Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

2 minutes ago, alcesta said:

Na dijeti sam, odrekla se Nutele, ali može u virtuelnu teglu :classic_biggrin:

 

Poučen mnogobrojnim ličnim iskustvima , mislim da ti to samo misliš  :default_coffee:

1 minute ago, Milica said:

Hurkac se budi :yawn2:

 

Kao ja subotom ujutro u pola sedam. Dignem glavu setim se da je subota i samo se okrenem na drugu stranu.

 

Svaka čast Mateu, ali HH je izašao na teren ko muva bez glave, bez ikakvog gejmplana, ajd da malo prebacujem pa će valjda nešto da se desi. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

 

Poučen mnogobrojnim ličnim iskustvima , mislim da ti to samo misliš  :default_coffee:

Kad me već vučeš za jezik, imala sam zalihu od tri tegle sa akcije i morala sam da ih poklonim :classic_sad:

 

Sinoć je na SK pisalo u ćošku Đoković-Šapovalov 17.30. Izgleda da su se debelo preračunali.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Boxy said:

Idemo Beretini, idemo po duplu krunu u nedelju :61:

 

To sam i ja pozeleo ovim mojim Italijanima malopre na sastanku, da u ponedeljak proslavimo duplu krunu. 

 

p.s. Na neki cudan nacin, iako je Roger vec out, deo mene i dalje zeli da Novak uzme W pa da ga Rafa rokne u NY kad bude jurio godisnji slam :s_d:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Petar 91 said:

Iskreno pokazao je vise od Novaka, bolje igra nego on.
Mozda ima i do boljih protivnika ,ali ne bi me iznenadilo da ga dobije.
Mislio sam da ce nastaviti pad na listi posle traljave prosle godine ,ali se vratio

Igra dobro tu nema price,servis i forhend su mu ubitacni ali isto tako je imao najlaksi zreb mozda u istoriji za sedmog nosioca,Pella,Van De Zandschulp,Bedene,Ivashka,Auger Aliassime i sad Hurkacz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...