Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ma kakvi ljudi pa moze na papiru da pise svasta, a realnost je sasvim druga. Ko misli da je ovaj tim skuplji od one Tomic vs Sakota sezone pa i nekih ranijih taj bas ne zna puno o kosarkaskom trzistu.

 

Isto tako ako je potrosacka korpa danas lupam 80k, pre 6-7g je bila 50k itd..

Nemam problem da Radonja prima pola miliona, on zasluzuje svoj novac trofejima.

Zanima me koji je pravi razlog tvog botovanja u njegovo ime?

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

Pozdravljam odluku kluba da bilo sta objavi ali ja bi najpre voleo da vidim godisnji revizorski izvestaj koji se salje EL na kraju svake sezone za prethodnu. 

 

Sta mislis,  da li se ti izvestaji "doteruje" ili se salje stvarno stanje radhoda i prihoda?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mmajstor said:

Pozdravljam odluku kluba da bilo sta objavi ali ja bi najpre voleo da vidim godisnji revizorski izvestaj koji se salje EL na kraju svake sezone za prethodnu. 

Nista tu neces videti.

Revizorski izvestaj je na 2 do 3 strane, gde se u najvaznijem pasusu kaze da finansijski izvestaji daju realnu sliku o imovini/obavezama i rezultatu kluba.

Jer da nije tako, vec bismo popili packe.

Mislim da BDO radi reviziju za nas klub, oni su neka srednja kategorija kvaliteta po pitanju usluga.

Jedino sto ti mozes da uradis kako bi proverio tacnost ove coksove statistike je da rekalkulises trosak zarada i dodas na to poreze i doprinose i uporedis sa grupom 52 u bilansu uspeha.

Mene mrzi to da radim, jer mi ovaj report sto je klub izbacio izgleda realisticno.

Mada nisam siguran sta je s tim htelo da se postigne.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

 

Sta mislis,  da li se ti izvestaji "doteruje" ili se salje stvarno stanje radhoda i prihoda?

 

Tesko je reci. Mozda samo mali fine tuning, ne moze se bas drasticno fingirati  ali bismo sigutno dobili neke poblize informacije koje je neko treci verifikovao. 

 

54 minutes ago, Losmi17 said:

Nista tu neces videti.

Revizorski izvestaj je na 2 do 3 strane, gde se u najvaznijem pasusu kaze da finansijski izvestaji daju realnu sliku o imovini/obavezama i rezultatu kluba.

Jer da nije tako, vec bismo popili packe.

Mislim da BDO radi reviziju za nas klub, oni su neka srednja kategorija kvaliteta po pitanju usluga.

 

 

To je revizorsko misljenje, a ceo izvestaj ima mnogo vise strana. 

 

Inace za kosarkaske klubove bi trebalo da se ne radi za kalendarsku godinu vec na nivou sezone. U kalendarskom bilansu uspeha imas plate iz druge polovine prosle sezone i prve polovine tekuce. Ne verujem da su ove cifre netacne (a i date su u intervalima). 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mmajstor said:

 

Tesko je reci. Mozda samo mali fine tuning, ne moze se bas drasticno fingirati  ali bismo sigutno dobili neke poblize informacije koje je neko treci verifikovao. 

 

 

To je revizorsko misljenje, a ceo izvestaj ima mnogo vise strana. 

 

Inace za kosarkaske klubove bi trebalo da se ne radi za kalendarsku godinu vec na nivou sezone. U kalendarskom bilansu uspeha imas plate iz druge polovine prosle sezone i prve polovine tekuce. Ne verujem da su ove cifre netacne (a i date su u intervalima). 

Revizori nikad ne izdaju nista drugo sem revizorskog misljenja.

Izvestaj sam spada u 'non-audit' uslugu koja nije standardni deo revizije. Ne verujem da to rade nasi.

Tako je, u kalendarskoj godini se preklapaju 2 takmicarske sezone, ali i dalje je relativno lako prekalkulisati na osnovu ove coksove tabele.

Prilicno sam siguran da su podaci materijalno tacni.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

Efes izgubio u Pireju od Olija,a netalentovani prašinari sa šablonskim trenerom pobedili u Pireju.

Jel može,sme to tako 🤔

I fenjeras Zalgiris otreso u sred Monaka zahuktale pulene celave prevare, koji su nas lagano resili prosle nedelje posle -20, tako da izgleda da svasta sme i moze u ovom takmicenju😉

Edited by Gudura
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...