Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

8 hours ago, Devil In My Pants said:

Secam se tvojih bljuvotina o DR i hvalospeva o SO kao da je sam NC 😁

 

Dejo nije zasluzio milion, vec 5 jer je jedini trener koji je radio duze od 1g sa najboljim predCednikom u istoriji kosarke na Balkanu 🐩

 

Tu se svaka prica zavrsava. Uzivaj dok mozes, tu je jedina stavka, da li kozemo preci 17 pobeda u EL...sad bih dao sve da to DR uradi sa ovim timom, sjebe robiju i ode zasluzeno u neki CSKA, Real..gde mu je i mesto.

 

Prerastao je ovu sredinu, dok neki jos nisu ni Zeleznik 🐩😁

Ne loze navijace reala krvava kolena ko nas,da li je radonja bas za klubove ambicija poput cska,reala pa tesko,da je dobar trener,naravno da jeste. Mada kada je bircevicev vanbracni otac tj nacionale trener fenera,mogao bi i radonja da posle nas preuzme neki tim koji je ozbiljniji kandidat za top8,uz malo srece i f4 sto da ne.

Nego mene zanima sta mislite ljudi ko bi mogao da nam bude sledeci trener posle radonje? Ako gledamo mladje mozda vlada jovanovic,ne znam u kakvim se odnosima rastao sa gazdom.

Kontam da odstupam od teme jako ali znatizelja neka,sta da se radi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ragazzo said:

Ne loze navijace reala krvava kolena ko nas,da li je radonja bas za klubove ambicija poput cska,reala pa tesko,da je dobar trener,naravno da jeste. Mada kada je bircevicev vanbracni otac tj nacionale trener fenera,mogao bi i radonja da posle nas preuzme neki tim koji je ozbiljniji kandidat za top8,uz malo srece i f4 sto da ne.

Nego mene zanima sta mislite ljudi ko bi mogao da nam bude sledeci trener posle radonje? Ako gledamo mladje mozda vlada jovanovic,ne znam u kakvim se odnosima rastao sa gazdom.

Kontam da odstupam od teme jako ali znatizelja neka,sta da se radi.

Pa kvalitet trenera i nije nesto..Sveropulos nabada engleski i nije bolji od DR, Salo je tek prica za sebe...iskren da budem mene jedino impresionira Laso, mahom zbog Doncica jer je i meni isao na zivce sa njim koliko ga je forsirao do iznemoglosti u prv dve sezone..sad Garuba, zna da uhvati svasta nesto i ako ga nesto ne vole van Madrida..

 

Ovaj Grk isto iz CSKA je dobar jer volim trenere koji na svakom mecu traze maksimum..jos se secam kad su Finci igrali VTB a ovaj im udari presing sa prvom postavom na 45+ ovi Ameri u fazonu, ok brate mrtvi smo...

 

Sam kvalitet trenera u EL nije bas velik...Perasovic, pa IVanovic sa godinama,znam bas dosta kvalitetih trenera koji nema trika da s probiju do EL pa i EC jacih timova jer nemaju vrv ledja...Sutra Pedro Kales debituje protiv zlog mordora u EC, nije bajno poceo sezonu ali se sad malo digao,promenio jednog igraca,forsira sistem i on je digao TJ Braya i Holinsa u Vehti,ne samo njih.

 

Cak i u manjim ligama tkz burke liga ima talenta..tek je jbs mi sve mislm Isalo dosao u Nemacku iz Finske..al ovde kad se rizikuje, to su uglavnom supljaci kao Alimpijevic,Pera Bozic koji su preskocili ne stepenicu vec zgradu...

 

Za  Jovanovica pa oba, mislim da treba dobro analzirati, svakako najbolju poziciju je imao Tomic jer smo igrali EC pa je dolazio iz drugog plana  akomislim da nije neki trener, kratak fitilj, ne zna da se osi sa pritiskom pa i onu finalnu seriju je mahom dobio na drugare iz prvog reda..ali svakako neki ispod radara moze samo u slucaju prelaska u EC pa da mu se da prostora, za EL nema eksperimentisanje, samo nase ucesce tu je eksperiment sam za sebe. Covic kad oseti slabo onda filozofira i ima uticaj za trenere,  koji mahom pobegnu od njega.

 

Po meni nije nuzno da bude domaci trener i mislim da ne treba traziti kopiju DR vec coveka koji ce uspostaviti neki svoj  sistem za koji cemu trebati vremena, ali za to treba imati odredjeni pedigre...licno bih uzeo Pedro Kalesa :)) i naravno navijacu sutra za njega, cak sam ga i uzeo +9 🙂 jer sumnjam da moze izgubiti tolikom razlikom kuci jer dizu formu polako...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Šarac said:

 Kuzmic je u Pao igrao 13 minuta u proseku u EL, a kod nas kada je igrao najbolju sezonu u karijeri imao je 20.4 minuta prosek.
Navedi nam molim te igraca u EL na njegovoj poziciji da igra vise od 22 do 24 minuta u proseku.
Tako da on ne igra 15 minuta u konitiniuetetu, a to sto izgleda zadihan kada izadje je samo dokaz da se ne stedi na obe strane terena.


Kako čovek sa onom visinom dobro i brzo istrčava kontre ono nije normalno, najbolji primeri poslednje dve utakmice. Nije ni čudo da se zadiše i da mu treba odmor posle nekoliko minuta

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa kvalitet trenera i nije nesto..Sveropulos nabada engleski i nije bolji od DR, Salo je tek prica za sebe...iskren da budem mene jedino impresionira Laso, mahom zbog Doncica jer je i meni isao na zivce sa njim koliko ga je forsirao do iznemoglosti u prv dve sezone..sad Garuba, zna da uhvati svasta nesto i ako ga nesto ne vole van Madrida..

 

Ovaj Grk isto iz CSKA je dobar jer volim trenere koji na svakom mecu traze maksimum..jos se secam kad su Finci igrali VTB a ovaj im udari presing sa prvom postavom na 45+ ovi Ameri u fazonu, ok brate mrtvi smo...

 

Sam kvalitet trenera u EL nije bas velik...Perasovic, pa IVanovic sa godinama,znam bas dosta kvalitetih trenera koji nema trika da s probiju do EL pa i EC jacih timova jer nemaju vrv ledja...Sutra Pedro Kales debituje protiv zlog mordora u EC, nije bajno poceo sezonu ali se sad malo digao,promenio jednog igraca,forsira sistem i on je digao TJ Braya i Holinsa u Vehti,ne samo njih.

 

Cak i u manjim ligama tkz burke liga ima talenta..tek je jbs mi sve mislm Isalo dosao u Nemacku iz Finske..al ovde kad se rizikuje, to su uglavnom supljaci kao Alimpijevic,Pera Bozic koji su preskocili ne stepenicu vec zgradu...

 

Za  Jovanovica pa oba, mislim da treba dobro analzirati, svakako najbolju poziciju je imao Tomic jer smo igrali EC pa je dolazio iz drugog plana  akomislim da nije neki trener, kratak fitilj, ne zna da se osi sa pritiskom pa i onu finalnu seriju je mahom dobio na drugare iz prvog reda..ali svakako neki ispod radara moze samo u slucaju prelaska u EC pa da mu se da prostora, za EL nema eksperimentisanje, samo nase ucesce tu je eksperiment sam za sebe. Covic kad oseti slabo onda filozofira i ima uticaj za trenere,  koji mahom pobegnu od njega.

 

Po meni nije nuzno da bude domaci trener i mislim da ne treba traziti kopiju DR vec coveka koji ce uspostaviti neki svoj  sistem za koji cemu trebati vremena, ali za to treba imati odredjeni pedigre...licno bih uzeo Pedro Kalesa :)) i naravno navijacu sutra za njega, cak sam ga i uzeo +9 🙂 jer sumnjam da moze izgubiti tolikom razlikom kuci jer dizu formu polako...

Ja sam uvek za politiku "kupujmo domace" u svim sferama ako vec zadovoljava potreba,ako ne onda nije nikakav problem ni strano. Sto se tice trenera iz el ne znam ni sam,sa naseg podrucja je zvezdan mitrovic,nisam toliko strucan a nisam ga ni pratio nesto al eto setih se njega. Tomic jeste imao najbolju poziciju jer ec i jeste mesto gde mozes da steknes ipak neko vece iskustvo a ne ko alimpije odma u el,mada i za alimpija ko zna mozda nam i on bude poveatnik videcemo posle ove epizode u turskoj gde je sta je. A kako ide vreme,cini mi se da cemo el videti samo preko ec nazalost,jer para vrti gde burgija nece

5 minutes ago, mmajstor said:

 

Apsolutno Vlada Jovanovic, nema ko drugi. Jedino mozda kao drugi pik Malina. 

Malina ipak po mom laickom misljenju ima jos dosta do nase klupe da guli.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ragazzo said:

Ja sam uvek za politiku "kupujmo domace" u svim sferama ako vec zadovoljava potreba,ako ne onda nije nikakav problem ni strano. Sto se tice trenera iz el ne znam ni sam,sa naseg podrucja je zvezdan mitrovic,nisam toliko strucan a nisam ga ni pratio nesto al eto setih se njega. Tomic jeste imao najbolju poziciju jer ec i jeste mesto gde mozes da steknes ipak neko vece iskustvo a ne ko alimpije odma u el,mada i za alimpija ko zna mozda nam i on bude poveatnik videcemo posle ove epizode u turskoj gde je sta je. A kako ide vreme,cini mi se da cemo el videti samo preko ec nazalost,jer para vrti gde burgija nece

Nije nigde tresu ga kako stignu a ima dobar budzet. Covek je uzeo milionce a veze sa zivotom nema,steci ce on iskustvo, ali sto dalje od Zvezde jer je i posle svasta pricao po novosadskim kafanama...

 

Cak negde mislim da lik i navija za partizan,a ovi iz Burse ce mu uskoro dati otkaz...prosto mora jer jedan ex forumas je pisao kako su Salo2, Golemac, Saso Filipovski, Alimpijevic vrhunski treneri...i uklapaju se u modernu kosarku,od tad 3/4 su dobila otkaz,jedan dva puta i blizu mu je i treci a Golemac je rekreatvni trener...kad vidim kod trenera PG meni je sve  jasno o kakvom treneru se radi.

 

Trener mora da oseti pritisak kluba i navijaca da  bi se usavrsavao i pokazao sta zna..trenirati lelemudske klubove nije pokazatelj, a EL nije zajebancija.

 

Djordjije ima fetis ove sezone da mu PG igra bek, skorer opet...i onda mu nije jasno. Neke jednostavno i vreme pregazi. Zato moras imati strucnu upravu koja ce moci da pronadje trenera na duze staze....od setimo se gde smobili 2011g do sada, nasa sad vec VD uprava je pogodila jednom, doduse krupnu ribu.

 

Bokan nije ni jednom samo je imao srecu sa Alimpijem  onda sve sto je trebaoda uradi jeste da debelom Zabaru da platu 400k i jedno 5 stanova po PG ILI NA OBALI mora i da nas rutinira sa Tomicem..uprava mora da zna i momentum da vidi da neko kao Dzikic, Alimpijevic nisu dorasli nekim stvarima jdnostavno svako ima svoj limit...

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...