Jump to content

Tenis - OI Tokio 2021


Recommended Posts

Ode Gabi :smiley64:...

Just now, Kosjan Willavić said:

Na ovom turniru su jedina pretnja Noletu Medvedev i Mek kao navijac 🙂 Mada se slazem s Mekom da uzimamo miks medalju sto posto

 

Ne potcenjujte Niškog ... Please

Igra na domaćem trenu i minimum će namučiti Novaka.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xpert said:

Bila ozbiljna drama sa Badosom. Predala mec zbog vrucine i odveli je u kolicima.

E7W8PWNWQAMtQqB?format=jpg&name=large

Valjda će da se smiluju od četvrtfinala da pomere početak mečeva za kasnije :classic_sad: ovo nikakvog smisla nema.

 

53 minutes ago, Andrej said:

Ček ček - ako sam u pravu nije jedino Zverev imao problema sa nasiljem i sl. i Basil je pravio sranja ...

Wife beater-i :puke::thumbdown::thumbdown:

Kod Basilašvilija mislim da je nasilje bilo obostrano, plus se uključila i tazbina... haos opšti.

 

Naši se setili da prenose malo tenis :s_w:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ode Gabi :smiley64:...
 
Ne potcenjujte Niškog ... Please
Igra na domaćem trenu i minimum će namučiti Novaka.
Pa nema publike, a i taj beton je, sta znam, ok podloga za Noleta. 16-2 je u dosadasnjim medjusobnim duelima.
Ne potcenjujemo Keija, stavise mislim da je većini ovde simpatican, al nije bas protivnik za strahovanje.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Kako to misliš? Pa jel nisu ova dvojica uvjerljivo najbolji par na svijetu? Ono, gube meč svakih 6 mjeseci?

I jel ovo znači da Čilić i Dodig imaju broncu već?

 

 

Igra se meč za broncu, nakon odigranih polufinala bit će poznato tko (gubitnici polufinala) ide tamo. Dakle Čilić i Dodig imaju dvije šanse za osvojit medalju. Mektić i Pavić su sjajni to je točno ali mene uvijek više plaše mečevi s parovima gdje imaš odličnog singl igrača i odličnog dubl igrača uparenog, kao što je slučaj kod Japanaca danas. Nishikori ima vrhunski ritern a i ne poznaju ga naši, ne znam jesu li se ikada susreli s njime. Dok naši redovno melju ove "uhodane" dubl igrače. Mislim, favoriti poprilični jesu, ali sam uvjeren da ih kladionice previše favoriziraju. Mana japanskog para je naravno neuigranost. U polufinalu mogu na Zvereva i Struffa, Zverev je top igrač u singlu, Struff također solidan singl igrač a ima i dosta dobre rezultate u dublovima. Dođe li do tog susreta, ne bih dao preko 60% šanse našima, ako i toliko. Ali, prvo nek preskoče Japance, što neće biti nimalo lako po meni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, orionbre said:

Pa nema publike, a i taj beton je, sta znam, ok podloga za Noleta. 16-2 je u dosadasnjim medjusobnim duelima.
Ne potcenjujemo Keija, stavise mislim da je većini ovde simpatican, al nije bas protivnik za strahovanje.

 

1-0 je za Nišikorija kad su vremenski uslovi približno jednaki ovakvim kakvi su ovih dana u Tokiju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Novaku je ključ da drži servis tu, pošto Kei ima odličan ritern, a prilike za brejk će doći.

 

Nadam se ipak i dalje da će ih staviti malo kasnije od sutra, ovo je katastrofa.

Inače me čudi da Kei nije dobijao centralni teren za svoje mečeve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...