Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, mmajstor said:

ne bi me cudilo da EL timovi odbiju da igraju u Beogradu. Ko je lud da se kocka zbog neke tamo lude vlasti i lude drzave koju nije briga za svoje gradjane?

Kakvo zapažanje, pa bolje nemoj gledati ni na tv što je sigurno, sigurno. 

Inače za ulaz je trebala samo karta. 

Zato Žalgirs čitavu sezonu pred punim tribinama a nisu baš prazne ni na drugim mestima. 

U Engleskoj pune tribine,ali samo kod nas neće dolaziti 😂😂😂

Kod onakve igre i borbe te pobede nad Budućnošću i odlične igre protiv Fenera komentarisati vlast i posetu na tribinama, mislim stvarno. 

Svaka čast čitavoj ekipi na borbi i pobedi. 

 

Edited by Hogar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Kosjan Willavić said:

Kasnim sa utiscima pa ne bih da ponavljam ono sto su drugi rekli. Moj najveci utisak je da ce ovo biti najborbenija ekipa CZ vrv od njenog osnivanja. 🙂 Kalina, Lazic, Vajt, Dobric, Lazarevic,Mitar,Dzoni, Uskok... Fali jos ludi Mo na poziciji veterana umesto Simona 😄

WTF

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Losmi17 said:

Sticete li vi utisak da cemo puci kao balon ako budemo u kontinuitetu igrali ovako energicno? Kalina i Lazarevic deluju kao da su ukljuceni na baterije.

Laicki posmatram, ali ne deluje realno da ijedna ekipa u EL moze da jase na ovom energetskom nivou u duzem periodu.

Ok, vratice se par igraca u rotaciju, al ne menja poentu.

Imamo izuzetno sirok roster. 12 igraca apsolutno pretenduje na 15+ minuta u svakoj utakmici i to nam ostavlja mogucnost da odrzavamo intenzitet kako u utakmici tako i kroz sezonu.

1. Ivanovic, Wolters

2. Holins, Dobric, Lazic, 

3.Kalinic, Lazarevic, Deda,

4. White, Mitrovic

5. ?, Kuzmic, Zirbes

Plus Uskok nejaki i Simon Mirotocivi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mister-no said:
6 hours ago, oubrevo. said:
 
to je tačno. radio je stvari koje bi teoretski svako mogao ali ih je on uradio.
plus zamalo da prebije micova šamarima. tako je i krenulo, posle se kuridža usrao da ne prođe isto i napravio korake.

Toliko je zbunio i uplašio Kureta da je ubacio trojku lob pasom 🙂

Dobro bi bilo da je bio lob, ono je bio pravolinijski projektil, kao strela :classic_biggrin:

Zbog toga je još neverovatnije da je ušlo 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hogar said:

Kakvo zapažanje, pa bolje nemoj gledati ni na tv što je sigurno, sigurno. 

Inače za ulaz je trebala samo karta. 

Zato Žalgirs čitavu sezonu pred punim tribinama a nisu baš prazne ni na drugim mestima. 

U Engleskoj pune tribine,ali samo kod nas neće dolaziti 😂😂😂

 

Da si pazljivo citao skontao bi da nisam protiv punih tribina vec protiv cobana koji vode drzavu kao stalu bez ikakvog reda, mada je to klub mogao da koriguje a nije. 

 

Ne svidja mi sto svako moze da udje bez testa ili potvrde o vakcinaciji dok svakog dana umre po 50 ljudi. Mada kad su puni kafici i klubovi sto bi ovde bilo drugacije. I da, draze bi mi bilo kad bi vise vodili racuna jedni o drugima, od toga da smo stoka bez obzira kako odigrali protiv Bud.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, srlepajce said:

Negativan Ivanovic (rsb)

 

 

To ništa ne znači, ako se zarazio sinoć, tek će sutra ili preksutra biti pouzdani rezultati.

 

Inače, Pionir je sinoć bio inkubator korone, 4000 zbijenih ljudi bez maski koji urlaju povremeno tokom dva sata, a zatim izlaze zbijeni kao sardine u limenci (Delta - vreme dovoljno za transmisiju - 15 sekundi)

 

Gomila ljudi je sinoć povuklo koronu.

 

Iskreno se nadam da je Džoni vakcinisan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nazvao bih je inkubatorom korone, kako drugačije?

 

I nije poenta u odgovornosti kluba, klub samo sprovodi mere vlasti, a mere, cilj i ideja vlasti je sprovođenje masovnog prokuživanja koje mora biti završeno do proleća, tj do izbora.

 

I ta ideja funkcioniše izvrsno.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mmajstor said:

 

Da si pazljivo citao skontao bi da nisam protiv punih tribina vec protiv cobana koji vode drzavu kao stalu bez ikakvog reda, mada je to klub mogao da koriguje a nije. 

 

Ne svidja mi sto svako moze da udje bez testa ili potvrde o vakcinaciji dok svakog dana umre po 50 ljudi. Mada kad su puni kafici i klubovi sto bi ovde bilo drugacije. I da, draze bi mi bilo kad bi vise vodili racuna jedni o drugima, od toga da smo stoka bez obzira kako odigrali protiv Bud.

To što sad pišeš nema veze sa onim prvim gde si napisao da će EL timovi odbijati da nam gostuju kao da je jedino  kod nas prisutna publika. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvar je i do publike, meni je zena trudna i sve dok se ne porodi nema sanse da idem na bilo kakav skup. Jezivo je to sto postoje pravila, ali se ne postuju.Znaci, pravila postoje, ali ih niko ne postuje. Potpuno je nemoguce da udjes u restoran sa maskom, jos manje je moguce da taj isti restoran pravi razmak i postuje epidemioloske mere. Sve u svemu zivimo u vremenu bezakonja gde smo i mi gradjani saucesnici.

 

Kad vidim koliko ima antivaksera i sta sve pricaju,pa jedna osoba mi je stavljala kovanicu od pet dinara na mesto gde sam se vakcinisao i ocekivao da ce se tih pet dinara zalepiti za mesto gde sam se vakcinisao.....

 

Nazalost to nije samo problem u Srbiji, ceo svet je u kurcu. 

 

 

Kad se setim da je jedna osoba kukala kako ne moze da se igra dok ljudi umiru, a onda ista ta osoba ne vodi racuna o tome i ako je sama prosla sve to, onda vidite koliko je beznacajno da uopste pisemo o tome i da jednostavno smo prepusteni samom organizumu i sudbini. Najgore je to sto smo manje vise svi pristali na to, tako da je ova tema nepotrebna. Ko hoce da postuje mere, taj ce postovati i pokusati da se ne zarazi, sve ostalo je nepotrebno pisati.

 

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kad se setim da je jedna osoba Nebojsa Covic kukala kukao kako ne moze da se igra dok ljudi umiru, a onda ista ta osoba ne vodi racuna o tome i ako je sama prosla sve to, onda vidite koliko je beznacajno da uopste pisemo o tome i da jednostavno smo prepusteni samom organizumu i sudbini. Najgore je to sto smo manje vise svi pristali na to, tako da je ova tema nepotrebna. Ko hoce da postuje mere, taj ce postovati i pokusati da se ne zarazi, sve ostalo je nepotrebno pisati.

 

There I fixed it. Treba stvari nazvati pravim imenom. Bez okolisanja. I zaista je licemerno sve to.

Cak i ta "nezainteresovanost" drzave ne sme biti opravdanje. Nek puste samo vakcinisane, i one sa potvrdom o prelezanoj koroni u poslednjih 6 meseci, pa i tada sa smanjenim kapacitetom, ili neka ne bude uopste publike na ovoliko dnevno zarazenih/umrlih. 

 

Potpuno se slazem s tobom po ovom pitanju. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Molim vas drage kolege da o koroni ne raspravljamo na ovoj temi. Dovoljno je svakodnevno medijsko bombardovanje! Svi znamo apsolutno sve o vakcinaciji, distanci, maskama... Država je obezbedila dovoljan broj vakcina, ko hoće da se zaštiti ima načina. Ko neće, a šta da mu radite! Ne može čovek da napravi beg od tog sranja ni na ovakvim temama.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pa ja ne mislim da je prica o koroni nepovezana s ovom temom.

Ne znam, nisam paranoik, ali sam se na obe utakmice u pioniru osetio maltene nebezbedno.

Nas cirka 1% je nosilo maske na obe tekme.

Pri ovakvim brojevima kao sada, rizik je sve samo ne mali, i zaista mislim da klub mora biti odgovoran ako vec nije drzava. Klub pre svega zbog zdravlja igraca.

Nekako sve mislim da ce na EL mecevima biti drugacije, jer ne mogu da se igraju sa EL.

Al bumo videli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Devil In My Pants said:

Stvar je i do publike, meni je zena trudna i sve dok se ne porodi nema sanse da idem na bilo kakav skup. Jezivo je to sto postoje pravila, ali se ne postuju.Znaci, pravila postoje, ali ih niko ne postuje. Potpuno je nemoguce da udjes u restoran sa maskom, jos manje je moguce da taj isti restoran pravi razmak i postuje epidemioloske mere. Sve u svemu zivimo u vremenu bezakonja gde smo i mi gradjani saucesnici.

 

Kad vidim koliko ima antivaksera i sta sve pricaju,pa jedna osoba mi je stavljala kovanicu od pet dinara na mesto gde sam se vakcinisao i ocekivao da ce se tih pet dinara zalepiti za mesto gde sam se vakcinisao.....

 

Nazalost to nije samo problem u Srbiji, ceo svet je u kurcu. 

 

 

Kad se setim da je jedna osoba kukala kako ne moze da se igra dok ljudi umiru, a onda ista ta osoba ne vodi racuna o tome i ako je sama prosla sve to, onda vidite koliko je beznacajno da uopste pisemo o tome i da jednostavno smo prepusteni samom organizumu i sudbini. Najgore je to sto smo manje vise svi pristali na to, tako da je ova tema nepotrebna. Ko hoce da postuje mere, taj ce postovati i pokusati da se ne zarazi, sve ostalo je nepotrebno pisati.

 

 

Kada se samo setim da su ljudi stariji od 65 godina bili zatvoreni 6O DANA, da su smeli da izlaze jednom u 7 dana od 4 h da kupe namirnice, da su Rusi dolazili da nam prskaju ulice, da je svakakav haos bio ovde i bila panika da ce nam groblja biti mala na 5 umrlih dnevno, i sada je COVIC kriv sto su prekinuta prvenstva????????// Kriv je sto me "naterao" da dodjem na utakmicu u zariste korone, gde samo sluzbena lica nose maske i nas drug @kum žoržocelu utakmicu,

Da li je Covic prekinuo prvenstvo u EL< ABA ligi ili sindikat igraca kao i direktori klubova, neke lige su to prihvatile a neke ne.

Evo ti na licnom primeru si odgovoran do srzi i to je jedini ispravan pristup. Imas nesto sto je vrednije od dolaska gledanja Hrkljusa u reziji DR.
Ako drzava ne moze da pozatvara sve da bi se prekinuo niz zarazavanja na mnogim mestima, pa Pionir je samo jedna od mnogih zarista u ovoj drzavi.Svako ko je bio tamo ono vece je na svoju odgovornost usao, da je klub rekao nema publike pa bilo bi haosa medju navijacima, da drzava sada pozatvara sve isto bi bilo haos jer ekonomija, restorani , kafici, sve vec receno.

Ide se na kolektivni imunitet, jer ovi sto su se vakcinisali to je sto je, ostali ce dobiti imunitet ili iznad zemlje ili nazalost ispod zemlje.

 


 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Zar nisu ranije neke utakmice organizovane uz neku od potvrda (negativan test, vakcinacija)? Pa zasto sad nisu...Bez obzira na odluke drzave, organizator moze organizovati dogadjaj i pod uslovima koji on hoce pod uslovom da nisu labilniji od propisanih. Nije tacno da to ne moze (nemojte spinovati sa zatvaranjem), moze ali ih je briga samo za jebene izbore a klub  je isao linijom manjeg otpora. Dakle klub nije prvenstveno odgovoran, ali ako drzavu nije briga za svoje gradjane ko sto ih nije briga, mogao je klub da pokaze da ih je briga za svoje navijace a prvenstveno igrace. Jeste, neki vatreniji navijac bi popizdeo i zbog toga ne bi dosao, al bi neki drugi upravo odlucio suprotno jer bi se osetio sigurniji a o igracima i da ne govorim. 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moze da se raspreda prica o vakcinaciji, nepostojecim merama, maskama u halama ili tirbinasma stadiona, ko je kriv ili nije, a sustina je u najblaze receno katastrofalnom pristupu drzave po pitanju smernica delanja razlicitih institucija, pa tako i sportskih klubova.

U novom jeku ove posasti hale otvorene na izvolte, uz sve one price od proleca prosle godine kada su stadioni sirom Jevrope oznaceni kao glavna mesta zarazavanja ljudi sirom kontinenta...

O cemu dalje raspravljati, teska kvazi-kapitalisticka prcija je ovo, koketira se sa svim grupacijama krajnje perfidno i to je trend koji ce se nastaviti.

 

Vezano konkretno za nasu temu, Uz sve probleme kk Zvezda sa povredama korona ce sigurno nastaviti da bude negativan faktor koji ce dodatno oslabiti ekipu, jbg to je realnost u ovakvim okolnostima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mmajstor said:

Zar nisu ranije neke utakmice organizovane uz neku od potvrda (negativan test, vakcinacija)? Pa zasto sad nisu..

 

Saopštenje kluba pred utakmicu protiv Budućnosti ... što je do kluba.
 

Quote

 

Ulazak na utakmicu u ponedeljak biće omogućen svim vlasnicima sezonskih karata, svima koji imaju COVID pasoš (koji su vakcinisani), kao i onima sa potvrdama poput brzog PCR testa i potvrde da su preležali COVID virus.

Radi lakšeg i nesmetanog ulaska u halu, koji će naš klub obezbediti i posebnim punktovima za vlasike sezonskih karata, mole se svi da pripreme svoje odštampane potvrde i pokažu ih redarima na ulasku u dvoranu “Aleksandar Nikolić”.

Takođe, KK Crvena zvezda apeluje na sve da poštuju sve propisane zdravstvene mere Republike Srbije, da nose maske u hali, poštuju propisano odstojanje, kao i da zbog sprečavanja eventualnih gužvi zbog procedure, krenu ka dvorani nešto ranije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije jedini problem što se radi o oftopičarenju, već se radi o priči koja je prožvakana stotinu puta. Samo različiti događaji prouzrokuju iznova istu diskusiju. Apsolutno ništa novo za pročitati! Vakseri protiv antivaksera uz lajkovanje sadržaja koji produkuju istomišljenici.

 

Ne kažem ja da vaše tvrdnje nisu tačne, samo tvrdim da ovaj topik nije mesto za takve rasprave. Svima je jasno da na naše utakmice dolazi različit profil ljudi i da je teško zavesti disciplinu. Samo zatrpavate topik sa već ispričanim pričama. Sutra igramo u Tel Avivu, možda je neko ispratio tekmu Makabija protiv Bajerna. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...