Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

59 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ja toliko nemam zivaca za Kuzmica i ove godine. Ako Radonjic izvuce nesto vise od ovoga iz njega, kapa dole stvarno. Ali cisto sumnjam

To je premalo. MNOGO vise bi bilo otprilike tek toliko zadovoljavajuce jer je Kuzmic bio vise nego ispodprosecan. Za bilo sta ozbiljnije u novoj sezoni mi moramo imati barem 90% Kuzimca iz najboljih dana i to za njega kao 2. centra....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, drakon1 said:

To je premalo. MNOGO vise bi bilo otprilike tek toliko zadovoljavajuce jer je Kuzmic bio vise nego ispodprosecan. Za bilo sta ozbiljnije u novoj sezoni mi moramo imati barem 90% Kuzimca iz najboljih dana i to za njega kao 2. centra....

Mislim da je ovo ozbiljno preterivanje.

Znaci treba nam kuz na 90% nivoa iz najbolje sezone i to kao 2.centar.

 

Ako izvucemo 60% od tog nivoa bice sjajno, narocito za bekap poziciju.

41 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

kako ono bese…#kamennakamenu

Pa i desava se to.

Uprave bez i potpuna rekonstrukcija karakondzule od rostera.

 

#radonjaspasinas

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, quentin said:

Klub bi trebalo ili da počne zvanično da objavljuje neke stvari ili da bolje kontroliše pristup informacijama. Neozbiljno djeluje ova količina provjerenih, a nikad zvanično potvrđenih informacija.

 

Pa i objavili bi oni da imaju šta, al' trenutno naravno nemaju, ma šta ko pisao. A kontrolisati šta će pouzdani insajderi da iskonstruišu na osnovu poluinformacija je nemoguće. Da cigani imaju manje poverenja u neke navijačke portale i ne primaju se na njihovo tabloidno jurenje ekskluzive, kao i da generalno ne postoji ovaj nivo loženja na kriptične poruke, bombe, šlemove, grejalice i sl. nikakvog problema ne bi ni bilo i prelazni rok bi tekao normalnim tokom. 

Edited by Guru
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mislim da i sam klub podstiče te poluinformacije koje cirkulišu, da li preko rsb-a ili onog kkcz insajdera koji je očigledno osoba iz kluba. Ne znam zašto to rade, valjda Čović voli da se stalno pravi neka fama i ujdurma, da se stalno nešto piše i pravi neki cirkus. Po meni neozbiljno. Mnogo mi se više sviđa pristup KKP-a, nema nikakvih "kkp insajdera" iz kluba, niti se preko bliskih foruma plasiraju svakakve informacije, kad igrač potpiše oni objave i to je to.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Haggard said:

Mislim da i sam klub podstiče te poluinformacije koje cirkulišu, da li preko rsb-a ili onog kkcz insajdera koji je očigledno osoba iz kluba. Ne znam zašto to rade, valjda Čović voli da se stalno pravi neka fama i ujdurma, da se stalno nešto piše i pravi neki cirkus. Po meni neozbiljno. Mnogo mi se više sviđa pristup KKP-a, nema nikakvih "kkp insajdera" iz kluba, niti se preko bliskih foruma plasiraju svakakve informacije, kad igrač potpiše oni objave i to je to.

Ima1tim i  exJNA te pozdravljaju. Mislim uopšte, ne samo sad. Sad jesi u pravu ali samo sad. Ali i Kuper ti je tu tako da možda i nisi sasvim u pravu. 

 

Greška mislio sam da je tata tema. Brišite izvinjavam se. 

Edited by marko_sedlar
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Haggard said:

Mislim da i sam klub podstiče te poluinformacije koje cirkulišu, da li preko rsb-a ili onog kkcz insajdera koji je očigledno osoba iz kluba. Ne znam zašto to rade, valjda Čović voli da se stalno pravi neka fama i ujdurma, da se stalno nešto piše i pravi neki cirkus. Po meni neozbiljno. Mnogo mi se više sviđa pristup KKP-a, nema nikakvih "kkp insajdera" iz kluba, niti se preko bliskih foruma plasiraju svakakve informacije, kad igrač potpiše oni objave i to je to.

Ne znam sta ti je to cudno,kao da nisi clan foruma.Ajde da svedemo publicitet na samo forum-njima dodje Lidej 10-20 komentara nama dodje White pa isto toliko.Jednostavno imamo tu kulturu grejalica, bombi, slemova i sl sto moze da se iskoristi za marketing.Koliko se samo karata prodalo zbog onih "bombi" Gista,Browna.Sve to ima svoje,sigurno oni ne trose svoje vreme na to za dzabe,samim tim kontrolisu mreze koje su ogroman izvor,guse stranice poput dnevna doza kosarke ili kako vec koje su pisale da dolazi Jovic i Teo u paketu pre neku sezonu.I sam treba da znas koliko je razocarenje navijaca bilo tada,sada bi to lagano sprecili preko kk czv ins.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:

a što mi lepo ne pazarimo i Nnoka i Tobija...i vratimo Guduru ? 

šta nam teško...?

Legitimno sem Gudure koji verovatno ima jak ugovor u Feneru. Tobi ce posle OI biti verovatno poprilicno papren..ali to bi bio odlican dvojac, bedem ispod kosa bi imali...

3 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

kako ono bese…#kamennakamenu

Radonjic je nas spasilac i oterao odmah sttocinu JOB i nevidljivog Simanica. Dejan vuce vrhunske poteze i spasava sta se spasiti moze pred armijom Orka, a treba i Mordor zauzeti..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Legitimno sem Gudure koji verovatno ima jak ugovor u Feneru. Tobi ce posle OI biti verovatno poprilicno papren..ali to bi bio odlican dvojac, bedem ispod kosa bi imali...

Kad smo kod Gudure, postoji li tu šansa da dođe do nekih otkaza kad dođe novi trener ako mu se ne uklapa u filozofiju?

Znam da im onaj Italijan dovodi igrače, ali mora i trener nešto da se pita?

Link to comment
Share on other sites

Znali smo i ranije da odugovlacimo sa ozvanicenjem igraca. 

 

Ni meni se ne svidja sto forsiramo domace igrace. Ali da sacekamo konacni roster, mozda bude jos iznenadjenja. Ko je slutio da ce doci igrac na 3/4 pogotovo kvaliteta Kaline. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

Znali smo i ranije da odugovlacimo sa ozvanicenjem igraca. 

 

Jović je u jednom trenutku bio blizu potpisa, to je RSB iskoristio da objavi kako je gotov/završen da bi oni bili PRVI (jer to je valjda najvažnije u tom insajdersko/tabloidnom svetu), neki su se isprosipali sa pričom da je već potpisao i da se samo čeka pravi trenutak (!?) da se to objavi... Istina je da Jović nije potpisao ništa, da su se pregovori iskomplikovali, a pouzdana informacija od pre dva dana je da je taj transfer daleko od realizacije.

 

Kada su se stvari oko njega iskomplikovale, krenulo se sa traženjem drugih rešenja, pa su kontaktirani plejmejkeri sličnog profila: dobar/solidan sajz i snaga, pass first mentalitet, kvalitetna odbrana, visok IQ... Takvih uopšte nema puno, pa je između ostalih kontaktiran i Stefan Marković. Razgovori sa njim su dobro prošli i on je sada svakako bliži nego Jović, al' ni tu opet ništa nije definitivno dogovoreno, niti potpisano. Tu su opet insajderi željni pažnje morali da se izlete, mada svakako nije pomogla ni slika Radonjića i Pefija u kafiću u CG.

 

Znači klub trenutno (odnosno pre 2 dana, u međuvremenu se nisam raspitivao) nema koga da objavi, to što su ljudi već stavili Jovića, Markovića, a neki čak i obojicu (ain't gonna happen) u rostere je posledica toga što se cigani lako primaju na insajd (polu)informacije i što se jedan deo više loži na prelazni rok nego na gledanje košarke.

 

Dakle, naši plejmejkeri su Ivanović i Uskoković, a ko će biti taj starter (koji najverovatnije i neće imati drastično veću minutažu od Džonija) ostaje da se vidi - možda Pefi, možda Jović, a možda čak i neko treći (stranac)... Uz tog igrača će se sigurno dovesti startni bek šuter i startni centar (Nnoko je i dalje prvi pik i budalaština je da ga Radonjić neće) i sa tim će se po svemu sudeći ući u sezonu. 

 

  • Like 16
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Sve se slazem samo konstatujem da klub nekad kasni sa objavama. Evo najsvjeziji primjer Rit koji je potpisao za drugi klub jedno 20 dana prije nase objave. 

 

Sto se tice pleja cudno mi je da nismo pojurili Jaleena Smitha, djeluje mi da je po dejanovom ukusu. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sector said:

Sve se slazem samo konstatujem da klub nekad kasni sa objavama. Evo najsvjeziji primjer Rit koji je potpisao za drugi klub jedno 20 dana prije nase objave. 

 

Sto se tice pleja cudno mi je da nismo pojurili Jaleena Smitha, djeluje mi da je po dejanovom ukusu. 

 

Sto se Rita tice, objavljen je rastanak onda kada mu je ugovor istekao (na kraju meseca).

 

To sto je on pre toga potpisao ugovor sa drugim klubom i to na drugim medijima objavljeno, to je njegova stvar, nije zabranjeno da igrac potpise ugovor za period kada nema nikakav drugi ugovor i da se to objavi. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...