Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

Ako sam nesto naucila iz Aninog povlacenja i koliko god mi to tesko palo, vreme za penziju je kad sam odlucis da treba, znaju svi oni kad je dosta, koliko god se nama cinilo da znamo bolje. Nek igra dok mu se igra, to vazi i za njega i Endija i sve ostale koji "trose" svoje ime prolongiranjem penzije. 

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ce otkazati OI. Mislim da i on najbolje zna u kakvom je stanju sa formom i sa telom i sta sad kao ocekivao je da dodje i tek tako dobije 7 meceva zaredom. Odigrao je 5 mislim da ne moze biti razocaran. Nezadovoljan da ,ali ne i razocaran.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je horor sta sve moze da se procita ovde.

 

Covek sa 40 godina i posle gotovo godinu i po dana pauze dodje na turnir i dogura do QF, a ovde mu pisete da se ne blamira.

 

Da se razumemo, nema ovo nikakve veze sa mojim navijackim preferencama, isto cu da reagujem i ako se tako bude pisalo o Novaku kroz par godina.

 

Jebali vas i rekordi i sve, uzivajte u zalasku karijere jednog od najvecih majstora ove igre ikada.

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Ako sam nesto naucila iz Aninog povlacenja i koliko god mi to tesko palo, vreme za penziju je kad sam odlucis da treba, znaju svi oni kad je dosta, koliko god se nama cinilo da znamo bolje. Nek igra dok mu se igra, to vazi i za njega i Endija i sve ostale koji "trose" svoje ime prolongiranjem penzije. 
Ja sam isto bas mislio da je imala jos koju dobru sezonu , pogotovo mi je bilo zao sto su se tada naredjale malo rendom osvajacice vecih turnira. Ana sa onom formom iz 2014. 2015. bi imala sta da se pita tu.
Al krhka mentalno bas posle onog slema i broja 1. Posle je pratilo to celu karijeru
Link to comment
Share on other sites

Quote

On the court where Federer has played so many thrillers, he was knocked out of Wimbledon in straight sets in less than two hours by Hubert Hurkacz. Will we see him play on Centre Court again? My latest

Roger Federer Loses at Wimbledon, Maybe for the Last Time

The eight-time champion was overpowered in his quarterfinal match at Centre Court, losing in straight sets to 14th-seeded Hubert Hurkacz of Poland.

nytimes.com

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, vanjabarsa said:

ma kakvo oprastanje , nema sanse. jedino ova corona i nemogucnost da svi clanovi federer porodice putuju sa njim moza samo da smanji broj turnira i nista vise.

 

I šta dalje? Preslišavaće ga neki drugi Hurkač?

 

10 minutes ago, alcesta said:

I to u četvrtfinalu, nije kao da je ispao od Gaskea u drugom kolu.

 

Ispao bi u prvom, da se čovek nije okliznuo i povredio.

 

7 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Stvarno je horor sta sve moze da se procita ovde.

 

Covek sa 40 godina i posle gotovo godinu i po dana pauze dodje na turnir i dogura do QF, a ovde mu pisete da se ne blamira.

 

Da se razumemo, nema ovo nikakve veze sa mojim navijackim preferencama, isto cu da reagujem i ako se tako bude pisalo o Novaku kroz par godina.

 

Jebali vas i rekordi i sve, uzivajte u zalasku karijere jednog od najvecih majstora ove igre ikada.

 

 

 

Ako je uživanje gledati kalo ga lema s nulom klinac mlađi 15 godina, onda sve za pet. Nastavićemo da uživamo.

Edited by Laki21
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

Ispao bi u prvom, da se čovek nije okliznuo i povredio.

Ne znamo to, da je ušlo u peti i Manarino počeo da razmišlja o pobedi...

A i manja je tragedija ispasti od Manarina u prvom kolu nego od Gaskea u drugom. Ili bilo kada, kao što je zoe ispravno primetila :classic_biggrin:

 

Edit: a i ovi lešinari iz medija bi mogli da sačekaju njegovu izjavu pre ovakvih tekstova :ajme:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Ho ho… matori lesinar dobio nogu u dupe 👏🏼 lep sportski dan

 

p.s. Naravno da nema nista od penzije, mora se to bar godinu dana unapred najaviti da svi ovi englezi/francuzi i ostala fedtard ekipa dira pisice po poslednji put na turnirima tokom cele oprostajne godine.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nece da najavljuje, to je vise puta rekao, posebno sto mu je Edberg rekao da je on najavio i da mu je onda presela ta godina, jer je na svakom turniru bila ceremonija. :classic_rolleyes:

Ako je za Edberga bilo tako, kako bi tek bilo za Feda...tako da ce on samo da saopsti da je kraj

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...