Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

6 minutes ago, Sector said:

 

Ne mislim nego tvrdim da nam ne bi donio ni 1% vise u odnosu na trenutne raspad cetvorke. Uostalom ko bi zelio igraca sa 2,7 ppg iz jedne Buducnosti??

 

I zato sto mi je pun kufer olinjalih povratnika.

A hoces Stimca na centru. :))

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sector said:

 

Ne mislim nego tvrdim da nam ne bi donio ni 1% vise u odnosu na trenutne raspad cetvorke. Uostalom ko bi zelio igraca sa 2,7 ppg iz jedne Buducnosti??

 

I zato sto mi je pun kufer olinjalih povratnika.

Recimo u finalu protiv nas je igrao odlicno. Sigurno bi doneo vise od Kuridze i Simonovica na toj poziciji. Jbg  predji da navijas za Real ili Cska ako ti je pun kufer povratnika, jer sumnjam da ce prelazni rok proci bez jednog ili vise povratnika..

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Losmi17 said:

Ma troluje sektor, kopira zlaja s trolom.

Apsolutno je nemoguce da to misli.

On bi ovako i svog idola Filipa koji nam je doneo cele dve El docekao, da se ovaj predomisli u vezi najavljene penzije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Recimo u finalu protiv nas je igrao odlicno. Sigurno bi doneo vise od Kuridze i Simonovica na toj poziciji. Jbg  predji da navijas za Real ili Cska ako ti je pun kufer povratnika, jer sumnjam da ce prelazni rok proci bez jednog ili vise povratnika..

 

Ne smetaju meni povratnici, smetaju mi olinjali povratnici, kao sto sam napisao. Jer svi ti sto se vracaju kod nas nisu vise za ozbiljnu kosarku u 90% slucajeva.

 

Ne moras biti CSKA ni Real da bi doveo boljeg igraca od Luke Mitrovica. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sector said:

 

Ne smetaju meni povratnici, smetaju mi olinjali povratnici, kao sto sam napisao. Jer svi ti sto se vracaju kod nas nisu vise za ozbiljnu kosarku u 90% slucajeva.

 

Ne moras biti CSKA ni Real da bi doveo boljeg igraca od Luke Mitrovica. 

Problem je sto mi ne mozemo da "vratimo" igrace koje vrede trenutno, tipa Beron, Panter, Lorenzo, Kalinic, Nedovic, Guduric. A one koje mozemo su uglavnom domaci, koji bi bili clanovi rotacije.. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Inbox said:

Kada bi krenuo sa fade away sutevima, molili bi se za JOB-a... Ima visinu, masu. Nije bas previse skocan, ali napada na razlicite nacine. Nisam ga gledao, samo highlights i scouting report... 

On je pre svega defanzivna zver..manje vise napad,ali u odbrani ne mozes ga pomeriti...izivljavao se na jadnom Zizicu.. Da sam trener,bukvalno bi ga sutra uzeo,madame ne bi cudilo da ga uzme Makabi..Zlo i naopako igrac 😉

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Martin Mystere said:
21 minutes ago, Losmi17 said:
Makar smo taj metak izbegli.
Najsporije noge Evrope.

Mrtva trka sa Kuzmićem za tu titulu.

Ni blizu.

Cak i ovakav Kuzmic je defanzivno Gober za Ristica.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...