Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Jel moze samo malo manje da se place na ovom topiku? 

I da mi se objasni sta je tacno problem sto kkp evidentno ima veci budzet od nas? Da nismo sakati mozda ili cemo pateticno da guslamo o vezanim nogama i aparthejdu? Dva drzavna mezimceta oba na sisama naroda periodicno se smenjuju u ulupavanju novca i sad treba da kukam sto se ne ulupava kod nas nego kod njih, kao ako vec mora daj da KKCZ barem bude sampion. 

Mora da se radi, mora titula da se zaradi, a ne halo Misko sta ima na lageru? I da se za sezonu promene 3 najbolja igraca tad nije bilo problema ko je primao vece pare. I Covic i Radonjic a bogome i navijaci. Malo da se sidje sa tastature i drustevnih mreza pa po sezonsku i u halu (ako vas puste sa istom naravno).

 

Da Titovom strahu i Maverikovim insajd infoima kao vesnika dobre sezone pridodam i Sarcevo zli Dejan Radonjic hteo da nas finansijski unisti pa potpisao Milka i Mekela za strasne cifre dok je dobra vila dr Nebojsa spavao pa mu ovaj maznuo pecat i falsifikovao potpis, i ne samo to nego je posle doveo i Filipa Covica i dao mu visegodisnju ugovor koji je ovaj otaljavao u Zelezniku kad je Nebojsa saznao sta su mu radili iza ledja. Mnogo bre pokvaren covek taj Dejan. Da ne spominjem kako nas je unistio dovodjenjem Samardzijskog jedva ga oterasmo. 

  • Like 27
  • Love 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Šarac said:

Milko doveden na insistiranje DRadonjica, po odlasku DR hteli smo da ga se resimo ali niko nije hteo ugovor da mu preuzme. Jos nam je MIsko ucinio uslugu tada jer je u Darusafaki imao godisnje 800 k Bjelica, pa jos smo kao dobro prosli.  Stefan Jankovic doveden kao ajmo da damo sansu nasim igracima, GLiga, 150 plus 200 plus 250. To sto je ispao debil i za nas i za njih, jebiga ko je to mogao znati. Pravi zajeb nam je napravio Mekel, ali da ne sirimo pricu, znamo ciji je on odabir isto bio. 
Lesor 200 plus 250 , QM je imao najveci ugovor u Covic eri, 60.000 mesecno, i to je isto bilo javno pisano sa moje strane i potvrdjeno i tuzbom Bata, i nikada nisam krio koliko je koji igrac dogovorio jer kad tada na videlo izadju ugovori. Reagovao sam samo kada neko izmisli cifru , ali isto tako smo saznali da je Milutinov kao klinac imao garanotovanih 400 k u zavrsnoj godini i najnoviji primer Parahouskog . sa 1.1 milionom za dve godine.

Naravno neko za kikiriki i sve za ljubav igra, a neko za pare u drugom klub,  i tako sve dok ne dodje BATICA.

 

 

Koliku platu je imao Fićko?

Link to comment
Share on other sites

Meni je iskreno drago sto je dosao Zeljko u KKP, zelim titule protiv najboljih a ne kao poslednjih par godina da zaboravljam kad i sa kim igramo cim se zavrsi aba sezona. 'bes finale protiv Mege ili FMP-a.

 

Dva drzavna kluba, naravno da cemo nekad mi a nekad oni imati veci budzet. One price o aparthejdu, vezanim rukama, avangardi, vecitoj opozicicji su i onako mogle da prolaze kod klinaca ili retardiranih likova, dok ljudi koji plasiraju takve budalastine kao sto je Tegi se vozikaju sluzbenim kolima.

  • Like 20
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drperce said:

Meni je iskreno drago sto je dosao Zeljko u KKP, zelim titule protiv najboljih a ne kao poslednjih par godina da zaboravljam kad i sa kim igramo cim se zavrsi aba sezona. 'bes finale protiv Mege ili FMP-a.

Najlepse je osvajati titule protiv najboljih.. Ali, imajuci u vidu da su zeleli da nas ugase, pa sve te pesme k.... gasi se itd, prosto me podsecaju da ih ne zalim ni jedan posto. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Najlepse je osvajati titule protiv najboljih.. Ali, imajuci u vidu da su zeleli da nas ugase, pa sve te pesme k.... gasi se itd, prosto me podsecaju da ih ne zalim ni jedan posto. 

 

Da zalimo nekog ko placa polu igrace 475 000 doloresa, svasta.  Dovode Trinkijerija za trenera za masnu platu pa posle kukaju. Ni promil, a kamoli 1 posto.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Laki21 said:

Ahhhahhahhhhhhhhhh, obraza bez :)))))))))))))))))

fizicki je on spreman, dok z druge strane u tek zavrsenoj sezoni, videli smo da je psihicki i u smislu pokazivanja mooda, ispusena mustikla..

no s obzirom da je partizan postao veci sns od sns-a, spali smo na radonjine zablude da luka moze ko i pre 4 godine, kao i da je simonu ostalo jos mooda...

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, n4l1m said:

fizicki je on spreman, dok z druge strane u tek zavrsenoj sezoni, videli smo da je psihicki i u smislu pokazivanja mooda, ispusena mustikla..

no s obzirom da je partizan postao veci sns od sns-a, spali smo na radonjine zablude da luka moze ko i pre 4 godine, kao i da je simonu ostalo jos mooda...

Zasto terate legendu kluba Simona?

Ako on nije zsluzio - ko je? :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Mene u ovom tekstu insajdera najviše zaboleo onaj deo gde kaže da Simonović ima simboličnu platu. Čuj simboličnu platu, dobro nije rekao platicu. Pa nije to 100k dinara jbt!

Edited by Knipex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Sector said:

 

Apel moderaciji da banuje svakoga ko postavi ove smecare na topik. Crveno beli pandan GTR-u. Ako me nerviraju njihovi retardirani navijaci nema razloga da tako ne bude i sa nasim.

 

 

"Morate da shvatite da je trenutno sve otišlo u SNapredniS kkp klub a Zvezda mora da iz svojih resursa pravi plan dovođenja igrača, što uopšte nije lako, jer ne možemo da nudimo astronomske cifre trenerima, igračima i da isplaćujemo milionske dugove bivšim trenerima, potencijalmim pojačanjima i preplaćenim igračima kao oni (Iako Zvezda nema tih problema trenutno)"

 

... osim sto mozemo da isplacujemo Obradovica posle sporazumnog raskida (sporazumeli smo se da mu sve isplatimo), dajemo pare Gistu, i preplacujemo Lesora, Terija, Brauna, Samardzijskog, Brajanta, Sofa, i onu dvojcu koju nam je uvalio zli Dejan Radonjic u nameri da nas opet u pe pe erise. A poseban osmeh ide za onaj deo Zvezda mora iz svojih resursa da pravi plan dovodjenja igraca 😄 😄 jok nego ce iz mojih resursa.

Zli sns partizan i Nebojsa Covic opozicija ovom diktatorskom rezimu. Vucicu pederu grmi sa prve zvanicne utakmice, Covic dobija ovacije, proteruju ga sa Pinka i Hepija, Ultra kop gubi gradjevinske radove na Baeogradu na vodi, Terzic restaurira sliku, Bosko Obradovic sedi u prvom redu i vice igracima Buducnosti gde bezite. 

  • Like 13
  • Love 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Simon je onaj lik kojem ne smeju/nemaju srca da kažu da je ostao bez posla. Na to što ne dobija platu je navikao. Misli kasne platice sve će to leći 2024.

Kvaka je u tome, da se uvek neko povredi, naljuti, otera iz tima i taj Simon onda guli 20+ minuta.

2 minutes ago, n4l1m said:

spacer.png

Još 5 stranaca i pali se mašina.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pavijan2 said:

Simon je onaj lik kojem ne smeju/nemaju srca da kažu da je ostao bez posla. Na to što ne dobija platu je navikao. Misli kasne platice sve će to leći 2024.

Kvaka je u tome, da se uvek neko povredi, naljuti, otera iz tima i taj Simon onda guli 20+ minuta.

Još 5 stranaca i pali se mašina.

mda, samo  koja je verovatnoca da ce tih 5 stranaca biti kvalitetniji od ovih domacih..

a plus ne bih se iznenadio da ako bude interesenata za dobrica, paridzan se ponudi da umesto  tog kluba plati obestenje 200-300k.. sta im tesko.. 

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Fer je reci da nam je Simonovic  znacio u finalima ABA i KLS, ma koliko ga ne voleo.

 

Ali ono konstantno prikenjavanje saigracima, e za to bih ga isutirao na vrh Pionira. Zaigra kolce u odbrani, tapa-tapa, napravi tupav faul i prdi nesto Kuzmicu posle toga.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Knipex said:

Mene u ovom tekstu insajdera najviše zaboleo onaj deo gde kaže da Simonović ima simboličnu platu. Čuj simboličnu platu, dobro nije rekao platicu. Pa nije to 100k dinara jbt!

 

Simbolicna platica od 200 000.

 

Na stranu sto je 20k previse za njega. Jebo ga onaj koji ga doveo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Tamburinjo said:

. A poseban osmeh ide za onaj deo Zvezda mora iz svojih resursa da pravi plan dovodjenja igraca 😄 😄 jok nego ce iz mojih resursa.

 

što je najveća fora, hoće.

da me ne razumeš pogrešno, slažem se sa postom, samo sam hteo da obogatim insajt. ako ima smisla takvu neku opšte poznatu činjenicu tako krstiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...