Jump to content

Tenis - OI Tokio 2021


Recommended Posts

4 minutes ago, NMX said:

Alal vera Hrvatima. Mislio sam da ce Cila po obicaju da proda u nekom.trenutku ali ovo je nestvaran rezultat. Dva dubla u finalu. Svaka cast jbt emoji108.png

 

Čilić je najbolji na terenu bio u svakom meču do sada, bit će i u finalu. Skroz drugi igrač kad igra s Dodigom, a i teren mu nije premalen. Još da nije te mreže...:classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ovi što pišu redovno na teniskom PDF-u znaju da sam fan jedne, suštinski jako nebitne statistike, ali eto fan sam, gotivna je. U pitanju su slučajevi kada igrač drugog igrača dobije bar po jedan put na sva četiri slema. E ovo je prvi put da je meni poznato da imamo slučaj da je igrač tukao drugog igrača na sva četiri slema plus OI. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milica said:

Nisikori je 2014. na US openu, nakon pobede nad Novakom izjavio da je nasao recept za njega i od tad su se 16 puta sreli ali ga nikada vise nije dobio.

Ja se uopšte ne sećam te izjave. Lepo bi bilo i Cipi da uzme pelcer, kad već pominje Novaka na svakom turniru :classic_tongue:

41 minutes ago, svi pjevaju said:

Medvedev izgubio prvi set 6-2 od PCB. To me baš iznenadilo, ipak očekujem da preokrene mada ga nisam gledao ovdje.

Danil se strašno muči sa vrućinom, pitanje je je li se i od juče oporavio, a imao je katastrofalan raspored od starta.

 

Mislila sam da će se Noak više namučiti, ali osim onog gema sa duplim greškama sve kako treba, pu pu pu. Jedino bi mogao malo ređe da se dere, troši energiju po ovom vremenu bez potrebe :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...