditi a da ne utiče na čitavu ekipu. 

Što se tiče Filipa evo napravi sad klipove za Simonovića ili Cirbesa, mnogo su lošiji od njega tada.

Uvek ima neko,samo što mislite da je vama sve dozvoljeno a njima nije. 

Što se mene tiče nikad ne bih pravio akcije protiv svojih igrača i ekipe. 

 

 

 

Ček, ti si napravio paralelu između Filipa sa jedne strane i Cirbesa i Simonovića sa druge strane? Pritom, žmureći na činjenicu da je Filip igrao samo zahvaljujući rodbinskim odnosima, dok si prevideo činjenicu da su Simonović i Cirbes svojevremeno bili reprezentativci svojih zemalja i značajno doprinosili igračkim umećem uspesima svojih klubova i reprezentacija? Ne, Laki nije pravio klipove jer je hteo da poremeti hemiju u timu, već da ukaže na očigledno. Hemiju je već poremetilo guranje u tim čoveka koji to ne zaslužuje na terenu i to bi video i Saša Matić. A Lazić je Filipov drug, koji je hteo batinanjem da ga zaštiti od nevaljalih zviždača sa tribina, što bi bilo skroz korektno/drugarski, da nije kapiten naše ekipe, a ne lokalni tabadžija. Samim tim je navukao gnev sa tribina (od semenkara), a slično je prošao i nadalje omraženi Štimac. Ovo što je aktuelno danas je čista politika, jer da je ovo normalna država, niko ne bi dozvolio da se dovlači ono čudo od tenka ispred stadiona, jer se igra sportska utakmica, ne ide se u rat. Ratovi su odavno završeni, osim u glavama nekih dileja.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da odmah pojasnim da ja mogu da se složim sa Kalinom i njegovim mišljenjem, ali da se to tako ne radi u profesionalnoj kulturi. 

Ja bih u stranoj firmi u kojoj radim dobio otkaz iste sekunde za bilo šta slično i za mnogo manje

I ne mora da znači da je ta korporativna kultura ispravna, ali je dominantna u kapitalizmu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

 

 

Ovde ćemo u žešći off samo ja kroz život bogami idem bez ovih nazora da neko mora da se poštuje samo jer je neko patrijarh, otac, predsednik ili šta već. To poštovanje se valjda zasluži. Ili ćutimo što otac bije majku jer je eto, otac. Ili žmurimo na to što crkva radi a njeni velikodostojnici ćute i aminuju. Ili predsednik...i tako u beskonačno. Ne mora da se poštuje niko i ništa jer mu je pozicija ta i ta. Hajde da poštujemo AV ipak je legitimno izabrani predsednik. Ili Tomu pre njega. 

 

Ne postoje stvari koje su no-no kada su lična odgovornosti ili poštovanje u pitanju. I ovde nema veze sa sektaškim režimom. Bili su tu i pre ovog režima sa istim nazorima i naopakim stvarima (i to ne cela crkva, svakako, samo vrhuška, nažalost).

 

A što se Turske tiče, pa ako je to kontra argument, onda baš lepo. Treba da se ravnamo prema tome? Znaš i sam uostalom....

Pa sve to stoji, ali opet zar ne mislis da moze drugacije i sa vise smeka da se ismeje onaj smesni tenk, bar je to lako. Meni je pominjanje polnog organa patrijarha ipak previse.

Slazem se i da treba imati svoj stav, ali isto tako se mora biti svestan i sa kim se ima posla, ko stoji iza njih i kakve su posledice i da ce jedino on najebati prvo u repki a sada i u Zvezdi.

Evo jedan primer kada vec idemo u off.

Ja sam relativno skoro na drustvenoj mrezi iskazao nezadovoljsto nekim potezom vlasti, preko svog naloga sa svojim imenom i prezimenom. Nedugo nakon toga napala me je reka botova i jasno mi je stavljeno do znanja da cu najebati ako nastavim da iskazujem da je belo belo.

Kako imam porodicu i odgovornost prema njima i kako je ocigledno da je uzalud borba, odlucio sam da iskuliram. Do neke bolje prilike.

Ova najnovija izjava mi je signal da je i Kalina skapirao kako stoje stvari ovde i da zeli da spusti loptu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, oubrevo. said:

 

taj irinej je kao i mnogi drugi crkveni velikodostojnici pokazao da nije tu zbog naroda, tj vernika crkve kojoj služi, već zbog vučića, vučelića i ostalih satrapa

 

gnjida najobičnija a fora je jako dobra, što mislim da je bio jedini kalinin kriterijum pri retvitu. meni je drago da postoje ljudi koje još uvek boli patka, pa kad im je nešto smešno ili žele da kažu nešto što je "no-no", oni i kažu ili potvrde da je smešno.

 

 

Kao što rekoh i sa ovim da završim na ovu temu. Nije poenta Irinej, Delije , tenk. Poenta je neprofesionalno ponašanje i zbog toga ga ja osuđujem.

Bole me patka za njegove lične stavove i nedostatak ukusa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

 

Ček, ti si napravio paralelu između Filipa sa jedne strane i Cirbesa i Simonovića sa druge strane? Pritom, žmureći na činjenicu da je Filip igrao samo zahvaljujući rodbinskim odnosima, dok si prevideo činjenicu da su Simonović i Cirbes svojevremeno bili reprezentativci svojih zemalja i značajno doprinosili igračkim umećem uspesima svojih klubova i reprezentacija? 

Ako te dobro razumem mi se rasipamo parama i možemo pozvati u tim i platiti razne zaslužne igrače koji će više smetati već koristiti. 

Zašto ne pozovemo Raška Katića ili Marinovića a može i Kešelj. 

Cirbes je već bio skoro pa penzija kao i Simon pa nemamo koga uzeti osim njih. I Filip je imao odličnih partija pa što bi on bio drugačiji. 

Daj manite se dvostrukih standarda.

Meni je Cirbes trenutno sto puta lošiji od bilo koje partije Čovića ili bilo koga ali ne bi mi palo na pamet da donosim parole protiv njega ili  Radonjića što ga je doveo. 

 

Edited by Hogar
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...