Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Штета, није настављен низ победа. Без Холинса није ни било реално очекивати нешто више. Пефи имао коректних минута, Џони сасвим добар као и Добрић. Приуштив пораз, Алба и Бајерн су 2 кључне утакмице.

 

Такође и Лазаревић добар, могао га је можда оставити до краја Радоња, Калина је ионако био у минус фази данас.

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radonja i Kalinic su zasluzili da ih pljune mali Lazarevic.Ajde sto je Kalina bio igrac Barse veceras nego sto je Lazarevic odigrao odlicno,igrao u nasem najboljem periodu i +/- statistika mu je sigurno sjajna  a opet biva uksracen za minute.Bravo momak iskidao si,ucestvovao u topljenju velike razlike izvoli klupa.Na kraju i losa izmena i Davidovca koji hvata tri skoka u napadu i ulazi umesto njega pogubljeni Mitrovic.Ovo su samo tresnjice na vrhu,onako za kraj,danas je cela utakmica bila takva.Ne znam sta se desi pa da ovako izgleda inace jako disciplinovana ekipa.

 

Dobric polako prelazi u izrazito loseg defanzivca ali izrazito.

 

 

Nadam se da Branku nisu ledja u pitanju,moze da ode i njegova i nasa sezona zbog toga.

 

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posle skidanja gaca nosioca vec posle 10 minuta, igraci koji su u drugom planu su osvetlali obraz Crvene zvezde. 

Zasluzena pobeda Barselone, jedina zamerka moze otici na adresu Davidovca i pre svih Kalinicu.

Lazarevic, Markovic i Ivanovic jako dobre partije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nema se šta mnogo zameriti. Raduju minuti Ivanovića i Lazarevića. Nadam se da će Džoniju podići samopouzdanje, on ako podigne nivo igre bićemo perfektni. Šteta što se Holins povredio taman kad je uhvatio ritam. Ritam je uhvatio i Davidovac bez obzira na lošu partiju večeras, al jbg, čuvao je Mirotića a on može svakog napuniti. Raduje forma ekipe i raduje što su pojedinci ušli u formu. Kalinić se čuva za plejof Evrolige i Aba lige.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno je bezvezno bilo vraćanje Kaline. Lazarević je mogao 30 minuta da igra bez problema. Kalinić celo veče u štetočina modu, baš je bio loš. Na kraju smo i mogli da zakuvamo, ali nismo odbranili nijedan napad u poslednjih 3 minuta... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta zamerate DeDi?

Par skokova, par poena, par presečenih. Timska odbrana je pukla, pa nije ni on mogao biti bolji.

Lebron Kalinić da se vrati u opanke.

Drago mi je zbog Ivanovića.

Idemo dalje.

Edited by pavijan2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavijan2 said:

Ne znam šta zamerate DeDi?

Par skokova, par poena, par presečenih. Timska odbrana je pukla, pa nije ni on mogao biti bolji.

Lebron Kalinić da se vrati u opanke.

Drago mi je zbog Ivanovića.

Idemo dalje.

Pojavio se na kraju meca tek.

Link to comment
Share on other sites

Ali mogao bi neko Deji da šapne onu narodnu Zasviraj zasviraj, pa i za pojas zadeni što se tiče Dedinih ekskurzija na 5. Ovo protiv Mirotića bilo je blamantno skroz, ajde zajebao se na početku, ali opet je isto pokušao i u drugom. Pa jbt...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde ne dramite previse, igrači u sezoni imaju i padova i to se baš svakom ove sezone dogodilo. Trenutno Kalina pa i Volters prolaze kroz tu fazu ali siguran sam da ce brzo izaći iz toga. Samo nas povrede mogu sprečiti da ostvarimo plasman u prvih 8

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Poraz koji smo, realno, i ocekivali.

 

Oni su u pocetku ubacivali gotovo sve. Mislim da su sredinom utakmice imali 75% za 2p i preko 45% za 3p. Tako nesto. Odbrana nije bila na ocekivanom nivou, Barsa se odlicno kretala bez lopte i mnoge akcije su zavrsili laganim polaganjem zaboravljenog igraca ili jednostavno preciznim sutem sa distance. Sigurno da je izostanak Holinsa doprineo tome, ali... jbg. OK, ako vec neko treba da se raspuca protiv nas, bolje neka to bude favorit za pobedu nego neki underdog pa da nas on zvekne. Na kraju Barsa zavrsila sa 73% za 2p i 35% za 3p. Mnogo 🙂

 

Steta je sto nismo materijalizovali dobar skok koji smo imali. S obzirom na Barsinu preciznost ne cudi da su uzeli mali broj skokova u napadu ali je odnos skokova pod nasim kosem bas drastican 17:4 za nas. Dok sa druge strane, mi smo dosta promasivali ali i uspeli dobro da skacemo pod njihovim kosem pa je odnos 21:16 za Barsu (samo 5 skokova razlike). 

 

Nazalost u svemu ostalom smo podbacili. 

 

Idemo dalje, treba dobiti Albu. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Ali mogao bi neko Deji da šapne onu narodnu Zasviraj zasviraj, pa i za pojas zadeni što se tiče Dedinih ekskurzija na 5. Ovo protiv Mirotića bilo je blamantno skroz, ajde zajebao se na početku, ali opet je isto pokušao i u drugom. Pa jbt...

 

Možda si ti baš ta osoba da šapne, tokom sezone se pokazalo da tvoje neprocenjivao iskustvo i znanje koje nesebično deliš na forumu dosta znače stručnom štabu, pa su se, prilagođavajući se, dovukli do 13 pobeda. Nikad nisu, naravno, priznali da si ključna osoba, ali videlo se kroz igru. Siguran sam da će nakon meča u kojem je bila najmanja verovatnoća za pobedu u celoj sezoni opet poslušati tvoje mudre reči.

Edited by medobrundo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Podbacili i jesmo, al smo se borili, do kraja, izgledali smo smuseno, al se nismo predali. I zato treba podriti ovu ekipu i kad prospu 20 razlike i kad se bore da stignu 20 razlike. Jer se bore, ne stede se,veruju u sebe a kad ne veruju u sebe, veruju jedni u druge. Nikad mi poraz lakse nije pao, zato sto se nismo predali. I nisam hteo ni da izlazim iako je petak, jer sam zeleo da gledam ekipu za koju sam znao da se nece predati i u koju verujem do poslednje sekunde meca. Bravo za momke!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...