Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ljudi ne mogu da shvate da to nije samo zicer i da se na to ne gleda tako. Buducnost nas je oducila od kosarke i dokazala cinjenicu da amaterizam trenera i uprave ne moze da se kupi ''zicerom'' i da ti donese titulu. 

 

Malo koristis prejake termine, ali da...Buducnost je vrlo pametnom igrom dobila tu seriju i to sa nekim prosecnim evrokup timom. Trener izdominirao, malo imali srece u prvoj utakmici, malo ih sudije pomogle i eto iznenadjenja.

 

Naravno da nije samo zicer. Njegova defanziva je bila kriminalna, njegovo zabadanje i protivnika i frljoka sutevi su mi i dalje u snovima. Zicer se svakom desi. Desio se jednom Patriku Juingu, zasto ne bi Lesoru.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Malo koristis prejake termine, ali da...Buducnost je vrlo pametnom igrom dobila tu seriju i to sa nekim prosecnim evrokup timom. Trener izdominirao, malo imali srece u prvoj utakmici, malo ih sudije pomogle i eto iznenadjenja.

 

Naravno da nije samo zicer. Njegova defanziva je bila kriminalna, njegovo zabadanje i protivnika i frljoka sutevi su mi i dalje u snovima. Zicer se svakom desi. Desio se jednom Patriku Juingu, zasto ne bi Lesoru.

Ne krivim Lesora, vec trenera i onog koji ga je doveo. Lesor je veliki talenat bio, ali ne za prvog centra, a Omic jos manje...katastrofalno je sve bilo u vezi te sezone,a Lesora da smo bili klub na zdravim nogama, mi bi ga ostavili..

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Smailagić je pre undersized petica nego četvorka, lično ne bih imao ništa protiv toga da ga potpišemo na neki višegodišnji ugovor, uz obavezno zadržavanje Noka kao startera i Kuzmića kao 3. opciju.

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Inbox said:

Dobro jutro!

Da te ispravim, ako se ne ljutis - platili smo ceh bezobrazluku Lazica i Antica i naravno neiskustvu Alimpijevica... Ipak i to je moglo da ode na drugu str. da je bilo malo vise srece i malo manje kradje. 

 

Jel' ovo podebljano iz staklene kugle, tvog rezonovanja, ili iz nekih relevanthih izvora? 

Ovaj Matt Thomas ima super pracku i milsim da bi bio super za 2, pa da ga navedem kao jednog od ta 3 koja pominjes. Takodje pretpostavljam da ne moze previse da kosta. Bio je u EU, u Valensiji, znaci da mu nije strano da igra i zivi preko bare. Opet kapiram da mu je EL bolji izlog od EC itd. 

Ne brate. Samo moje skromno mišljenje. Vodim se nekom logikom. Kalinić jeste kod nas možda za  manje para nego što bi bio bilo gde ali sigurno ne igra za 3 ili 4 puta manje novca. On je u top 3 plata ikad kod nas. A opet je sigurno za manje para nego što bi imao bilo gde drugde. Ali to je možda nekih 20,25 % manje. Nema Kalinić u Zvezdi manje od 800,000 evra. Smeo bih da se kladim. Moje mišljenje... 

Otvoriće se Čova ili već neko drugi i za još jednu bombicu sigurno. 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hugo Punch said:

Antic posebno ne treba da bude spominjan na forumu. Pa ni Feldin.

 

Lesor je bio los ali je bio i klinac tada, pa moze da se oprosti. 

 

Rocesti nam je drzao sezonu celu.

Vidi, slažem se delimično sa tobom. Ali koliko je Ročesti davao u napadu toliko smo brate preko njega primali. To je bio toliki kriminal u odbrani koji nismo mogli da sakrijemo. Odnosno Alimpijević nije mogao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slabo se obraca paznjaa na Buducnost ove godine, a bas se finim igracima popunjavaju, a plus je Dzile posle Zeljka i Radonje najkvalitetniji trener u ABA.

Bice vrela zima ove godine, u skladu sa ovim letom.

Voleo bih da nastavimo saradnju sa Nokom i Jovica za pleja. Mozda nije najkvalitetniji covek, ali na terenu je borac i poseduje retke skilove za evropske uslove. Malo smo nakrcali poziciju 4, ali moguce je da ce Mitar kliziti sa 4 na 5, Kalina na 3 i 4, Davidovac takodje, tu imamo i Vajta koji bi trebalo da bude zacementiran na 4. Kad je poz 2 u pitanju, voleo bih da imamo igraca poput Lojda. Bek sa iznad prosecnom kontrolom lopte i stabilnim sutom. Ali cak i da ubodemo odlicnog skorera na dvojci, bicemo napadacki dosta limitirani na evropskom nivou, ali u nekom taktickom smislu, mogli bi imati koristi od minijatura Mitra i ostalih igraca koji bi trebali da za svojih deset min pokazu sta umeju.

Tuzno je malo i frustrirajuce sto nema ko vec mesec dana pozeli dobar dan🤯😔

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Guru said:

Smailagić je pre undersized petica nego četvorka,

 

Danas sam imao raspravu o ovome, sa društvom. Napada on licem, u teoriji ima neki šut, ali kad pogledaš hajlajtse, on je gotovo uvek na 5 u svojoj ekipi i najveći deo poena postiže kao igrač koji igra pik sa plejom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Kooineeperk said:

Ma kakav Smajli, iz perspektive Zvezde, ne treba nam. Ako cemo da ga uzimamo samo da ne bi otisao u KKP, jebes taj posao. Imali smo vec takve radove i usrali coveka. 

 

Iz perspektive Smajlija, ne treba mu da se vraca u Srbiju kao igrac - Spanija idealna, i to negde pri obali, da popravi malo ten. 

 

 

Mislim da gresis, imamo samo 8 igraca na 3 i 4, a opste je poznato da se bez deset imena na tim pozicijama ne pocinje sezona.

 

Salim se malo, ali da, imamo 8 (Lazic, Lazarevic, Davidovac, Dobric, Kalinic, Simonovic, White i Mitrovic) na pozicijama 3 i 4 i sad ispada da ili cemo imati 4 igraca na pozicijama 1,2 i 5 ili ce barem trojica od pomenutih igraca (a nijedan nije junior i svi zasluzuju minute) sedeti na tribinama.

 

Mislim da nam White bas i nije bio potreban, osim ako ga ne planiraju iskljucivo na petici, a ni Mitrovic.

 

Sto se tice plejmejkera, dopada mi se da Radonjic trazi evropske, odnosno nase plejmejkere i stvarno ne znam koga mozemo dovesti ako i Jovic i Markovic propadnu (samo mi nemojte navoditi Amerikance sa vrh prodorom, to plejmejkeri nisu).

 

13 hours ago, Hugo Punch said:

Malo koristis prejake termine, ali da...Buducnost je vrlo pametnom igrom dobila tu seriju i to sa nekim prosecnim evrokup timom. Trener izdominirao, malo imali srece u prvoj utakmici, malo ih sudije pomogle i eto iznenadjenja.

 

Naravno da nije samo zicer. Njegova defanziva je bila kriminalna, njegovo zabadanje i protivnika i frljoka sutevi su mi i dalje u snovima. Zicer se svakom desi. Desio se jednom Patriku Juingu, zasto ne bi Lesoru.

 

Buducnost je bas opasno trokirala, odnosno Dzikic je sveo sutersku ekipu na nekih 6/23 za 3 u finalnoj seriji.

 

Mi smo kriminalno izgledali, a mora se reci da smo imali daleko manje sredstava za plate igraca i da nam je druga petorka bila u sastavu Ennis, Davidovac, Dobric, Jankovic i Lessort jer su dva igraca svojevoljno zavrsili sezone i nisu hteli da se cimaju vise, a igrom slucaja, ta dva igraca su bila dvojica od trojice ljudi koji tada nisu bili pihtije u odbrani.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, StiviKivi said:

Vidi, slažem se delimično sa tobom. Ali koliko je Ročesti davao u napadu toliko smo brate preko njega primali. To je bio toliki kriminal u odbrani koji nismo mogli da sakrijemo. Odnosno Alimpijević nije mogao. 

Postoji teorija da je Roč sjebao svlačionicu i mogli su se tada čuti komentari da je Alimpiju došao glave igrač na kome je celo leto insistirao, iako mu je suflirano da to nije rešenje. 

 

Roč je mnogo toga lepog odigrao kod nas, ali meni je prva pomisao na njega onaj presečeni pas za Feldina u Morači na 70:70 u G4.

Edited by Profesor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kankkunen said:

Što i nije loša vest ... :thumbsup:

Super je vest sto nam se opcija A povredila a opcija B ispalila i nema prvog pleja ni na vidiku u avgustu.

Ne znam da li mozete da shvatite da nam planovi(kakvi god da su) skroz padaju u vodu a da ima malo vremena da se reaguje=iznudjeno resenje nije stvar za radovanje.

Sta ako je Dejan odbio nekog centra jer se ne uklapa sa Markovicem,doveo nekog igraca bas zbog tog istog tipa pleja itd...

Sve i da nije bilo ovakvih konkretnih slucajeva zna se da je plej sa jakom asistencijom i ako moze size-om Radonji prvi na umu,vi razmislite koliko jos takvih ima na trzistu plus su ovi bili domaci.

 

Ovako korenite i bitne promene u ovoj fazi nisu dobre,mogu biti jedino pod srecnim uslovima u buducnosti.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Super je vest sto nam se opcija A povredila a opcija B ispalila i nema prvog pleja ni na vidiku u avgustu.

Ne znam da li mozete da shvatite da nam planovi(kakvi god da su) skroz padaju u vodu a da ima malo vremena da se reaguje=iznudjeno resenje nije stvar za radovanje.

Sta ako je Dejan odbio nekog centra jer se ne uklapa sa Markovicem,doveo nekog igraca bas zbog tog istog tipa pleja itd...

Sve i da nije bilo ovakvih konkretnih slucajeva zna se da je plej sa jakom asistencijom i ako moze size-om Radonji prvi na umu,vi razmislite koliko jos takvih ima na trzistu plus su ovi bili domaci.

 

Ovako korenite i bitne promene u ovoj fazi nisu dobre,mogu biti jedino pod srecnim uslovima u buducnosti.

Gde je i šta radi Demarkus Nelson

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ako Pefi ne dolazi onda Kum mora da poništi onaj dobar dan sa jednim laku noć. Do tada ne priznajemo ove bilmeze sa RSB.

 

A i ako ne dođe, nije smak sveta. Kad smo ga jurili, bio nam je nedosanjani san i ladio nas iz godine u godinu. Ako sad ne dođe opet, to će značiti samo da se neki ubogi ruski pijani milioner otvorio za pare koje nemamo.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ako nas je pefi oladio to moze da znaci samo jedno...nasao radonja bolje za manje para

 

Lagano na pretičeš Sektora (i njegovo sprdanje sa Štimarom) na forumskoj večnoj rang listi, sa ovom novom forom. :classic_smile:

 

Dobra je fora, al ono aj pls nemoj da se/nas predoziraš.

  • Like 3
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...