Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

6 hours ago, Nate said:

Mislim da nas u ovom trenutku ne vadi ni preozbiljni mamojeb na dva osim ako nije u stanju da 90% vremena ima loptu u rukama i garantuje 20ppg a bez da ubije ekipu. A takav ne postoji! Dva pleja od kojih nijednom nije organizacija jaca strana, manje vise bez odbrane je stvarno tragicno. Wolters je cist visak i takvi stranci nam nisu potrebni. Ivanovic je bolji igrac od njega.

Ne bih da ispadne da virim u tudje dvoriste ali ono sto partizan radi je trebalo da bude nasa matrica. Dovedes tri stranca teskasa sa poenima u rukama a ostalo popunjavas sto domacim igrwcima, sto stranim sa upsideom a ne dovodis mucene wolterse, woldene, hollove i ostale picke materine koji ne prave razliku. Znam da cu zvucati kao milan zivadinovoc ali stranac mora da pravi ozbiljnu razliku a ne da popunjava broj na treningu ili odradi dobro svojih 10 minuta.

Radonjic me je potpuno razocarao i plasim se da ce srusiti ciganski mit o ne znam kakvom treneru. Nadam se samo da ne bude na kraju da nas robija bije stoka razlikom.

Ovo je sramno los tim!!! Niti atletike, nit difenza, nit trazisnsa, nit ofanzivne produkcije. 

 

 

Odakle Zvezdi pare da dovodi Pantera i Ledaya, odakle nam 1,2 mil po sezoni za igraca? Mi nikad ni pola toga nismo dali jednom igracu. Ni Silb, ni Miler, ni Markus, niko nije imao ni 600k a kamo li vise.

 

Ovo je sasvim dobar tim sa startnim bekom i centrom koji uzgred moze da pruzi dosta vise nego sto pokazuje papir. Ako ti se ne svidja sto Zvezda ne moze da dovodi strance kao CSKA, Fener, Partizan, Efes, bices vjecno razocaran u ovaj klub.

  • Like 13
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Red je da se primeti ozbiljno odsustvo smisla i koncepta u ovom potezu: Sa jedne strane pokušavamo da zadržimo Nnoka koji je pokazao da ume momački da se zagradi i pored većine EL centara i pokupi pravovremeni asiste. Ti asisti su u prošloj sezoni veoma retko ili kasno stizali od priučenog Waldena i EC pikenrol mašine Lengstona. Sada sa tim iskustvom, trener koji forsira pik igru i generalno traži jaku vezu izmedju pleja i centra, nakon Ivanovića bira ''fake white chocolate'' Walters-a kao drugog hranioca ? Gde je tu rezon? Teško će se Nnoko od njih leba naesti jer toliko su kompatibilni da mu je svejedno ko je na kecu.
 
 
 
 
 
Ne zajebavaj, pa Džoni je i od onog Zorana Nikolića nama napravio nerešivu enigmu.
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Sector said:

 

Odakle Zvezdi pare da dovodi Pantera i Ledaya, odakle nam 1,2 mil po sezoni za igraca? Mi nikad ni pola toga nismo dali jednom igracu. Ni Silb, ni Miler, ni Markus, niko nije imao ni 600k a kamo li vise.

 

Ovo je sasvim dobar tim sa startnim bekom i centrom koji uzgred moze da pruzi dosta vise nego sto pokazuje papir. Ako ti se ne svidja sto Zvezda ne moze da dovodi strance kao CSKA, Fener, Partizan, Efes, bices vjecno razocaran u ovaj klub.

Ne pricam o igracima od milion i dvesta, vec o zaosta kvalitetnim strancima. Imamo mi ko ce da guli kolena. Eto prosle godine je zafalilo za pangosa koji je bio skoro zavrsen. Zafalilo, a dalo se na sest strana po 100, 200 hiljada za teletabise koji nista nisu doprineli. Colom, rochestie, o bryant, hall, simonovic... daj pare za kvalitet u sulrotnom platices na cupriji.

A sto se povratnika tice, to su uvek bila najtanja, alibi pojacanja. Naravno ne pricam o kalini

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

Red je da se primeti ozbiljno odsustvo smisla i koncepta u ovom potezu: Sa jedne strane pokušavamo da zadržimo Nnoka koji je pokazao da ume momački da se zagradi i pored većine EL centara i pokupi pravovremeni asiste. Ti asisti su u prošloj sezoni veoma retko ili kasno stizali od priučenog Waldena i EC pikenrol mašine Lengstona. Sada sa tim iskustvom, trener koji forsira pik igru i generalno traži jaku vezu izmedju pleja i centra, nakon Ivanovića bira ''fake white chocolate'' Walters-a kao drugog hranioca ? Gde je tu rezon? Teško će se Nnoko od njih leba naesti jer toliko su kompatibilni da mu je svejedno ko je na kecu.

kamen na kamenu vol 2?

 

e sale sale

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:
2 hours ago, Wingwalker said:
Red je da se primeti ozbiljno odsustvo smisla i koncepta u ovom potezu: Sa jedne strane pokušavamo da zadržimo Nnoka koji je pokazao da ume momački da se zagradi i pored većine EL centara i pokupi pravovremeni asiste. Ti asisti su u prošloj sezoni veoma retko ili kasno stizali od priučenog Waldena i EC pikenrol mašine Lengstona. Sada sa tim iskustvom, trener koji forsira pik igru i generalno traži jaku vezu izmedju pleja i centra, nakon Ivanovića bira ''fake white chocolate'' Walters-a kao drugog hranioca ? Gde je tu rezon? Teško će se Nnoko od njih leba naesti jer toliko su kompatibilni da mu je svejedno ko je na kecu.
 
 
 
 
 

Ne zajebavaj, pa Džoni je i od onog Zorana Nikolića nama napravio nerešivu enigmu.

Nama da...ali pusti ti nas, mi smo takvi bili jedva prezadnji međ velikim momcima. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Devil In My Pants said:

Mi sad i nemamo para jer treba da isplacujemo razne "trenere" i strucni stab, igrace..od prosle sezone.

 

Nije jos vol 2 jos je vo 1..

 

Srecom imamo trenera koji zna da radi u tim uslovima i to uspesno..

jadan radonja

i u proslom mandatu je morao da radi u otezanim uslovima

jbg, neko mu ostavio u amanet silba, mekela, sofo-a, tompsona, bjelicu i ostale drugare

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Volters i Ivanović mogu da iznesu sezonu, nisu baš neke rupe. Oba iskusna dobra igrača.

Prošlu sezonu smo ispustili Pengosa i onda se muči sa Voldenom koji je dao sve od sebe i bio dobar ali nije pravi plej. Nesrećni Hol koji odigra dobro 3-4 utakmice za sezonu i pokušaji sa Ročestijem i Kolomom

Još Čović i Radonjić da dovedu dobrog beka i centra biće to dobro

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Ne zajebavaj, pa Džoni je i od onog Zorana Nikolića nama napravio nerešivu enigmu.

Prvo nije to bas tako,vise je bilo sporadicno nego "neresiva enigma",da si to rekao za Rida pa i u redu.

Drugo nemoj ti da zezas,hoces da kazes da je Ivanovic stvarno takvih razigravackih sposobnosti da od krs centra pravi neki problem protivniku iii da ce to raditi redovno na EL nivou?

 

Jedno su klasicne asistencije,one skolske i iz macrtanih akcija drugo su one koje igrac izmisli i pravi igrace boljima nego sto jesu.

 

Poenta je- slazem se sa @Wingwalker,moglo je to malo kreativnije na kecu da bude,nisu ovi operisani od asistencije ali nisu ni neko ko ce razviti pun potencijal centra i ekipe sigurno.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

jadan radonja

i u proslom mandatu je morao da radi u otezanim uslovima

jbg, neko mu ostavio u amanet silba, mekela, sofo-a, tompsona, bjelicu i ostale drugare

Silb je izuzetan igrac, al nekog je zuljala plata jer je mislio da ce za te pare dobiti Dzordana..Mekel je bio promasaj dok je Bjelica bio bitan sraf i da ga nesretni Alimpije nije oterao u crveno..

Sofo je bila Coviceva cirkuska atrakcija dok je Tompson bio i moja zelja  ali njegova psiha nije bila za EL nivo..premekan za Radonju.

 

Alternative su mu bile idlicne a ne Rocesti, Teri, Kolom itd..

 

Verujem u ovaj tim, krvava kolena i F8..

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Nate said:

Ne pricam o igracima od milion i dvesta, vec o zaosta kvalitetnim strancima. Imamo mi ko ce da guli kolena. Eto prosle godine je zafalilo za pangosa koji je bio skoro zavrsen. Zafalilo, a dalo se na sest strana po 100, 200 hiljada za teletabise koji nista nisu doprineli. Colom, rochestie, o bryant, hall, simonovic... daj pare za kvalitet u sulrotnom platices na cupriji.

A sto se povratnika tice, to su uvek bila najtanja, alibi pojacanja. Naravno ne pricam o kalini

 

Nego o kojim to igracima Partizana pricas a koji su trebali da budu matrica po kojoj Zvezda treba da radi? 

Pangos bio skoro zavrsen... Mnogo se veruje i preozbiljno uzima sta RSB pise.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, quentin said:

Sad vidim, na RSB zabranjeno prenošenje informacija sa KKCZ insajder.

 

Kod nas je više frakcionaštva, spletki i intriga nego u Dinastiji, jbt. 

 

Jednom sam rekla da nismo isti i tu sam bas mislila da ipak drzimo neki nivo i ne dajemo tako osetljive informacije, namenski na naloge koji sire mrznju ka kkP.

 

Ali evo, da kazem sada da smo isti.

 

Ja sam i dalje u soku da se jedan novinar, sa funkcijom u nasem klubu, bavi ovakvim stvarima.

 

Bas blama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Ridji said:

 

 

Nego o kojim to igracima Partizana pricas a koji su trebali da budu matrica po kojoj Zvezda treba da radi? 

Pangos bio skoro zavrsen... Mnogo se veruje i preozbiljno uzima sta RSB pise.

Pa Noko, Siva, Hermanson, Jović,Avramović... Panter i Ledej su igrači prve petorke tima sa f-4 koji su se spustili iz EL u EC samo zbog prevelikih novaca. 

I taj Avramović navijač Zvezde je izabrao povratak u Srbiju ispred EL tima za koji navija ponudu EC tima koju nigde nije mogao dobiti 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Srecom imamo trenera koji zna da radi u tim uslovima i to uspesno..

 

Ove sezone moramo da stegnemo redove da savladamo ogromne prepreke iz komsiluka. Tako da Radonja od mene dobija svu podrsku i nakon gresaka koje ce praviti a verujem da ce tako i ostali.

 

Nadam se da neces mnogo da nas iritiras sa ovim copycat 'vucic mesija' postovima pa osujetis u toj podrsci. 🙂

Edited by mmajstor
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sector said:

Monaco potpisao Nigela Hayesa za 750k per year, koji uzgred i nije neki igrac. Cisto da se vidi gdje smo mi sto se para tice.

Pa ko je kriv sto tuce godina igramo EL i nemamo para za realni F8 napad.

 

Ostoja u svojoj trecoj sezoni pravi dobar EL tim, ah da Covici u borbi protiv brace vucic i sns-a..

 

I po tebi gde je problem?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nate said:

zafalilo za pangosa koji je bio skoro zavrsen.

 

Pangos dobio cirka duplo jaču platu kod Rusa nego što smo mi nudili. Ja bih rekao pre da je to bio naš wet dream ili 'vatanje na bućku pa ako prođe prođe.

 

Ali se to sve opet vraća na početak. Koliki je naš budzet? Odgovor - rastegljiv. Realno minimalan, ali ćemo se zadužiti da bismo vadili kestenje iz vatre.

 

Tj. da nas sad vratiš u leto 2020. svako normalan bi rekao dajte Pangosu to milionče da se ne jebavamo sa kvazi rešenjima. Ali u tom trenutku milion za Pangosa je bio previše.

 

Realnije je bilo dovođenje proverenog pleja, sa možda manjim plafonom, samim ti i platom. Umesto Hol+Ročesti igranke...

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hogar said:

Pa Noko, Siva, Hermanson, Jović,Avramović... Panter i Ledej su igrači prve petorke tima sa f-4 koji su se spustili iz EL u EC samo zbog prevelikih novaca. 

I taj Avramović navijač Zvezde je izabrao povratak u Srbiju ispred EL tima za koji navija ponudu EC tima koju nigde nije mogao dobiti 

 

bold: Mislis njih smo trebali ili treba da potpisemo? 
Verujem da verovatno i bismo trojicu ili cetvoricu kad bismo imali para. Ovako se natezemo vec nedeljama sa dvojicom, i to onom dvojicom za koju bi trebalo da postoji najveca sansa da potpisu. 

Post na koji sam prvobitno replicirao je bio u fazonu sta koji qrac Dioni, Falko sto se ne dovede kvalitet koji pravi razliku, daj Ronalda i Mesija

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ridji said:

 

bold: Mislis njih smo trebali ili treba da potpisemo? 
Verujem da verovatno i bismo trojicu ili cetvoricu kad bismo imali para. Ovako se natezemo vec nedeljama sa dvojicom, i to onom dvojicom za koju bi trebalo da postoji najveca sansa da potpisu. 

Post na koji sam prvobitno replicirao je bio u fazonu sta koji qrac Dioni, Falko sto se ne dovede kvalitet koji pravi razliku, daj Ronalda i Mesija

Igrači za koje smo bili zainteresovani ali ne da dovedemo sve već bar jednog ako možemo. Isto kao i za Pengosa, jesmo bili zainteresovani ali nismo mogli ni blizu parirati Zenitu. 

Dok komšije iz EC daju ponudu kojoj teško može parirati i neko iz EL.

Ali nadam se da bar ima novca da se dovede vrhunski bek. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...