Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Kažu da Lidej konkuriše za startnu peticu, a da ćemo da tražimo još jednu četvorku...

 

 

if ju nou vot aj min...

 

_____

 

Bojan Brezovac

@Breza89

Partizan slavio na prvoj pripremnoj utakmici protiv Zlatibora (88:67) Aleksa Avramovic 19p Zek Ledej 18p Alen Smailagic 16p

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

 

"Ja sam bio u pioniru kad je stigla ta vest da je miliano resio da ne produzi ugovor sa panterom, rekao sam zoranu aj proveri a od mog bivseg igraca djidjija gde sam pitao jel bio neki problem sta se desava gde je on rekao sve super on je super decko istina je to, zoran mi je istog trenutka poslao telefon pantera gde sam ga ja okrenuo i imao iznvaredan razgovor sa njima, i ja sam bio iznenadjen njegovom reakcijom, dogovorili smo se da se cujemo sledeci dan i sledeci dan mi je rekao to je to, da bi mi posle poslao poruku da ce da potpise, koliko ste vi iznenadjeni bio sam i ja ali ocigledno da kada pricaju dva coveka odrasla koji razumeju jedan drugog da se vrlo brzo dogovore i nadju, on je shvatio sta mu ja pricam i sta moze da dobije to je njegov zivot u pitanju njegova karijera sve ostalo o budzetu novcu je pitanje za savica i presednika kluba, ja nikad sa igracem nisam pricao o novcu, savic ce da izdje i da kaze ja cu zamoliti i presednika i njega da vam stave novinarima i celoj javnosti da ne bi bilo traceva da se vidi koliko kosta ovaj tim partizana..."

 

"ja nisam potpisao ugovor sa partizanom, nisam potpisao ugovor sa partizanom, meni ne treba ugovor sa partizanom, ostoja je covek kojem ja verujem ja sam ga pitao jel ti meni verujes - verujem, ja verujem tebi kraj, dal cu da ga potpisem sutra otkud znam nemam pojma ne bavim se time mnogo mi je vaznije da svi igraci budu na terenu, igramo u petak utakmicu protiv cajetine da vidim skim mogu da igram... dogovorili smo se na 3 godine moja rec je vaznija od bilo kog potpisa"

 

"ljudi kazu zeljko ti rizikujes, sta rizikujem da li covek koji voli nesto i to mu je najvaznije jel to rizik ja ne verujem da je to rizik, sta ja mogu da izgubim, moze partizan da bude 8 ok 8 dodje presednik kaze zeljko izvini to nije to hvala lepo ja sam ispunio svoj san vratio sam se u moj partizan..."

Edited by ranzo
  • Like 8
  • Love 2
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...