Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

10 hours ago, Laki21 said:

 

Ћоки шаљи овоме што си га прозивао дресове и пропуснице опростићемо ти ружну прошлост.

Лаки: :Hail:

п.с. Једна од омиљених Поповских

Edited by Константин
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

 

Laki, sad mi je drato što ti nisam poslao snimak. Sa mojim glasom bi ovo usrali načisto. Savršeno :Hail: 

 

Pretpostavljam da je Bojana ženski vokal, pokidala! :lol_2:

 

Pevala sam na spratu kuce u selu, sa babama i dedama u prizemlju 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Ako je istina da i Radonjic i Obradovic i Dusko Ivanovic zele Avramovica, bice da nije samo precenjen domaci igrac.

 

Radonjic i Obradovic ga zele (ako ga zele) jer je jedna od boljih domacih opcija koje su na raspolaganju.

 

Ivanovic ga zeli jer je relativno solidna a jeftina bekap dvojka. Jeftina za ACB uslove mislim. 

Ni jedan ni drugi ni treci ga ne zele previse jer da ga zele vec bi ga potpisali i ne bi pitali za cenu.

Link to comment
Share on other sites

Sta znam ... ja bih sve ovo sto se desava gledao pod malo sirim uglom ....

Komsije dobijaju ovakvog trenera i verovatno opet puno para za tim ... jbg, dobri rezultati moraju da se nagrade.

Nije to samo vrhunski trener ...  to je jako uticajna licnost u Evropskoj kosarci, koja predpostavljam zna i moze gde treba da lobira.

U isto vreme, Djordiju se polako drma stolica a Euroliga ce verovatno biti uskoro zatvorena sa 1 mestom za ovo podneblje.

Nije neka matematika ali kad sve ovo stavis u jednacinu, dobijes tucu oko te jbn licence. 

Ako sastave jaci tim od nas, mislim da je to znak da ce im biti obezbedjene i finansije za istu. 

Nije to samo ozivljavanje mrtvaca, to je teror manjine nad vecinom  .... e onda mora da grmi Vucicu seceru

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Plant said:

 

Nije to samo ozivljavanje mrtvaca, to je teror manjine nad vecinom  .... e onda mora da grmi Vucicu seceru

 

 

vladaće alehandro još 500 godina, kada je prvi i poslednji povod da se grmi odokativna predikcija kome će koliko dati od klubova.

teror manjine nad većinom je inače svakodnevna pojava na svim životnim temama koje su sitnice jer zvezda je život.

 

samo cepaj aleče brže jače bolje

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ali zato avram, koji je provereno trpao na repka level ne valja jbg

 

Gde sam napisao da ne valja?

 

Napisao sam da takvih igraca ima dosta, amerikanaca i za manje pare i da mu je glavna prednost nad njima to sto je domaci igrac. Nisam napisao da ne valja i da nam ne bi dobro dosao kao bekap dvojka.

 

Covek je trpao da...protiv repki nivoa Svajcarske.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, oubrevo. said:

 

vladaće alehandro još 500 godina, kada je prvi i poslednji povod da se grmi odokativna predikcija kome će koliko dati od klubova.

teror manjine nad većinom je inače svakodnevna pojava na svim životnim temama koje su sitnice jer zvezda je život.

 

samo cepaj aleče brže jače bolje

 

Ma nece njega srusiti neka grmljvina iz hale, to je jasno. Ali psiho ima poriv da ga svi vole .... u krajnjem slucaju videli smo da pali.

E onda bar neka cuje od vecine

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:

 

Laki, sad mi je drato što ti nisam poslao snimak. Sa mojim glasom bi ovo usrali načisto. Savršeno :Hail: 

 

Pretpostavljam da je Bojana ženski vokal, pokidala! :lol_2:

Lako je ispunio obećanje. Čak ni moje munlanje nije pokvarilo izvedbu. Ne verujem da bi tvoj vokal išta pokvario.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:

na poziciji domaceg beka imamo uskokovica i…pa nikoga vise
uz istorijske promasaje tipa radicevic, rakicevic i kompanija
ali zato avram, koji je provereno trpao na repka level ne valja jbg
igrac ranga voldena, koji ne kosta 450k, i plus je domaci
bukvalno no brainer

Imao je jaci ugovor proslesezone od Voldena..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hugo Punch said:

Nisam napisao da ne valja i da nam ne bi dobro dosao kao bekap dvojka.

 

 

S tim što on ne bi ni bio bekap dvojka, nego prva opcija na toj poziciji, a ono minuta što ostane bi pokrio Dobrić... Ni sada kada nas je Avramović odbio se ne traže još dva igrača na toj poziciji, nego samo jedan.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Guru said:

 

S tim što on ne bi ni bio bekap dvojka, nego prva opcija na toj poziciji, a ono minuta što ostane bi pokrio Dobrić... Ni sada kada nas je Avramović odbio se ne traže još dva igrača na toj poziciji, nego samo jedan.

Traze se 2 igraca na toj poziciji 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Guru said:

 

Ako stignu dva igrača na toj poziciji ja ću se samobanovati, eto 

Ja ti kazem da je tako planirano a da li ce stici ili ne nzm,Dobric na dva je igrao iskljucivo zato sto nije imao ko drugi da igra ne zato sto se on planira na beku.Otisli su i Wolden i Loyd i Radanov,tako da sam ubedjen da ce doci sigurno bek tj jedan igrac koji moze da pokrije 1/2 i jedna cista dvojka.Nzm sta je to neocekivano mi imamo samo Ivanovica na niskim pozicijama sada,Uskokovica ne racunam da ce dati neki veci doprinos ako uopste i ostane u timu 

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...