Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

23 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Informacija danas od njega - oporavak od poslednje povrede će trajati još 7 nedelja. To je po planu doktora. 

Da li su uključeni treninzi u taj oporavak, ja ne znam, ali mi ne deluje da će za 3-4 nedelje moći da trenira ako trenutno ne može da stane na povređenu nogu.

 

Ali ono, videćemo.... 

Nzm burazeru meni je doktor koji ga leci tj nas klupski dr rekao da bi trebalo da je od 1 septembra spreman a vrv i pre toga.Sad ko laze nzm zaista.Pitacu ga ponovo 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Maverick88 said:

Nzm burazeru meni je doktor koji ga leci tj nas klupski dr rekao da bi trebalo da je od 1 septembra spreman a vrv i pre toga.Sad ko laze nzm zaista.Pitacu ga ponovo 

Pa on se povredio pre 5 nedelja, procena je bila da ce biti bez ikakvih aktivnosti od 6 do 8 nedelja. Ta procena za pocetak septembra da bi mogao punom parom da se ukljuci u rad se poklapa sa pocetkom septembra. Poslednja procena njegovog stanja i jeste od pre 10 dana od tog istog doktora.

 

Dobrodoslica PEFIJU, samo da se vidi kako ce # 9 da se podeli, da li je LUKA uzeo taj broj vec ili ce da bacaju novcic.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Šarac said:

Pa on se povredio pre 5 nedelja, procena je bila da ce biti bez ikakvih aktivnosti od 6 do 8 nedelja. Ta procena za pocetak septembra da bi mogao punom parom da se ukljuci u rad se poklapa sa pocetkom septembra. Poslednja procena njegovog stanja i jeste od pre 10 dana od tog istog doktora.

 

:smiley5:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Šarac said:

Pa on se povredio pre 5 nedelja, procena je bila da ce biti bez ikakvih aktivnosti od 6 do 8 nedelja. Ta procena za pocetak septembra da bi mogao punom parom da se ukljuci u rad se poklapa sa pocetkom septembra. Poslednja procena njegovog stanja i jeste od pre 10 dana od tog istog doktora.

 

Dobrodoslica PEFIJU, samo da se vidi kako ce # 9 da se podeli, da li je LUKA uzeo taj broj vec ili ce da bacaju novcic.

Bukvalno ja sam sada ona lazna Dzulija Roberts - zena sa kupama i jednacinama

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja sećam, a mislim da se dobro sećam, ovde se pisalo da će već od 1. avgusta krenuti da trenira lagano i da će bez problema moći da se priključi pripremama kluba polovinom avgusta. Sada se piše drugačije i prvi put se pojavljuje 1. septembar kao datum. Mrzi me da pregledam postove od ranije ali sam siguran da nisam jedini koji je ovo zapamtio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

Koliko se ja sećam, a mislim da se dobro sećam, ovde se pisalo da će već od 1. avgusta krenuti da trenira lagano i da će bez problema moći da se priključi pripremama kluba polovinom avgusta. Sada se piše drugačije i prvi put se pojavljuje 1. septembar kao datum. Mrzi me da pregledam postove od ranije ali sam siguran da nisam jedini koji je ovo zapamtio.

To ti je sigurno ko vrbov klin ... :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Koliko se ja sećam, a mislim da se dobro sećam, ovde se pisalo da će već od 1. avgusta krenuti da trenira lagano i da će bez problema moći da se priključi pripremama kluba polovinom avgusta. Sada se piše drugačije i prvi put se pojavljuje 1. septembar kao datum. Mrzi me da pregledam postove od ranije ali sam siguran da nisam jedini koji je ovo zapamtio.

Svasta se pisalo, ali ako je objavljeno odmah posle povrede da nece ici na OI ( tada se nije znalo da se necemo plasirati) i da je pauza minimalno od 6 do 8 nedelja, lako se da izracunati koliko ima nedelja  od poslednje nedelje juna do 1 avgusta.

 

On je longetu nosio punih 21 dan, a sada koristi stake, tako da prva procena je bila da ce biti spreman izmedju 15 avgusta i 1 septembra da se ukljuci u trenazni proces, a ne da ce odmah biti spreman za utakmice.

Pripreme svakako ne pocinju pre 15 avgusta.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Knipex said:

Koliko se ja sećam, a mislim da se dobro sećam, ovde se pisalo da će već od 1. avgusta krenuti da trenira lagano i da će bez problema moći da se priključi pripremama kluba polovinom avgusta. Sada se piše drugačije i prvi put se pojavljuje 1. septembar kao datum. Mrzi me da pregledam postove od ranije ali sam siguran da nisam jedini koji je ovo zapamtio.

Pa tako se pisalo pre 10ak dana. Od prvog avgusta lagani trening, od sredine full. 

 

Avgust je za 3 dana, a on hoda pomoću štaka. 

 

Ako je izvor bio klupski lekar, neka je i ostalim igračima Bog u pomoći. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Pa on se povredio pre 5 nedelja, procena je bila da ce biti bez ikakvih aktivnosti od 6 do 8 nedelja. Ta procena za pocetak septembra da bi mogao punom parom da se ukljuci u rad se poklapa sa pocetkom septembra. Poslednja procena njegovog stanja i jeste od pre 10 dana od tog istog doktora.

 

Dobrodoslica PEFIJU, samo da se vidi kako ce # 9 da se podeli, da li je LUKA uzeo taj broj vec ili ce da bacaju novcic.

Upravo tako ,sad ako Stefan zaista licno sam kaze da mu treba jos 7 nedelja onda se nesto promenilo ,zaista ne znam ako ima nekih novosti.Mozda i ovaj potpis Pefija znaci da se od Stefa odustalo bar do septembra oktobra ako je istina da mu traba jos 7 nedelja. Nemam pojma iskreno.Ali je DR bas insisitirao na Pefiju jer je ovaj imao dogovor sa Venecijom.

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

Ako ce nam PG duo biti Pefi-Dzoni, to jeste upgrade u odnosu na proslu sezonu, ali realno tanko za ozbiljne domete u EL. Pefi na zalasku karijere, a Dzoni bez mnogo iskustva u EL.Realno opet cemo imati duo od 2 back up PG-a za EL uslove.

Podseca me na na duo Future u njihovoj EL sezoni, Gordic-Dzoni, otprilike su Gordic i Pefi u ovoj fazi karijere slicnog skill seta, uz nesto bolju odbranu Pefija, a znamo kako se Futura provela u EL te sezone...ne znam, tanko mi to, morace minimum neki Lojd da bude na 2, da bi smo se ista pitali u EL

Edited by Gudura
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pefi je odlican izbor i velika dugogodisnje zelja naseg trenera Dejana Radonjica. Preiskusan igrac, za back up pleja ne moze bolje za nase standarde. Zna vecinu igraca, odlican defanzivac, borac...

 

Ovaj tim i ako ima nevernika, ima visoke domete,uvek smo lose pocinjali u EL, ali sad smatram da zbog prijateljstva medju igracima i trenera koji je vezivno tkivo i zbog koga je vecina tu, ove sezone nas ceka turbo start.

 

Da budem iskren,nama pored Jovica i Pefija treba jedan bek i dva centra...i bicemo kandidati za borbu za F8, tu ipak treba dosta kockica da se slozi da bi usli u osam najboljih ekipa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Verovatno Jovic, mada bih ja uzeo nekog ko je napadacki dobar za EL level. Nema sanse da je Pefi prvi plej..

 

stvarno veruješ da bi radonja pazario jovića i pefija pored ivanovića? to je za mene neka viša matematika, jednačina sa 17 nepoznatih i tri sigurica problema.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oubrevo. said:

 

stvarno veruješ da bi radonja pazario jovića i pefija pored ivanovića? to je za mene neka viša matematika, jednačina sa 17 nepoznatih i tri sigurica problema.

Ne znam sta mu je u glavi, ali moze dosta da kombinuje, Pefi i Ivanovic mogu cak i na dva, ne treba zaboraviti da Radonja voli da drzi intezitet odbrane svih 40minuta ako je to moguce. 

 

ko hocemo da budemo ozbiljan takmac za EL top8 i da ugasimo Mordor sa jos jednim prstenom otetim od zla, onda mora rotacija da bude dugacka..Pefi i Ivanovic to sami u EL ne mogu, stavise imali bi bas tanak PG duo..cilj prosto mora biti F8 a imam saznanja da ni kod nas pare nisu problem. Sacekajmo kraj prelaznog roka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...