Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

On 1/31/2022 at 4:11 PM, Losmi17 said:

Nije poenta u kalemegdanu u junu.

Vec u prestanku besciljnog lutanja kroz EL.

Ovaj roster mozda jeste dovoljan za aba, mada ni to nisam siguran.

S druge strane se vrlo dobro znalo sta nedostaje za ozbiljniji nastup u EL.

I uradilo se nista povodom toga.

Narocito sto ce trka za 7 i 8 mesto biti prilicno otvorena, jer efes ne moze da dodje sebi a uniks pada.

Al da ne duzim dalje. Bitna je aba, da bi se igrala EL u kojoj smo dekorativni materijal.

Lol.

 

Ovoj ekipi je više nedostajalo zdravlja i sportske sreće nego bilo čega drugog da sada bude među 8 najboljih.

Mi nismo ni blizu dekorativnog materijala u EL, već naprotiv jer nijednoj ekipi nije prijatno i lako da igra protiv nas. 

 

Siguran sam da dolazak bilo kog centra ne bi bio garant ulaska u Top 8.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, bosMan_jr said:

 

ne znam sta vidite toliko strasno osim imena od kojih su mnogi davno prevalili tridesetu. 

 

Silds je kljucni igrac ove ekipe, Mitoglu je jako koristan igrac, ok Grant nije mnogo pokazao i ne fali previse, ali solidno su oslabljeni.

 

govorim na osnovu tekme koju smo igrali;

jeste shields igrao i bio standardno stravara ali su nas oni zatvorili na svakom koraku defanzivno, gde god smo pošli, poginuli smo.

 

onda u pukom broju odbranjenih napada i pogođenih koševa stvaraju razliku.

 

naravno, to ne znači da će tekma biti preslikana, mi smo jači za fit whitea ako ništa ali nisam optimista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

govorim na osnovu tekme koju smo igrali;

jeste shields igrao i bio standardno stravara ali su nas oni zatvorili na svakom koraku defanzivno, gde god smo pošli, poginuli smo.

 

onda u pukom broju odbranjenih napada i pogođenih koševa stvaraju razliku.

 

naravno, to ne znači da će tekma biti preslikana, mi smo jači za fit whitea ako ništa ali nisam optimista.

 

:default_coffee:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

govorim na osnovu tekme koju smo igrali;

jeste shields igrao i bio standardno stravara ali su nas oni zatvorili na svakom koraku defanzivno, gde god smo pošli, poginuli smo.

 

onda u pukom broju odbranjenih napada i pogođenih koševa stvaraju razliku.

 

naravno, to ne znači da će tekma biti preslikana, mi smo jači za fit whitea ako ništa ali nisam optimista.

 

Jači smo i za Uskokovicevih 15 minuta što je tamo igrao 😉

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Sector said:

Igra li Kuzmić večeras ili da pojednostavim pitanje, da li treći centar postaje drugi? 

Kod Cirbija je na delu revers engineering

tako da je njemu svejedno da li je Firmware 2.0 ili 3.0 😁 kakogod okrenes kompatibilan

 

 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, uini said:

 

govorim na osnovu tekme koju smo igrali;

jeste shields igrao i bio standardno stravara ali su nas oni zatvorili na svakom koraku defanzivno, gde god smo pošli, poginuli smo.

 

onda u pukom broju odbranjenih napada i pogođenih koševa stvaraju razliku.

 

naravno, to ne znači da će tekma biti preslikana, mi smo jači za fit whitea ako ništa ali nisam optimista.

Slazem se da tema u Milanu nije bila povoljna po nas. 

 

Ali osecajte se slobodnim da iskoristite moju viziju na nasu pobedu veceras.

 

i da, jedan veliki respect za trajanje Kyle Hinesa i nivo koji odrzava 

 

i jos jedan da, Melii ili daje 1 poen ili 21

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, uncletima said:

Umlaticemo ih, zbog Majkinog rodjendana i da nam, Dejan bude bolje...

Pa i Maik je vodolija. Evo danas pobeda za  rođendanski poklon Deji sutra . A ako može onda mojoj malenkosti isto tako za moj za par dana trijumf protiv Monaka. Svi srecni i zadovoljni.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uncletima said:



Kazu, Vodolije su izrazito inteligentni, ili...

PS. Ja sam Bik i obozavam Polu Šaj (mljac!)

 

Evo meni stariji burazer bik. Da vodolije se ubrajaju u sam vrh zodijaka šta se tiče inteligencije. Iako pomalo ekscentrični krasi ih plemenitost, pravednost i karizma. Naravno tko veruje u to, odnosno natalnu kartu.

Link to comment
Share on other sites

Nisam nasao na prethodnim stranama, mozda je vec neko pomenuo. Igrac koga su verujem i ovde mnogi spominjali i zeleli da vide u Zvezdinom dresu, moja velika zelja takodje, nazalost neostvarena. Mislim da je to igrac koji bi upotpunio pricu, mada ce biti zanimljivo videti kako ce se snaci u CSKA.

 

https://sportklub.rs/kosarka/euroleague/zvanicno-cska-doveo-pojacanje-iz-burse/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moram da kazem da je moj utisak je da Mesina iz ove ekipe izvlaci 110 posto i da je ovaj sastav koji danas igra protiv nas klasican sastav koji mnogi treneri Armanija, Makabija ili Efesa nisu mogli da dovedu ni blizu top 8 godinama.
 
ne znam sta vidite toliko strasno osim imena od kojih su mnogi davno prevalili tridesetu. 
 
Silds je kljucni igrac ove ekipe, Mitoglu je jako koristan igrac, ok Grant nije mnogo pokazao i ne fali previse, ali solidno su oslabljeni.
 
1 i manje
 
 
 
Nije Šilds igrao ni u Moskvi ni u Barseloni pa ih opeglaše.
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mister-no said:
3 hours ago, bosMan_jr said:
Moram da kazem da je moj utisak je da Mesina iz ove ekipe izvlaci 110 posto i da je ovaj sastav koji danas igra protiv nas klasican sastav koji mnogi treneri Armanija, Makabija ili Efesa nisu mogli da dovedu ni blizu top 8 godinama.
 
ne znam sta vidite toliko strasno osim imena od kojih su mnogi davno prevalili tridesetu. 
 
Silds je kljucni igrac ove ekipe, Mitoglu je jako koristan igrac, ok Grant nije mnogo pokazao i ne fali previse, ali solidno su oslabljeni.
 
1 i manje
 
 
 

Nije Šilds igrao ni u Moskvi ni u Barseloni pa ih opeglaše.

Ogromna iznenadjenja za mene.

 

tu je izvukao 150 posto iz njih i mislim da to nije odrziv nivo, ali svaka cast

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...