Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

6 hours ago, Kooineeperk said:

Kakve navijace ovde imamo - u pocetku jesam mislio. 

Dodatni razlog je i taj da mislim da je jadno da se neko od komsija registruje samo da bi ovo radio. Bas nekako jadno.  

to obicno rade gtr tuljani, ne veruem da je neko sa ovog foruma, osim mozda ako nije kuper, posto nisam ispratio dal je trenutno u americi ili sta, ako je u americi, onda je prilicno velika sansa da je to bio on..

 

 

4 hours ago, Wingwalker said:

Nabacao se Stef ovde petardi ko za srbsku, dok je moderacija ladila jaja na max.

 

to je tek posebna prica..

lik je bukvalno pola dana kenjao po ovom topiku i ispisao 30+postova..

da ja sad odem na toping partizana i napisem dobar dan, post bi izbrisan u roku od 3 minuta zbog provokacije, a trenutno je 6 ujutru..:default_coffee:

 

Edited by n4l1m
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Darko Pancev said:

Sanse za top 8 nam nisu velike ,morali bi da odigramo iznad prroseka ako zelimo da dobijemo 2/3 utakmice neredne 

Гајим наде да ћемо бити одлични данас, као и увек кад се не очекује ове сезоне, а да ће Холинс бити спремам за Бајерн

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ragazzo said:

Neko je napisao "fegeltijin mali" ali ovo meni vise lici na "panticev mali" plus rsb na max.

 

Мсм да ни на РСБ није баш овако изгледало кад је дошао Калинари хахаха

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam imao vremena da čitam forum, otvorim jutros i vidim brdo postova, pomislim nešto se ozbiljno dešava, kad ono došao trol sa pokojnog rsb-a da oslobađa Kosovo. Odakle samo izmigolje ovakvi likovi? I zašto nije pisao na ћирилици, ako je već branio србство??? 

Link to comment
Share on other sites

Pre će biti trol sa avangarde. No nije ni bitno, odstranjen je

Monako - Baskonija? Pa mislim da nam je bolje da Monako pobedi, da ne dobijamo još jednog konkurenta za top8(Baskoniju) a mi da vidimo sa Bajernom ko ide dalje. 

Valjda ćemo na ovim bitnijim mečevima biti kompletni...mada i Bajern ima svojih problema

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Procitah nekoliko zadnjih strana i pozitivno sam iznenadjen da niko nije napisao da je to moj klon.

 

Ne zna lepo da objasni. Pisao sam da navijaci Zvezde jos nisu spremni za razinu vise kao ni narod Srbije uostalom. 

 

Sad na bitne teme, veceras dobijemo,kvota 1.95,lepa za duplanje para

Edited by Devil In My Pants
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...