Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Just now, uini said:

 

imaš i ti tata topik pa opet eto postuješ i ovde  ( :

 

Ali omasio si topik, verovatno je Partizanovcima draze da citaju hvalospeve na Ostojin racun nego ljudima ovde. Na tata topik ne idem dok je Kuper banovan, tamo je samo Kronos.

Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

 

Ali omasio si topik, verovatno je Partizanovcima draze da citaju hvalospeve na Ostojin racun nego ljudima ovde. 

 

hajde dokaži mi da nisi glup tako što ćeš da ukažeš na post gde sam pisao hvalospeve na ostojin račun. ali i ne moraš ako ti je komplikovano ili mrsko.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

hajde dokaži mi da nisi glup tako što ćeš da ukažeš na post gde sam pisao hvalospeve na ostojin račun. ali i ne moraš ako ti je komplikovano ili mrsko.

 

Pravo pitanje je zasto si se ti prepoznao u "Ebo vas Ostoja"? Nije to nista strasno, imam dosta drugara koji u kosarci navijaju za KKP a u fudbalu za CZV i obrnuto, mada i to se menja sa ovim dugogodisnjim neuspesima KKP-a ali eto, mozda ih Ostoja nobelovac vrati na stare staze slave. Nemam pametnija posla nego da citam tvoje upise na forumu, nista protiv tebe licno Uini. 🙂

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:

 

Pravo pitanje je zasto si se ti prepoznao u "Ebo vas Ostoja"? 

 

nisam, prepoznao sam se u tvom ličnom odgovoru meni:

10 minutes ago, K.Dot said:

 

Ali omasio si topik, verovatno je Partizanovcima draze da citaju hvalospeve na Ostojin racun nego ljudima ovde. 

 

daklem, kad se praviš pametan, ponudi i kakav argument ( :

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, uini said:

 

nisam, prepoznao sam se u tvom ličnom odgovoru meni:

 

daklem, kad se praviš pametan, ponudi i kakav argument ( :

 

Kako nisi, na moje "Ebo vas Ostoja", ti me otera na Tata Topik, verovatno si bio licno pogodjen. Srpski mi nije primarni jezik ali mislim da sasvim dobro razumem sta pise. A da si omasio topik, jesi, za sve kritike i pohvale vezano za KKP, Zeljka i Ostoju, prava adresa je KKP tema. Nema potrebe da se o tome pise ovde ili ima, ako ti tako kazes.

 

Edit. Spamujemo ljudima topik, i to je kaznjivo. Napisi mi privatnu poruku, pa da nastavimo dalje, ako zelis. 🙂

Edited by K.Dot
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, K.Dot said:

 

Kako nisi, na moje "Ebo vas Ostoja", ti me otera na Tata Topik, verovatno si bio licno pogodjen. 

 

ne, već sam te uputio na tata topik zato što su ti takvi postovi od A do Š. zašto praviti tata topik od zvezde ako već postoji jedan gde možeš da trčiš slobodno?

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

ne, već sam te uputio na tata topik zato što su ti takvi postovi od A do Š. zašto praviti tata topik od zvezde ako već postoji jedan gde možeš da trčiš slobodno?

 

Uini, prekini, neces me povuci sa sobom u blato. Ne prisiljavaj me da te stavim na IL, jedan si mi od omiljenih forumasa.

Link to comment
Share on other sites



[mention=25]Wingwalker[/mention], šta bi po tebi bilo da budu "na nekom optimumu"? pošto su "prilično solidni za sada" (4x meseca)
 
jel može to da se izrazi u indexnim poenima, dodacima u igri u odnosu na ovo što pružaju ili nešto treće?


Nije problem dok pružaju...osvrt je na činjenicu da je Cirbes neozbiljan potpis i za zakrpu na petici u EL timu i sa najmanjim budžetom jer baš tolika sirotinja nismo. U slučaju ispadanja jednog centra iz rotacije na par nedelja verujem da bi Radonja pokušavao tekmu do dve sa Cirbesovom većom minutažom...i onda bi gledali kako Vajta, Dedu i Kalinu drobe pod košem.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:


 

 


Nije problem dok pružaju...osvrt je na činjenicu da je Cirbes neozbiljan potpis i za zakrpu na petici u EL timu i sa najmanjim budžetom jer baš tolika sirotinja nismo. U slučaju ispadanja jednog centra iz rotacije na par nedelja verujem da bi Radonja pokušavao tekmu do dve sa Cirbesovom većom minutažom...i onda bi gledali kako Vajta, Dedu i Kalinu drobe pod košem.

 

 

to nije ono što sam te pitao ali šta da se radi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, medobrundo said:

I poliglota

 

3 hours ago, Čvarkov said:

Radonja je dobar čovek i trener, nije tvrdoglav, pre svega hrabar i fleksibilan i jedini čovek na svetu koji nema mane. Jel bolje sad?

 

3ad6cbcb72043e07539bad7cc5f0d6be--sad.jp

I ekspert  neverbalne komunikacije ( mikroekspresije)

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

U principu se vrte dve teorije, normalno da ima argumenta pro icontra i za jednu i za drugu a to je da nam je neophodan centar, bek suter sa ball handlingom, cetvorka sa sutem i skokom koja po potrebi moze da bude dovoljno snazna da odigra na pet ali moze da preuzima i sacuva i protivnicke kecove itd, its, u principu ono sto bi nama trebalo je jos jedan taj centar, ok Pefi je u totalnom kanalu ali se nadam i verujem jos uvek da moze da malo podigne enivo svoje igre, da malo rastereti sve,da se svima skine po koji minut i da onda u tih zadnjih dva, tri, pet minuta ne izgledamo kao da nas je valjak pregazio i tacno tako je i bilo sinoc, onda se nece desavati da Kalinic masi po dva bacanja, da Volters izgleda kao da dolazi sa svioje sahrane i mislim da se niko ne bi ljutio zbog toga.

Nas koncept pod DR je taj da smo uspesni jedino ako igramo energetski jako celu utakmicu, iz cega izlazi i cesce povredjivanje na zalost cime se opet vracamo na tu neophodnost za vecim brojem kvalitetnih igraca u rosteru

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je samo zao sto se Jovic nije malo ranije oporavio i potpisao za nas. Gledao sam ga danas malo i taj njegov osecaj za igru, pregled igre i generalno taj floor general momenat je nesto sto je neprocenjivo i unosi ogromnu sigurnost u ekipu. Hollins i Dobric bi dobili vise suteva, White bi profitirao puno, Dzoni bi se rasteretio, sa Lukom bi imao sigurno odlicnu saradnju...mislim da bi nam legao kao kec na deset, vise nego bilo kakav skorer. Ali jbg.

  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Del Piero said:

Meni je samo zao sto se Jovic nije malo ranije oporavio i potpisao za nas. Gledao sam ga danas malo i taj njegov osecaj za igru, pregled igre i generalno taj floor general momenat je nesto sto je neprocenjivo i unosi ogromnu sigurnost u ekipu. Hollins i Dobric bi dobili vise suteva, White bi profitirao puno, Dzoni bi se rasteretio, sa Lukom bi imao sigurno odlicnu saradnju...mislim da bi nam legao kao kec na deset, vise nego bilo kakav skorer. Ali jbg.

Komotno smo mogli da ga sacekamo.Ali, avaj onda bi smo ostali uskraceni za Pefijeve majstorije poslednjih mesec i po dana. Sreca pa je jos sezona i po ispred nas, nagledacemo se mi toga, nece da fali😎

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Marcus said:

Jezivo je prizeljkivati lika kao Ostoja da bude na celu kluba.

 

Daj navedi tog sto ga hoce na celu kluba da ga obucemo u Pefijev dres razapnemo na kos na sred Kalemegdana a pre toga banujemo odavde. Tipujem na Vinija il Lakija velika su to djubrad.Jel moze samo neki citat gde prizeljkuju dolazak istog na celo kluba cisto da imam kad im budemo sudili za izdaju? Jezivu izdaju. 

 

Sto se mene tice nemam snage da detaljno crtam i pojasnjavam sta sam hteo kazati a svakako nije da Ostoja dodje na celo kkcz, vec da smo imali sansu dok su komsije bile tri nivoa ispod i nisu bili pretnja podignemo klub za jos lestvicu vise al jbg Covic vise voli sina na mestu pleja a sebe na mestu svega ostalog...mozda gresim u postojanju te sanse mozda je nije ni bilo, mozda su Bokanove i Ostojine legije bile stvarno tolika pretnja i toliko strasne da se od valjanja u regionalnom blatu nije stiglo baviti drugim stvarima kao sto su mladje kategorije ili ozbiljan skauting mozda se i dobro radi mozda je ovo maksimum sta znam, verovatno sam kao navijac totalno nerealan u svojim ocekivanjima ima i toga... Zatvaram temu sa moje strane hvala svim ucesnicima ...do sledece pobede... samo pozitiva samo ljubav samo Red Star u top 8 🙂 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

mi@Tamburinjo tačno je nisi nigde rekao da bi želeo O'stoju na čelu Zvezde. 

Isto je tako tačno da si rekao da O"stoja radi bolji posao od Čovića, jer Obra i Savić vs gomile zgubidana tipa Dozet.

Svi mi koji želimo nekog boljeg od dr Čovića pomislili smo da nam nudiš nekog O'stojokolikog za predsednika.

I sad da potegnem i čuveni @Šarac argument. Znamo da umesto Čovića u klub ne bi došao Peđa Stojaković sa 20 miliona dolara, već u najboljem slučaju neki Boža Maljković, a u najgorem Đuka ZonBi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako ja vidim stvari mi imamo da biramo između dve opcije:

a) Čović koji se de facto ponaša kao Vučić u malom

b) Hipotetički neki Kari kao trener i Marko Pešić/ Sedlaček kao sportski, a na čelu kluba poslušnik za koga niko nije čuo do tog trenutka kome je to u svrhu političke promocije

 

Zvuči mračno, ali opcija koja se podrazumeva svuda u svetu tj. b varijanta plus predsednik/vlasnik koji nije političar/ marioneta kod nas nije moguće već 70 godina

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prva opcija se dokazala najboljom u novijoj istoriji. If it ain't broken, don't fix it.

 

Da Čović ume da bude jako odvratan lik, ume. Ali Vučić u malom je možda malo preteška poredba, pošto ne silazi na tajmoutu da nacrta akciju. U prošlosti je voleo da umeša prste u prelazni rok, ali se čini da je i tu malo povukao ručnu. 

 

Ako je postojalo vreme da se ga smeni, to je bilo u onim situcijama sa Filipom. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Veliki problem navijača Zvezde i Partizana je ambicija.

Naviknuti da su u Srbiji i regionu  najveći sportski brendovi i onda nerealno očekuju da će isto tako biti preko ali hoće malo juče. Zvezda je na svojoj prirodnoj poziciji u EL i ko god je očekivao ne znam kakve iskorake u poslednjih deset godina ozbiljno se vara. Jer koliko god nekad sa manjim budžetima može da se napravi iskorak a bilo ih je nekoliko u poslednjoj deceniji ipak novac vrti gde burgija neće i ekipe sa većim budžetom imaju veće šanse da skockaju bolje i kompaktnije rostere. Novi Sad kao drugi grad u državi mora da oživi KK Vojvodinu da imaju budžet na nivou Mornara i da ponekad lupe par šamara Zvezdi i Partizanu, umešaju se za kup i budu konkurentni u Aba i KLS-u. Najbolja stvar koja bi mogla da zadesi srpski sport je da se pojavi bilo koja treća ekipa i da kako u fudbalu tako i u košarci skine Zvezdu i Partizan makar na godinu dana i da im pokaže da nisu Bogom dani kako navijačima tako i ljudima u tim klubovima. Ljudi cenite to što imate i zajebite to pljuvanje Markovića jer se vidi na njegovoj facionalnoj ekspresiji jasno koliko mu je stalo.

Radujte se pobedama u EC/EL jer ništa ne traje večno a uloge se lako zamenjuju na nivou ta dva kluba.

Edited by Johnny Štulić
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Johnny Štulić said:

Veliki problem navijača Zvezde i Partizana je ambicija.

Naviknuti da su u Srbiji i regionu  najveći sportski brendovi i onda nerealno očekuju da će isto tako biti preko ali hoće malo juče. Zvezda je na svojoj prirodnoj poziciji u EL i ko god je očekivao ne znam kakve iskorake u poslednjih deset godina ozbiljno se vara. Jer koliko god nekad sa manjim budžetima može da se napravi iskorak a bilo ih je nekoliko u poslednjoj deceniji ipak novac vrti gde burgija neće i ekipe sa većim budžetom imaju veće šanse da skockaju bolje i kompaktnije rostere. Novi Sad kao drugi grad u državi mora da oživi KK Vojvodinu da imaju budžet na nivou Mornara i da ponekad lupe par šamara Zvezdi i Partizanu, umešaju se za kup i budu konkurentni u Aba i KLS-u. Najbolja stvar koja bi mogla da zadesi srpski sport je da se pojavi bilo koja treća ekipa i da kako u fudbalu tako i u košarci skine Zvezdu i Partizan makar na godinu dana i da im pokaže da nisu Bogom dani kako navijačima tako i ljudima u tim klubovima. Ljudi cenite to što imate i zajebite to pljuvanje Markovića jer se vidi na njegovoj facionalnoj ekspresiji jasno koliko mu je stalo.

Radujte se pobedama u EC/EL jer ništa ne traje večno a uloge se lako zamenjuju na nivou ta dva kluba.

Za ovo se slazem, nazalost nema vise radnickog iz kg iz kog smo mi doveli kalinu i jovica tad, a fali nam bar jedan takav klub jer od mege i miska se ne moze nista ocekivati ima covek svoji interese i to je skroz okej jer je vlasnik tog kluba. Fmp i nije bas sto je pre bio a i cini se da ni nema vise toliko talenata kao pre. Svakako jos jedan kosarkaski centar poput kg,ns bi dobro dosao.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Johnny Štulić said:

Veliki problem navijača Zvezde i Partizana je ambicija.

Naviknuti da su u Srbiji i regionu  najveći sportski brendovi i onda nerealno očekuju da će isto tako biti preko ali hoće malo juče. Zvezda je na svojoj prirodnoj poziciji u EL i ko god je očekivao ne znam kakve iskorake u poslednjih deset godina ozbiljno se vara. Jer koliko god nekad sa manjim budžetima može da se napravi iskorak a bilo ih je nekoliko u poslednjoj deceniji ipak novac vrti gde burgija neće i ekipe sa većim budžetom imaju veće šanse da skockaju bolje i kompaktnije rostere. Novi Sad kao drugi grad u državi mora da oživi KK Vojvodinu da imaju budžet na nivou Mornara i da ponekad lupe par šamara Zvezdi i Partizanu, umešaju se za kup i budu konkurentni u Aba i KLS-u. Najbolja stvar koja bi mogla da zadesi srpski sport je da se pojavi bilo koja treća ekipa i da kako u fudbalu tako i u košarci skine Zvezdu i Partizan makar na godinu dana i da im pokaže da nisu Bogom dani kako navijačima tako i ljudima u tim klubovima. Ljudi cenite to što imate i zajebite to pljuvanje Markovića jer se vidi na njegovoj facionalnoj ekspresiji jasno koliko mu je stalo.

Radujte se pobedama u EC/EL jer ništa ne traje večno a uloge se lako zamenjuju na nivou ta dva kluba.

Generalno najveci problem je decentralizacija i sama privatizacija sporta.

 

Kosarka u NS je napravila mnoge kvalitetne igrace, dva su sad u NBA, jedan je i MVP. Vojvodina i kad  je obezbedila ABA, postojalo je da taj klub mora dati 150k, niko ziv nije hteo da da pare jer je direktor bio iz DS-a a na vlasti sns. Vojvodina nije dobila na 200k za Tepica, jer se ugasila i partizani su se pravili ludi.

 

Najveca sramota srpske kosarke je slucaj Vosa-ABA i gasenje Metalca. Toliko o decentralizaciji..Kragujevac ugasen i onda su na silu ubacili Borac i umesto da se izbegavaju klubovi sa skolskim halama....oni ubacise nikakav Borac a ugasice Metalac, opet politicki.

 

Vojvodina je imala onu godinu sa nesretnim Gurovicem, onaj Madjar plej i valjda Henderson jbm li ga bio je neki Amer, mozda cak i Suput ubijte me ako se secam i sledece sezone kolaps. I ako je tu Gasprom, dobili smo qrac mi u Novom Sadu.

 

Ovo sto radi ostoja i covic moze i moj baba sa tim parama i konkurencijom.

 

Covic ili neki iz sns-a zvanicno pa lako je izabrati..mada je i Covic piun psihopatin negde sam mislio da ce kandidovati za gradonacelnika i da se zato neckao.

 

Vojvodina ima SPENS, dali su im rukomet i odbojku koju niko ziv ne gleda, niti ko prenosi bar sto ja znam, ali kosarka ne jer su vrv pare u ova dva sporta bedna.

 

Slazem se sa tvojim upisom ali to ce tesko ici, tu Megu vise niko i ne gleda, FMP ima 50 tifoza koji su mu verni jos iz 96-e i to je to. 

 

Nasa klupska kosarka je bedna da nema  dva brenda ugasila bi se skroz. 

 

Jes malo smesno, ali kljuc za privatizaciju, napredak klubova, decentralizaciju je da umobolni psihopata bude skinut sa vlasti, nacin nije bitan. Oni su bukvalno kocnica sistema,naravno i likovi koji parazitiraju uz kosarku decenijama, neki godinama kaosimbol najgoreg vremena koje je Srbija dozivela, tu racunam i 1-2 svetski rat jer tu nismo nista birali, ove je narod sam birao i birace dok god imaju usrani posao gde sakrivaju svoju zivotnu nesposbnost da zarade neki dinar./

 

Covic je po mojim kafana pricama od poznatih kosarkaskih radnika probao da udje u Vojvodinu, ali problem je bio sto ga u NS vole kao sto ga ja volim, mada licno ne bih bio protiv tog resenje, ali su ovi mislili da ce praviti Zvezdu B sto nije bilo sanse da se desi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...