Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

ja i dalje tvrdim da nam fale 2 beka
ne bih iskljucio opciju da jovic bude jedan od njih, gde bi on na kecu delio minute sa nejtom
a dzoni, pored toga sto je osigurac za jovica, moze da bude i taj 2nd unit leader i kombo 1/2
on je dosta vremena i prosle sezone provodio sa kobsom u petorci
 
druga varijanta je:
dzoni, nejt
kombo pojacanje
sg pojacanje, dobric 3/2
 
Složio bih se...
Nego ja mislim da Radonja Dobrića vidi na dvojci i to primarno.. Dolazak Kaline na već popunjenu trojku samo može to da potvrdi.
E sad kako bi se sve to uklopilo..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

Neko je pitao za pesmicu?

 

 

By Abraham/Taliesin/Harper Lee

 

Svakakvih bisera ima tamo po starom forumu.

Samo da pozdravim gospodina Arsenija... Nisam ispratio ovaj come back, nisam nešto aktivan na forumu... Praštajte za off😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NMX said:

 

Ma, daleko bilo da je umetnik. Nego ne kapiram da dolazi u ekipu bez takmičarskih ambicija na najvišem nivou a može da igra u takvima plus iako hrkljuš igraš nije igrao u hrkljuš ekipama do sada (napolju).

Crvena Zvezda uvek ima takmicarske ambicije na najvisem nivou.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Pero_Cameron said:

Kako ce tito reagovati kad cuje da je Siva potpisao za neki klub u Australiji. 😂

sad i onako nije bitno nakon dolaska woltersa..

isto tako, ne bi se ja kladio da ce se dovoditi jos jedan bek, eventualno kasnije tamo jovic ako se nadju, al u svakom slucaju cenim da su sanse za jos jednog beka na pripremama jednake nuli..

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Maverick88 said:

Ovo je isto kao sto su iz kluba pustene informaicje da DR nece Noka i da ima bolje ,a evo ocekujem veceras ili ovih dana objavu i za Noka.Takoda veze sa zivootom ova prica oko Jovica nema,niti je Jovic jos uvek otpao sa liste,prosto se ceka da se oporavi.Dogovor usmeni jeste postignut ali pod uslovom da Jovic smanji cenu koju je trazio kada se oporavi i pod uslovom da prodje lekarske preglede sto je ok.Nzm kako je mogao pre dve tri nedelje da i radi bilo koje medicinske testove sa rupturom misica.Tako da ta info da nije presao medicinske preglede je glupost i jos jedan spin iz kluba.Takodje Stefan je rekao da mu je primarno da ode u inostranstnovo i da ce razmotriti bilo koju ponudu koju dobuja u medjuvremenu pogovoto ako je finansiski bolja od onog sto smo mi nudili.Tako da niko tu nije isporao nekorektan nego se to zove prosto pregovaranje.Mi smo mogli lepo da ga potpisemo odmah i kazemo nas si nema veze sa oporavkom niti bilo cim,razumno to nismo hteli odlucili smo da sacekamo,misleci da ga nece niko posle tog oporavka uzeti i da ce vrv i cena biti manja u septembru.U medjuvremenu se pojavila jedna ponuda od EL.Slicna je situacija i sa Pefijem koliko sam cuo,da je imao razgovor sa DR oko uslova dolaska isl i da je to bilo ok ali da je zeleo isto da nadje tim van srbije.90 posto igraca ce prvo da gleda svoj interes iznad bilo koga,kao i sto klub gleda svoj interes i sta dobija a sta gubi. A spinova ce uvek biti ,pogotovo od gospodina Vujcina odnosno KK Insajdera ili kako vec ide.

Vujcin je KKCZ Insajder? 😲

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Haggard said:

da li jos neki klub na svetu ima zvanicnike koji su zaposleni u klubu koji vode trol stranicu na drustvenim mrezama? nisam cuo za to.

Pa mi imamo i forum koji se vodi i upravlja od strane ljudi iz kluba sto ne bi imali i stranicu kojim se kontrolisalo ko pljuje Filipa,cak su neke i tuzbe pokrenute protiv odredjenih stranica tada.A nekima je i u privatnim porukama preko tw dato do znanja da se prati sta pisu itd. Nista novo niti bilo sta cudno .

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav blam,jeste zaboravili kada su stranice na Instagramu objavile da ce doci Jovic i Teo U PAKETU,pa zar nije logicno da klub udje u tu igru i odmah demantuje,a zvanicno to i ne moze bas.Cista preventiva.

Evo Jovic se i dan danas pljuje zbog toga npr a niko ni ne zna sa sigurnocu da li smo mu uopste nudili ugovor tada.

Ko zna kako je to uticalo na sezonske te sezone jer su se svi smorili.

Protivnici su nam sve samo ne cvecke mora i to nekako da se obelodani...

 

Balkan i nas klub su sigurno specificni u Evropi,da npr Bajern ima slicnih problema oni bi uradili isto,ali avaj Nemci se verovatno ne loze na prelazni rok i eksluzivu IG stranica a protivnike im ne pumpa drzava bez ikakvog sportskog pokrica.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Haggard said:

da li jos neki klub na svetu ima zvanicnike koji su zaposleni u klubu koji vode trol stranicu na drustvenim mrezama? nisam cuo za to.

esi se ti juce probudio?

pa partizanov zvanicnik fegi, vec preko 20 godina ima i trol emisiju na tv-u..

a i ne vidim sta je to zamerka za kkcz insajder, rade bas kako i treba da se radi, otkriva sve detalje za protivnicki tabor, a za nas nista ne objavljuju dok ne bude zavrseno, a tako i treba da se radi.

za razliku od rsb, gde vec na spomen da se sa nekim pregovara, oni pausalno zakljucuju da smo tog igraca i zvanicno potpisali, i onda ne da ispadaju smesni sa promasajima vec i ugrozavaju transfer.

Edited by n4l1m
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prilicno siguran da insajder nije vujicin.

Tj ako jeste, mi imamo 2 struje u klubu, a vujicin je zna se cija.

Neki postovi su sve samo ne afirmativni kad su u pitanju igraci koje smo potpisali.

Ili ne idu u prilog cuvanja vatre i botovanja.

 

Reko bih da to pise neki attention whore koji je blizak klubu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni Vujcin deluje bas kao tezak kreten i poltron koji ne zna bas toliko o sportu da bi dobio na vaznosti.

 

Insajder je neko iz kluba,ima slike sa treninga,druzenja, zajebancije...malo se troluje itd...da mi imamo neku upravu pa da je sve ovo cudno, sve sam poltron do poltrona sa sve gazdom koji to radi vec 30godina bar, to sto me secanje sluzi.

 

Sto se tice tima ja sam prezadovoljan do sada,jos malo fali i da se sklopi tim koji ce se boriti do poslednjeg kola za poziciju u PO Evrolige. 

 

Sto se tice partizana, m smo jaci na svakoj poziciji sem na beku a i tu cemo videti kad se sklopi tim, eventualno malo na ctiri...ali trenira ih izlapeli trener cija filozofija kosarke je davna proslost...

 

Ocekujem ABA titulu..za KLS nisam siguran jer ce tu vec biti Robija pred konopcem pa mu mozda puste...cisto jer je uzeo nekad neku medalju sa Dudom izdajnikom Golubarom..jeziva generacija sns poslusnika i izdajnika...

 

Treba nam jedan bek,eh kad bi videli Dzenkinsa...na petici Noko, Stimac i Kuzmic su vlazan san i da pocne da se radi..eventualno Jovic ako se ispostavi da moze da igra bar 10-15minuta u EL..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Losmi17 said:

Ja sam prilicno siguran da insajder nije vujicin.

Tj ako jeste, mi imamo 2 struje u klubu, a vujicin je zna se cija.

Neki postovi su sve samo ne afirmativni kad su u pitanju igraci koje smo potpisali.

Ili ne idu u prilog cuvanja vatre i botovanja.

 

Reko bih da to pise neki attention whore koji je blizak klubu.

E da imamo dve imamo ih mi vise od dve.Samo se to uspesni hendlovalo godinama.Da ne pricamo sto je Covic za vreme DR u prvom mandatu bio protiv dosta igraca koji su dolazili i nametao neke svoje igrace koje DR nije zeleo itd.A ne vidim da je Insajder ikada pisao nesto protiv Covica

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kronostime said:

Vujcin je KKCZ Insajder na Twiteru - provereno.:default_coffee:

Ma i na instagramu isto samo sto vrv da se ne zaludjuje on licno sa tim stvarima pisanjem itd vec ima admine koji to rade.Ali on stoji iza svega sto posto.Mada nije to ni toliko bitno realno 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maverick88 said:

Ma i na instagramu isto samo sto vrv da se ne zaludjuje on licno sa tim stvarima pisanjem itd vec ima admine koji to rade.Ali on stoji iza svega sto posto.Mada nije to ni toliko bitno realno 

Vala, da stavis na tiket njegove prognoze oko pojacanja u blizancima - puca tiket zestoko.:roflmao:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...