Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Hm, nekako ne mogu da rasporedim pozicije ovih naših visokih. 
Ako je planiran kao startna četvorka, iskreno očekivao sam malo više (boje) od kombinacije White/Mitrović.
Ne bi me začudilo ako bi kod Radonje bio isključivo petica, zna i to odigrati vrlo solidno. 
small ball rules

Edited by Ханибалија
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, n4l1m said:

opet se pada na neke zablude...

partizan je imao veci budzet od future u poslednje 2-3 sezone.. gotovo 3 godine drze tim koji je tinki linki formirao..

sad druga stvar sto se raspadnu, pa se zdravo za gotovo uzima kad se nama na startu plej ofa, povredi ragland(do tada najbitniji deo tima), pa onda tomic sa midzitom preslisa tinki linkija...

ili kad ra, sa osakacenim timom osvoji i abu i kls i kup.. 

 

Covek napise hocu jace protivnike u aba i sto bolje utakmice, da zaradimo titulu, a ti mu na to odgovoris padanje na zablude, partizan vec tri godine ima veci budzet od Buducnosti i nas a mi smo ih dobili sa sa Covicem i bez Reglanda 😄 😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ханибалија said:

Hm, nekako ne mogu da rasporedim pozicije ovih naših visokih. 
Ako je planiran kao startna četvorka, iskreno očekivao sam malo više (boje) od kombinacije White/Mitrović.
Ne bi me začudilo ako bi kod Radonje bio isključivo petica, zna i to odigrati vrlo solidno. 
small ball rules

Ma Wajt je cista 4 ,tesko moze da se spusti na trojku a jos teze po meni na 5.Kazem prvobitan plan je bio da se dovedu Jovic Avram,ostane Noko,i dovede cetvorka koja ima domet za tri i solidna u skoku(probali smo wilijamsa ali realno je bilo da nas odbije).Tako da se Wajt uklapa u to sto je planirano

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ханибалија said:

Hm, nekako ne mogu da rasporedim pozicije ovih naših visokih. 
Ako je planiran kao startna četvorka, iskreno očekivao sam malo više (boje) od kombinacije White/Mitrović.
Ne bi me začudilo ako bi kod Radonje bio isključivo petica, zna i to odigrati vrlo solidno.

Nema šanse, čista četvorka ...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maverick88 said:

Ma Wajt je cista 4 ,tesko moze da se spusti na trojku a jos teze po meni na 5.Kazem prvobitan plan je bio da se dovedu Jovic Avram,ostane Noko,i dovede cetvorka koja ima domet za tri i solidna u skoku(probali smo wilijamsa ali realno je bilo da nas odbije).Tako da se Wajt uklapa u to sto je planirano

Pa Vajt i nije baš neki šuter.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Covek napise hocu jace protivnike u aba i sto bolje utakmice, da zaradimo titulu, a ti mu na to odgovoris padanje na zablude, partizan vec tri godine ima veci budzet od Buducnosti i nas a mi smo ih dobili sa sa Covicem i bez Reglanda 😄 😄

 

 

dobili smo ih zato sto je ostatak tima isturio grbacu i pokazao mooda, a ne zato sto fegi i tegigarda smatraju, da je zvezda svakako favorit, sve i kad igra i bez jednog pleja i bez centra i bez najboljeg sutera..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, thelosttribe said:

Pa Vajt i nije baš neki šuter.

Pa za cetvoru ima domet spolja,ako gledamo nije ni Wilijams bas neki suter ali Wajt je imao msm oko 40 posto za 3 sigurno.Sto bi se reklo ume da pogodi svakako.Msm da se razumemo nije sjajan ali ja se ni ovome nisam nadao iskreno,tako da ok igrac sistem igrac,za DR msm da ce biti ok

 

 

 

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

solidan izbor white, ako stvarno dolazi. i svakako upgrade u odnosu na luka/simon

medjutim, da vidimo sta ce biti na pleju i petici

bas nas je ujebao ovaj odlazak noka

Odlazak Noka bas nije planiran,Sto se tice Jovica dat mu je rok da odgovori da ili ne,ako nece cuo sam da vec imamo spremno ime koje ceka.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Maverick88 said:

Pa za cetvoru ima domet spolja,ako gledamo nije ni Wilijams bas neki suter ali Wajt je imao msm oko 40 posto za 3 sigurno.Sto bi se reklo ume da pogodi svakako.Msm da se razumemo nije sjajan ali ja se ni ovome nisam nadao iskreno,tako da ok igrac sistem igrac,za DR msm da ce biti ok

 

 

 

A šta znači ima domet? Može da dobaci sa trojke? Ima i Luka onda domet. Ne mogu da kažem da je baš kamenjar ali mi nije to to, većina startnih četvorki danas mora da ima ozbiljan šut spolja, a on to nema.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thelosttribe said:

A šta znači ima domet? Može da dobaci sa trojke? Ima i Luka onda domet. Ne mogu da kažem da je baš kamenjar ali mi nije to to, većina startnih četvorki danas mora da ima ozbiljan šut spolja, a on to nema.

U odnosu na Luku ovaj je Rej Alen burazeru,Luka od odlaksa od nas ako je pogodio deset trojki daj boze.Luka i sut spolja su bas kriminalni,vise je za centra sada nego za cetri zbog tog suta koji je postao kriminalan.Ovaj decko zna da pogodi spolja ,sigueno nije doveden da bude prvi suter ali kao opasnost spolja i da imamo sirinu u napadu sasvim ok resenje.Obzirom opet da se vecina nase tj igre DR zasniva na 2 na 2 ili pas spolja na sut ili neko utrcavanje spolja po meni sasvim korektno pojacanje

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Maverick88 said:

Sto se tice Jovica dat mu je rok da odgovori da ili ne,ako nece cuo sam da vec imamo spremno ime koje ceka.

 

Ovo uopste nije tacno, evo neko ko je najavio Jovica u Zvezdi i za to banovan u predhodnom njegovom mandatu, mogu da podelim sa vama najprovereniju informaciju, a to je da se Jovicu duguje jos uvek. Nije mu prioritet povratak i sa aspekta pritiska i napora, zeli da zabode laku lovu sa sto manje cimanja. I pod tri, nije dobio konkretnu ponudu jos uvek. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...