Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

40 minutes ago, madafaka73 said:

Ako je uopste bitno, ipak vidim Dzonija pre nego Natea kao startera na kecu. Bice tu i Lazica u startnih 5, kad bude trebalo hapsiti nekog od pocetka. Sa izuzetkom pozicije C, za koju ocekujemo da se popuni ovih dana, dobra kompozicija rostera. Bar na papiru i u skladu sa mogucnostima. Oporavljeni Jovic bi bio dobar fit na ovaj tim, jer imamo mogucnost da Dzonija prebacimo na 2, cak i Waltersa u nekim varijantama. Imamo dosta tweenera - Dobric, Kalina, Dzoni, Luka, moze cak i Hallins na 3 u nekom ultra smallballu. Dosta taktickih opcija i fleksibilan roster, sto je svakako plus. Da dodje i taj centar, pa da krenemo da radimo. Najbitnije je da budemo zdravi tokom sezone i da puste bar odredjeni broj navijaca u halu, pa se posibamo sa svima.

Isto. 

Ako Jovic dodje, sve kombinacije su moguce, jer on moze da igra sa bilo kojim centrom (mozda ozivi Kuza ????), a dvojici trenutnih plejeva, po mom misljenju vise odgovara Monro, tj. timu sa dvojicom trenutnih plejeva vise odgovara takav centar.  

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Mile1 said:

Za ove koji su pratili Zenit prosle godine ima li Hollins neke Kinsijeve karakteristike

Pa moze se reci ali ne igraju na isti nacin.

Dobri defanzivci,mogu preuzeti svasta ako treba.

Dobra atletika,mogu hvatati lob zakucavanja bez problema,Holins cesto ima put back zakucavanja.Kinzijev frejm je ipak bolji.

 

Osim toga ne bas,Kinzi iso igrac,poludistanca iz driblinga specificno dobra,bude neki i fadeaway,Holins to nema.Holinsov sut iz istrcavanja je stvarno jako dobar,zbog oscilacija Lojda rekao bih da su tu negde u tom segmentu...

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Profesor said:

 

Veruj.

 

Nije nikakav luksuz dovesti nekog igraca na 5-6 meseci i placati ga 20ak K.

 

Dobric je prvo krilo, nije nikakav bek. Ivanovic i Volters su plejmehkeri, treci je Aleksa(verovanto van 12). 

 

Jedino jos ne kapiram sta ce biti sa Dedom.

Takav igrac bi bio u zargonu krs, jer je to 200,000 po sezoni... To nema vise niko u KKCZ, osim mozda Uskoka i Lazarevica

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Milos 3.14 said:

Spoljna linija nam je puna igrača sličnih kvaliteta gledano po pozicijama.

Ivanović- Volters slični kvaliteti i mane

Holins - Dobrić isto

Kalina- Lazarević isto

Deluje da ćemo da 40 minuta davimo protivnika pa ko preživi, neće tu biti mnogo oscilacija.

Problem će biti kad nas pročitaju.

Ne bih se slozio. Holins, koliko se secam ima bolju kontrolu lopte. Za sut cemo da vidimo. Kalina je prosle godine bio odlican i u asistencijama u EL. Ne znam gde si nasao da poredis elitnog EL igraca sa (da kazemo) pocetnikom. Prva dvojica jesu tu negde, ali mi se nekako cini da ce Nikola da bude bolji... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Inbox said:

Takav igrac bi bio u zargonu krs, jer je to 200,000 po sezoni... To nema vise niko u KKCZ, osim mozda Uskoka i Lazarevica

 

Bukvalno smo toliko placali Pantera na mesecnom nivou. Mozda koju hiljadu vise(30 000 dolara). A nije bas bio krš.

Edited by Profesor
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Profesor said:

 

Bukvalno smo toliko placali Pantera na mesecnom nivou. Mozda koju hiljadu vise(30 000 dolara). A nije bas bio krš.

Ne znam koliko smo placali Pantera, ali je bio odlican (po meni). Razlika izmedju 20 i 30,000 je ipak poprilicna... ono 50%... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Inbox said:

Ne znam koliko smo placali Pantera, ali je bio odlican (po meni). Razlika izmedju 20 i 30,000 je ipak poprilicna... ono 50%... 

 

Dolari i evri takodje... ali na 5-6 meseci je ta razlika jos manja. Necemo rizikovati sezonu zbog 50 ili 100 hiljada evra. Ionako svake godine damo par stotina hiljada na neke prasinare. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Misterija Organizma said:

Najbolja Ostinova partija u evroligi.

U ovoj utakmici je vecinu koseva dao iz prodora, bilo da je sam kreirao, bilo da je proigran. Ako ovo nije neki izuzetak, ispada da nije bas da ne znam sa loptom (ja ga pamtim kao da zna) i da ne zavrsava oko obruca. OK, nema nosenja igraca na ledjima, ali ovo izgleda raznovrsno. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Maverick88 said:

Predrasude ali dobro nisam ja tu da ih rusim.To sto je covek otisao u Rusiju da uzme novce i sebe vrednuje vise od 350k koliko smo mu orvo nudili ne znavi da ce otici svuda za 1 evro vise.Pogotvo sto je i dobio dete skoro


Ne znaci da ce otici bilo gde za 1 evro vise, siguran sa da bi igrao u svojoj zemlji za nesto manje novca nego negde daleko, na primer u nekoj hladnoj Rusiji. 
Ono sto njemu moze biti problematicno jeste sto zna kako stvari stoje u Srbiji sa redovnoscu plate, a cesto i dugovanjima nakon zavrsetka saradnje. Sto mu ja uopste ne zameram, prvi ne bih voleo da mi neko mesecima kasni sa zaradom ili jos gore da mi je ne isplacuje uopste. 
To sto se od domacih igraca, posebno onih deklarisanih kao (veliki) zvezdasi, ocekuje da igraju i zive na mitovima je naravno svojevrsna glupost. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...