Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

4 minutes ago, SunZero said:

behind the wheel, walking in my shoes, stripped, never let me down again, one caress, dressed in black, a question of lust, home, jezebel (demo), the things you sad     (kad ovako pogledam jeste pomalo drogoška lista) 


fali in your room da bude ful drogoška!

 

admi, menjaj naziv threada u "demija '97"

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Meni bi bilo drago da Žoc preuzme Partizan pa da se pokrljamo momački. Iz ozbiljne konkurencije se stvara i pravi kvalitet, a ne da 10 godina zaredom bušiš Megu u finalu KLS.

 

Nego daj toga Žoca da mu Radonja pokaže par fori 😄

 

 

Meh prenaduvane su bile onre priče o udaranju Nnoka u bubrege i takod dalje. Džoni je jedan od onih takmičara i paljevina koji su ti mrski dok igraju za rivala, a obožavaš jih kad su u tvom dresu. Branko Lazić, Vladimir Lučić, Novica Veličković... Ta neka liga...

 

Meni je drago što je podpisao za Zvezdu i verujem da če nam svima jako brzo postati drag.

Bukvalno sam ovo imao na pameti kad sam napisao post.

Momci koje najvise mrzis u protivnickim ekipama ako bi bili u tvojoj ekipi bili bi ti najomiljeniji.

U mene su izuzetak Toni Kukoc i Dino Radja, bili su  mi top i kad su igrali za Jupoplastiku i repstaciju a ne znam sta bi bilo da su igrali za Zvezdu, kad se tako nesto jednom desilo odmah sam se probudio.

Jos ako nas trefne i to da je van terena normalan covek kao sto je par njih napisalo sta da kazem win-win

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Dobrića i njegovog igranja na poziciji 2, evo i na Akropolis kupu igra malo na 2 malo na 3. Malopre petorka Avramović, Dobrić, Lazić, Bjelica, Marjanović i zameni ga Anđušić. Trenutno je na 3 u petorci Jović, Avramović, Dobrić, Bjelica i Marjanović. Neko bi rekao da nam selektor uigrava tim sa obe petorke :lol_2:

  • Like 5
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

zavrseno 1p protiv grka, dobric i avramovic najbolji kod nas

evo jos jednom da aminujem aleksu, pa covara nek resava to vise

Pusti to, na areni kecu antologijska repriza kupa. Katić školuje golobradog Jokića, a Blažić pokazuje Miciću ko je emvipi. 

Link to comment
Share on other sites

  

1 hour ago, SunZero said:

behind the wheel, walking in my shoes, stripped, never let me down again, one caress, dressed in black, a question of lust, home, jezebel (demo), the things you sad     (kad ovako pogledam jeste pomalo drogoška lista) 

 

1 hour ago, Mairosu said:


fali in your room da bude ful drogoška!

 

admi, menjaj naziv threada u "demija '97"

 

 

Alan Wilder (kasnije Recoil) je zaslužan za većinu najboljih stvari do 2011...

 

Ko nije slušao Recoil, neka se to ne propusti.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Laki21 said:

  

 

 

 

Alan Wilder (kasnije Recoil) je zaslužan za većinu najboljih stvari do 2011...

 

Ko nije slušao Recoil, neka se to ne propusti.

ne bih se slozio, njegov doprinos kao autora je minoran u poredjenju sa Gorom sto uostalom pokazuje i Recoil, nije bas da ume da napravi pesmu, ali njegov skill da Gorove demoe pretvori u zaokruzen proizvod je nesporan

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SunZero said:

ne bih se slozio, njegov doprinos kao autora je minoran u poredjenju sa Gorom sto uostalom pokazuje i Recoil, nije bas da ume da napravi pesmu, ali njegov skill da Gorove demoe pretvori u zaokruzen proizvod je nesporan

 

Griješiš Šinko 😉

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...