Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Nisam ugrabio ni da se propisno upišem na novoj temi, krenulo rušenje foruma...

Ništa bratjo, da nam bude srećna i berićetna.

Što se mene lično tiče, najveće moguće ime je potpisano prije 15ak dana, i to će teško biti prevazići za ko zna koliko narednih desetina godina. [emoji3590]

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AgroLaki said:

Jebote zivot, 2 miliona evra za igraca tipa Panter.

Dule je nekako polako nagomilao dugove i ostavio epske utakmice i rezultate. Posle Zoca i Ostoje necemo preziveti u ovom obliku.

 

Vise mi se gledala kosarka KK Partizan u Hali sportova, samo domaci mladi igraci, pa makar furali sistem kao Mega...

 

Ovo je budalasenje.

 

Da ne ulazim u ostatak posta..samo bold. Panter vredi bukvalno svaki evro od tih milion po sezoni. Retko viđen mamojeb za ove prostore, divljak ali nekako, ne znam kako da objasnim, divljak koga prosto moraš da pustiš da divlja jer ne postoji šansa da ne dobiješ produkciju od njega. Plus se ne šteka u odbrani. Ako se ima keša (a ima se očigledno :s_d:) on je no brainer. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, oubrevo. said:

nema šta da se ljutite. odrekli ste se ruske darkerske literature i sado mazo vezivanja, jebiga, najmanji problem je istrpeti malo zajebancije

 

očekujem GTR mural za željka sa copyjem "ne može nam niko ništa"

Ko se ljuti? (...) 🙂

12 minutes ago, Mile1 said:

spacer.png

stigli novci od gospode sa slike

Pls no

Link to comment
Share on other sites

Sa jedne strane, oduševljen sam činjenicom da se vratio Žoc uz priču da vrati KKP gde mu je mesto uz zahvalnost što mu je pružena prilika da to uradi, jer toliko duguje Partizanu. Sa druge strane, pojačanje ti bude Perkins, a sada Panter, za malo više od 6 meseci. Sistem. Štedelo se, što kaže Kuper. Važi se.

Od kako je Ostoja došao, nadao sam se da Vučić neće promeniti moju romantizovanu i dečačku sliku KKP i vrednosti koje ja vezujem za taj klub, a sve ide ka tome.

 

 

 

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Čudan je ovo osećaj...

 

Potpisali smo igrača, a komšije nisu tu da nas uteše dobronamernim komentarima kako je, eto, dobar igrač u pitanju, neshvaćen, talentovan, biće od njega nešto... već su umesto toga udarile u opštu kuknjavu.

 

Gde nestade ta dobra volja?

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ove pretpostavke se prave na osnovu vesti da je odbio produzetak 800k po sezoni. Pitanje je koliko je vest uopste tacna. Kako god. Ocekujem da Helmet pise kako je ovo osveta za Voldena.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk


Hahhah, neeee, ovo jw vise osveta za godine patnje [emoji14][emoji1].
Salim se, iskreno ovo nisam ocekivao, ja sam mislio da ce Partizan da ima dobar tim, ali da ce da otima igrace CSKA nisam [emoji1].
Ja iskreno da ti kazem sa pozicije Zvezdasa navijam da imate jos nekoliko ovakvih akvizicija, jer ce onda sav pritisak i breme favorita da padne na vasa ledja.
Ja se samo nadam da ce ovim mojima da bude omoguceno da naprave odredjen upgrade tima od prosle godine pa da vidimo da li vazi ono " dzaba vam novci moji sinovci" [emoji16].

Ja i dalje tvrdim da Radonjic nije toliko losiji trener od Obradovica kada trenira Zvezdu, Obradovic nije neki trener koji ima instant uspeh gde god da ode, mislim da mu jw i ugovor odradjen po meri. Iskreno da ti kazem, vise sam se pribojavao ostanka Jaramaza nego dolaska ovakvog legionara. Dobra domaca osnova je kljuc uspeha, barem vi to znate dobro.

U svakom slucaju ove godine ce za narod biti "leba i igara" , ali bukvalno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jebote zivot, 2 miliona evra za igraca tipa Panter.
Dule je nekako polako nagomilao dugove i ostavio epske utakmice i rezultate. Posle Zoca i Ostoje necemo preziveti u ovom obliku.
 
Vise mi se gledala kosarka KK Partizan u Hali sportova, samo domaci mladi igraci, pa makar furali sistem kao Mega...
 
Ovo je budalasenje.
Ja mislim da je ovo dobijanje licence za EL...
Nesto poput Virtusa, ali na jos vecem nivou, samo videcemo da li ce rezultati to pokriti ili ce se ici na divlju kartu...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SunZero said:

kakvi ste vi kulovi jbt, meni da dodje panter na gajbu dao bih mu najbolji blowjob u zivotu iako to nokad nisam radio a viu nekom poricanju i sakrivanju ničim zasluženog budžeta

Definisi nokad 🤨

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...