Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, K.Dot said:

Hajde navedi barem dva igrača koje smo mogli dovesti a da su u našem platežnom rangu.  🙂

 

Gle, ako je Precednik i uprva nesposobna da nađe pare za konkurentne igrače, neka se odjavi iz EL i pravac FIBA liga šampiona.

 

Ionako smo palanački klub.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Neka ponude Covicu na pocetku sezone trofej aba lige i ukupno 5 pobeda u EL. Prihvatio bi to on odmah. Zato smo tu gde smo, u kurcu totalnom. A rece dr Nebojsa pare nisu problem, vec nema na trzistu to sto nam treba. Nema kad su vec rasprodati Cirbes, Pefi i Simon.

SRAMOTA!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mora se priznati da Radonjic vec nekoliko godina ozbiljno stagnira, skoro nisam video takvu konzervu od trenera koja bukvalno nista ne menja 10 godina. Nazalost, vreme kada smo proizvodili najvece kosarkaske umove je davno proslo, ali moraju se praviti makar sitna prilagodjavanja igri, ovo je cisto samoubistvo. Odbijam da poverujem da na pocetku drugog poluvremena on ne vidi da ce za par minuta izgubiti tekmu u kojoj ima +10, pre bih rekao da se radi o nekoj suludoj tvrdoglavosti. Ne mozes poslati na parket Dobrica, Vajta, Kuzmica, Markovica i Kalinica i od poslednjeg ocekivati Lebronovsku point forward rapsodiju koja ce da pokrije sva ogranicenja ostalih igraca. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

 

Gle, ako je Precednik i uprva nesposobna da nađe pare za konkurentne igrače, neka se odjavi iz EL i pravac FIBA liga šampiona.

 

Ionako smo palanački klub.

Hajde ti mi navedi onda dva EC ili Fiba igrača koji su u našem platežnom rangu. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Jbga sad, smorih se ali podrska za igrace i trenera. Ovo je jbga nas maksimum, najteze je igracima. Mi svakako EL ne igramo sl sezone jer 10m nece naci Nebojsha bar da rasturimo Zelimira i da  se uradi ozbiljan restart kluba..

 

Uz tebe sam Dejo i u teskim trenucima, mazacete sad govnima...al doci ce i taj Kalemegdan!!

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Radonjic je neverovatan...Imas odlicno prvo poluvreme, i samo treba da nastavis sa istim igracima. Ali ne, sablonski trener iskopava Markovica na pocetku drugog poluvremena, i ponistava sve iz prvog. Sece igrace koji bilo sta odigraju, tako Holinsa koji je veceras bio najbolji, vadi iz igre, onda kada je to napisao u svesci istog dana , samo malo ranije, pod rubrikom, izmene igraca u tom i tom minutu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

 

Gle, ako je Precednik i uprva nesposobna da nađe pare za konkurentne igrače, neka se odjavi iz EL i pravac FIBA liga šampiona.

 

Ionako smo palanački klub.

 

Pa jel reko danas da ima love za pojacanje ali da strucnom stabu ne odgovara nijedan igrac na trzistu? 

 

Sad Radonjic treba da kaze koji su to igraci koji mu ne odgovaraju a koji bi mu odgovarali... al nema sanse da taj kaze nesto konkretno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Константин said:

Радоњић копипејст опет каже да нисмо имали енергије па смо изгубили. Одох да повратим.

To je zato što ne piju Red Bul ili Gatorade na TO. Video sam u NBA samo piju iz onih čašica plastičnih zelenih i imaju energije za celu utakmicu, samo lete po terenu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sector said:

Možemo li konačno bez griže savjesti da kritikujemo besmislenu selekciju tima ili ćemo se i dalje praviti ludi?

 

Ja bih da navijam za košarkaški klub, rukomet me ne zanima.

 

Pošto ste se do sad tako dobro uzdržavali, onda može 😄

 

2 minutes ago, srlepajce said:

Od izlaska iz bonusa(7:22 do kraja) mi smo sutirali samo jednom bacanja 😆

Kakvo ocajno drugo poluvreme

 

 

I meni je to bilo neverovatno. Ovi odma ušli u bonus. Mi umesto da bacimo 10 bacanja do kraja utakmice, mi izgubimo 10 lopti.

 

 

Bilo je bolnih poraza ali ovaj je verovanto najbolniji, barem meni. Ako kome treba inspiracija da na neki kreativan način izgubi utakmicu, neka pogleda naovu našu sezonu, i sigurno če pronači nešto. Imamo čitav kolaž, nema situacije koje nismo pokrili. Neverovatno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Jbga sad, smorih se ali podrska za igrace i trenera. Ovo je jbga nas maksimum, najteze je igracima. Mi svakako EL ne igramo sl sezone jer 10m nece naci Nebojsha bar da rasturimo Zelimira i da  se uradi ozbiljan restart kluba..

 

Uz tebe sam Dejo i u teskim trenucima, mazacete sad govnima...al doci ce i taj Kalemegdan!!

Mogao bi ti tvom idolu kofere da poneses do Podgorice.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...