Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Кевин пантер био слаб за 3 а још гори на улазу у ЕЛ. Још дошао подгојен у другу сезону. Једино корисно од њега је био плеј оф абе кад се Регланд повредио.

 

 

 

Edited by Урош19
  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

  Gledo sam njegov podcast kad mu je gost bio Williams Goss, pa su prozborili i poneku o iskustvu u Srbiji. Kaže da iako se nije zadržo dugo, da je u Beogradu ponavo pronašao strast do košarke jer se je ljubav do košarke osečala na svakom koraku.

 

Luda anekdota u njegovom stilu iz tog podcasta. Valjda je na sletanju odma tražio 25k dolara u kešu, inače nebi igrao. I to da bu se dostavi u novčanicama sa zaporendim serijskim brojevima, kako bi znao da nisu falsifikovane [emoji1]

 

edit: Što se tiče debate on vs Billy. Ja bi rekao da je Billy bolji čisti šuter. Znači automat koji ne greši iz svojih pozicija. Dok je Adam bio bolji skorer i improvizator. To jest, neko ko ume da metne teške šuteve iz bilokoje pozicije. Spot up, iz dribilinga, kako hočeš...

 

 

Došao je kod iz Lejkersa sa dva prstena ali gde nije igrao i brzo navukao neke teške depre. Dobra je i anegdota kada mu je Brajant, znajući da je Morison fan Čelsija a da je nesretan što sedi na klupi, poslao čelsijev dres i to sa posvetom ,,za Adama od Drogbe..." Ovaj je pomislio da je Kobe to završio telefonom sa Didijeom koji mu je potpisao i poslao taj dres. Medjutim mnogo godina kasnije nakon pogibije Brajanta, Adam je guglao vesti i naleteo na fotku Kobea sa Drogbom dok obojica drže taj njegov dres sa posvetom. Toliko o crnoj mambi.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad sam gledao Adama na onoj predsezonskoj utakmici sa Bajernom pomislio sam da je došao Isus lično da prekrati nama Ciganima muke i donese titulu. Na žalost to mu je bila i najbolja utakmica u Zvezdi.

Igrao najgoru odbranu u istoriji Aba lige.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Урош19 said:

Кевин пантер био слаб за 3 а још гори на улазу у ЕЛ. Још дошао подгојен у другу сезону. Једино корисно од њега је био плеј оф абе кад се Регланд повредио.

 

 

 

Trebalo mi je malo vremena da skontam o kom Panteru je rec. :D

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Taylor Rochestie je u sezoni 2017-18 imao 50.7% iz igre, 44.9% za tri i 89.0% sa bacanja... Pritom su mu čak 74% pokušaja u pozicionom napadu bili jumper-i i pogađao je 46.3% istih... Iz short range i mid range jumper-a 47.4% i to na velikom uzorku... Gomila teških šuteva iz driblinga, posebno oni trademark iz zadnje promene, stepbekovi, a bio je automatic i iz spot up i off screen situacija (48.6% realizacije).

 

Mislim da je to šuterski najimpresivnija sezona koju je neki naš igrač imao u poslednjih 15-ak godina, uz Beronovu 2018-19 (u kojoj smo doduše igrali Evrokup). Jedino što je on praktično šutirao sa zemlje, al' pamuk ruka, izuzetno brz izbačaj i vrhunska preciznost.

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Manulać je stvarno bio nesvakidašnji šuter. Oliver Popović je bio dobar, ali ne vrhunski šuter. Vujanić je bio monstruozan, ali je pevao samo jedno leto. 

 

O'Benon je bio naš Rej Alen, jebeno dobar šuter, mada je estetika šuta kod njega plenila više od procenata. Tu negde Bilijev level.

 

Gurović je probably br. 2 na večnoj listi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Wingwalker said:

 

 

 

 

 

Da li je ovo izvodljivo...? Mislio sam da ih vadi medjusobni skor sa Olimpijom plus imaju i utakmicu manje.

 

Pored nas, moraju izgubiti još jednu a da CedOli sve dobije. 

Mislim da je realno da će se Futura još negde okliznuti, imaju nekih gostovanja sa ekipama koje grizu za plejof i opstanak, ali takođe mislim da će i CedOli nešto izgubiti tako da će na kraju ostati ovakva tabela. 

Link to comment
Share on other sites

kakav raspored leptejebo..

01.04 @bayern

03.04 @zalgiris

08.04 vs efes

11.04 vs fmp

16.04 @buducnost

20.04 @borac    

i jos treba da se ubaci igokea, posto do 20-og mora sve biti odigrano u abi..

 a s obzirom da plej of el krece 19-og, deluje mi da nasi ni ne racunaju na to, cim su potvrdili ove termine za fmp, borac i buducnost..

Link to comment
Share on other sites

Pored nas, moraju izgubiti još jednu a da CedOli sve dobije.  Mislim da je realno da će se Futura još negde okliznuti, imaju nekih gostovanja sa ekipama koje grizu za plejof i opstanak, ali takođe mislim da će i CedOli nešto izgubiti tako da će na kraju ostati ovakva tabela.  

 

Ostaje ovako ali verovatnije zbog toga što Futura ima izgubljenu manje i samo Borac i Krku do kraja...ali i utakmicu manje od Olimpije. Ako izgube od nas vadi ih medjusobni sa Cedom čak i da ovi sve do kraja dobiju. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, n4l1m said:

kakav raspored leptejebo..

01.04 @bayern

03.04 @zalgiris

08.04 vs efes

11.04 vs fmp

16.04 @buducnost

20.04 @borac    

i jos treba da se ubaci igokea, posto do 20-og mora sve biti odigrano u abi..

 a s obzirom da plej of el krece 19-og, deluje mi da nasi ni ne racunaju na to, cim su potvrdili ove termine za fmp, borac i buducnost..

 

Nista strasno, imamo odmor od 8 do 16. aprila

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

Ostaje ovako ali verovatnije zbog toga što Futura ima izgubljenu manje i samo Borac i Krku do kraja...ali i utakmicu manje od Olimpije. Ako izgube od nas vadi ih medjusobni sa Cedom čak i da ovi sve do kraja dobiju. 

 

 

 

Ima Budućnost i gostovanje FMP 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...