Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

6 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Sta sam ja gledao protiv CSKA 2016, ako nije bio top 8? Sad sam zbunjen, secam se da je bila plej of serija, ali strucnjak  kaze da nikad igrali nismo TOP 8... 🤔

Jedno cetvrtfinale Evrolige za deset godina, pa Partizan i Zalgiris igrase F4 sa mnogo manjim budzetima od naseg

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Gde smo bili 2012. godine? 

 

Budzete imas na sajtu KKCZ, gotovo da su konstantno rasli. 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/2016_Euroleague_Playoffs

 

Ta legenda sto ce u nasem sakou da ide u Top8, mogao je i malo "legendarnije" da se ponasa. Nije Covic cvecka, a nije ni Sasa ispao skroz korektan. 

 

Zato sto Covic nece u SNS, da bude podguzna muva Vucicu? Zato je kriv. Eto, stavimo mu to na teret...

Ili daj brate neke konkretne dokaze. 

 

when-your-friend-says-something-stupid_o_480666.gif.43ed3ed323e464f5db4d2802c4bf2d13.gif

 

Jednom svakako hocemo, to je sport

Do 2012 smo bili Zvezda, a posle toga Zvezda beograd Diva i ko zna sta, sa sumnjivim Fmp-om, taj isti Covic kad smo terali Filipa nam je odgovarao "napravite sebi klub pa nek vam igra ko hoce"... A to da Covic nije SNS i Vuciceva podguzna muva je tako smesno, da necu da komentarisem

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stefqw said:

Jedno cetvrtfinale Evrolige za deset godina, pa Partizan i Zalgiris igrase F4 sa mnogo manjim budzetima od naseg

Znaci strucnjak da smo ipak igrali top8?

 

E sad, ako za ono sto je cinjenica i to lako proverljiva, lazes, zasto da ti verujemo za nesto za sta nema nikakvih dokaza?! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wesley Sneijder said:

Znaci strucnjak da smo ipak igrali top8?

 

E sad, ako za ono sto je cinjenica i to lako proverljiva, lazes, zasto da ti verujemo za nesto za sta nema nikakvih dokaza?! 

Verovacete mi od sledece sezone pa narednih 10 godina, kad budemo gledali Partizan u Evroligi, a mi sa nasim gazda Covicem mozemo sebi da organizujemo Kup Zeleznika taman, igramo mi, FMP i Radnicki Basket

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefqw said:

Verovacete mi od sledece sezone pa narednih 10 godina, kad budemo gledali Partizan u Evroligi, a mi sa nasim gazda Covicem mozemo sebi da organizujemo Kup Zeleznika taman, igramo mi, FMP i Radnicki Basket

Pa ti slobodno idi gledaj Partizan, ko ti brani? Ne znam sta si do sada cekao. 😄 

 

Koji si ti lik 😄 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stefqw said:

Verovacete mi od sledece sezone pa narednih 10 godina, kad budemo gledali Partizan u Evroligi, a mi sa nasim gazda Covicem mozemo sebi da organizujemo Kup Zeleznika taman, igramo mi, FMP i Radnicki Basket

,,Od 2000. godine, kada je Evroliga krenula, iz regiona je igralo osam timova. Redosled koji ovde objavljujem napravljen je na osnovu procenta pobeda. Rang lista se može praviti i prema broju odigranih utakmica ili broju pobeda, ali procenat je, verujem, najrealniji. Ukupno su u Evroligi svih ovih godina učestvovala 84 kluba, a učinak ABA ligaša je sledeći:

32. Crvena zvezda      182  74  108  40,76%

43. Cibona                   176  66  110   37,5%

45. Partizan                 214  78  136  36,4%

52. Krka                        28    9    19  32,1%

62. Cedevita                  44   13   31  29,5%

68. Budućnost                70   18   52  25,7%

75. KK Zagreb               10     2      8 20%

79. Zadar                        24     4     20 16,7%,,

Edited by Redstar0356
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Pa ti slobodno idi gledaj Partizan, ko ti brani? Ne znam sta si do sada cekao. 😄 

 

Koji si ti lik 😄 

 

Pa da ne volim Zvezdu od rodjenja, kakav smo rezimski, gadan i bljutav klub postali, mozda bih i pre gledao Partizan, njihovi navijaci bar stvari nazivaju pravim imenom, usranog Ostoju popljuju a mi usranog Covica proglasili za klupsku legendu, oni skandiraju "Vucicu Pederu" a mi dozvoljavamo da nam psihopata upada u klupske prostorije posle ponoci i kacimo mu slike

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefqw said:

Pa da ne volim Zvezdu od rodjenja, kakav smo rezimski, gadan i bljutav klub postali, mozda bih i pre gledao Partizan, njihovi navijaci bar stvari nazivaju pravim imenom, usranog Ostoju popljuju a mi usranog Covica proglasili za klupsku legendu, oni skandiraju "Vucicu Pederu" a mi dozvoljavamo da nam psihopata upada u klupske prostorije posle ponoci i kacimo mu slike

Crvena zvezda u Evroligi:

2013/14: 4-6
2014/15: 10-14
2015/16: 12-15
2016/17: 16-14
2017/18: 11-19
2019/20: 11-17
2020/21: 10-24
2021/22: 5-8

Ukupno: 79-117

Partizan u Evroligi

2001/02: 6-8
2002/03: 4-10
2003/04: 6-8
2004/05: 2-12
2005/06: 2-12
2006/07: 8-12
2007/08: 11-12
2008/09: 9-10
2009/10: 11-11
2010/11: 6-10
2011/12: 4-6
2012/13: 2-8
2013/14: 7-17

Ukupno: 78-136

Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Od 2000. godine, kada je Evroliga krenula, iz regiona je igralo osam timova. Redosled koji ovde objavljujem napravljen je na osnovu procenta pobeda. Rang lista se može praviti i prema broju odigranih utakmica ili broju pobeda, ali procenat je, verujem, najrealniji. Ukupno su u Evroligi svih ovih godina učestvovala 84 kluba, a učinak ABA ligaša je sledeći:

32. Crvena zvezda      182  74  108  40,76%

43. Cibona                   176  66  110   37,5%

45. Partizan                 214  78  136  36,4%

52. Krka                        28    9    19  32,1%

62. Cedevita                  44   13   31  29,5%

68. Budućnost                70   18   52  25,7%

75. KK Zagreb               10     2      8 20%

79. Zadar                        24     4     20 16,7%

I sta tebi znace te statistike, alo Partizan bio na loptu od finala Evrolige sa mizernim budzetom, a mi za deset godina odigrali jedno cetvrtfinale gde nas je ometlao CSKA

Link to comment
Share on other sites

Just now, stefqw said:

I sta tebi znace te statistike, alo Partizan bio na loptu od finala Evrolige sa mizernim budzetom, a mi za deset godina odigrali jedno cetvrtfinale gde nas je ometlao CSKA

Znaci da poredis babe i zabe, poredis 2 razlicita sistema  takmicenja. Gde ti sa 5-6 pobeda dodjes do  F4 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Losmi17 said:

Nije to djordi efekat vec nas nekvalitet i jos ponesto.

Pisano vec milion puta.

Ova cedevita i kkb bi bili zakovani za dno EL, a kkp bi bio neki panata nivo.

Sta ce mu takvi klubovi?

U medjuvremenu su nemci i francuzi dosta napredovali, uz jace trziste i moc, dobili ta mesta.

Ne vidim nista cudno u tome.

 

Nije na njemu da odredjuje ko mu treba a ko ne.

 

Ili, moze i tako, ali to onda nije prvak evrope ko osvoji zatvorenu ligu.

 

Cim se nesto ne ostvara na terenu, tu sport umire.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Znaci da poredis babe i zabe, poredis 2 razlicita sistema  takmicenja. Gde ti sa 5-6 pobeda dodjes do  F4

Pa to jedno cetvrtfinale mi i imamo u starom sistemu takmicenja, u novom koliko vec godina nemamo top 8, evo sad izbace 3 ruska kluba i mi opet nismo u top 8

Link to comment
Share on other sites

Sutra ocekujem poraz, mi smo bez Lazica i Holinsa duplo golo, plus videli smo da je atmosfera u ekipi narusena kad je Kalinic iznapusavao Luku Mitrovica...Dejo Radonjic vec zna da odlazi na kraju sezone i tesko on tu moze da uspostavi autoritet, Kalinic radi sta hoce ( ja licno mu nikad necu oprostiti sto se zalaze za nezavisno Kosovo, ma koliko dao poena za Zvezdu)... Ali i bolje da sutra zavrsimo sa pricom oko top 8 i da se usmerimo na Abu, jer bogami parni valjak sa Zeljkom se zahuktao, i to ako prvo prodjemo neugodnu Olimpiju koja se dize...ne znam izgleda mi da ce ove sezone sve doci na naplatu i da cemo se tako raspasti pa sledece sezone lizati rane u evrokupu, mada bi za klub naseg renomea realno bilo da igramo Fibinu Ligu sampiona, nekako je to nasa mera, da se ne lazemo...Ipak se nadam da mozemo pobediti sutra, ali tesko bogami

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...