Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

7 minutes ago, oubrevo. said:

ovaj deo da misli da uzimamo sve mi nekako ne ide u radonjića, cenim kod njega što je obično rezervisan i što pušta da dela govore umesto njega a ne najlepše želje, pogotovo kada smo ovoliko daleko od pošetka sezone a kamo od nekog ozbiljnijeg uzorka u odigranim tekmama.

 

Ah IzgubljenoPleme bio za milisekund brzi 😄

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hugo Punch said:

 

Dobra fora. Toliko ce i da traju.

 

hmm, to avansno kurčenje je verovatno zabavno ali treba imati na umu da je prekoputa vrhunski trener, koji uz sve svoje tlente i kilometražu veći deo karijere vodi ekipe u zemljama gde je veliki pritisak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@thelosttribe, @Kooineeperk

 

znam za ove izjave, mada priznajem da ne mogu na prvu da se setik konteksta do kraja.

 

kao što rekoh u prvom postu - drugo je kada igraš tekme za titulu, prošao si sezonu sa igračima, znaš šta tim može a i igrao si protiv rivala nekoliko puta.

tu radonjino kurčenje ima pokrića. 

 

mislim, nebitno, samo sam primetio šta mi je onako malo, far out.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, oubrevo. said:

 

hmm, to avansno kurčenje je verovatno zabavno ali treba imati na umu da je prekoputa vrhunski trener, koji uz sve svoje tlente i kilometražu veći deo karijere vodi ekipe u zemljama gde je veliki pritisak. 

 

Trener nije sporan naravno, ali takva ulaganja kosarci nisu odrziva na duze staze, sem 10-ak klubova u Evropi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Takeshi_Kovacs Pa brate, jedno je kako se Ra ponaša pred kamerama, a drugo kakav je u privatnom životu i neformalnom razgovoru.

 

Ako se zaista desio razgovor između našeg forumaša i Radonje, što misliš da bi i u tim neformalnim okolnostima bio uštogljen i rezervisan?

 

Što se paralele Darušafaka - Partizan tiče. Vrlo interesantna paralela a rekao bih i prava. Zaboravljate da pomenete da su Turci imali Blata, tako da je situacija slična na više nivoa između ova dva kluba. Epilog priče znamo, a najiskrenije želim komšijama reprizu iste.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thelosttribe said:

 

Ako se zaista desio razgovor između našeg forumaša i Radonje, što misliš da bi i u tim neformalnim okolnostima bio uštogljen i rezervisan?

 

 

ne pitaš mene ali da, ja apsolutno bih. 

puno faktora je tu u igri da bih bio samouveren. mislim, tako je u mom poslu koji nije ni približno komplikovan u smislu eksternih faktora kao radonjin.

 

mislim, naravno, privatni je razgovor pa u tom smislu i nije radonjina zasluga što pričamo sad o tome. 

 

uglavnom, nije moja šolja čaja takav pristup ali sve5.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, thelosttribe said:

@Takeshi_Kovacs Pa brate, jedno je kako se Ra ponaša pred kamerama, a drugo kakav je u privatnom životu i neformalnom razgovoru.

Ako se zaista desio razgovor između našeg forumaša i Radonje, što misliš da bi i u tim neformalnim okolnostima bio uštogljen i rezervisan?

ja nisam shvatio to kao direktan razgovor nekog forumasa(koga btw prvi put vidim) i radonje

vec vise kao pricao radonja sa nekim iz svog bliskog okruzenja, pa to preko 1-2-3 para usiju stiglo do pomenutog forumasa

sto je, u mojoj knjizi, znacajno drugacije i imam prilicnu rezervu na temu

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ja nisam shvatio to kao direktan razgovor nekog forumasa(koga btw prvi put vidim) i radonje

vec vise kao pricao radonja sa nekim iz svog bliskog okruzenja, pa to preko 1-2-3 para usiju stiglo do pomenutog forumasa

sto je, u mojoj knjizi, znacajno drugacije i imam prilicnu rezervu na temu

 

 

U tom slučaju delim mišljenje.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, thelosttribe said:

Ako se zaista desio razgovor između našeg forumaša i Radonje, što misliš da bi i u tim neformalnim okolnostima bio uštogljen i rezervisan?

 

Skoro sigurno bi bio opusten.

 

Takodje, skoro sigurno mu NE BI rekao svoje planove. Procaskao bi normalno sa navijacem i slikao se. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jednom prilikom startovao Radonju kada je bio sam ,,in public''...ništa fotkanje, samo da čestitam titulu...ispoštovao me ljubazno tih 20 sekundi ali je i tada bio genuine Radonja: 3-4 brza pogleda u stranu kao da smo na sred pune linije a ne na trotoaru...dva-tri puta ,,molim'' kao da ne čuje dobro...i kratak kežual osmeh na kraju.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 9
  • Love 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pavijan2 said:

A može " neko" u decembru da blokira sve račune zbog poreskog duga i da u januaru, februaru nastane KK Bežanija.

 

sve je moguće. možda i 5G proglasi vladavinu sotone ali ja pišem o sportsko-takmičarskom aspektu, gde je u ovom trenutku naš glavni rival u aba ligi jači i na igračkim i na trenerskoj poziciji.

 

to naravno nije garancija uspeha samo po sebi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...