Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

6 minutes ago, Liska Manjina said:

. Ne znam, teško mi je poverovati da KKP ili KKCZ mogu do pomenutih igrača.

Kada imas € kao pleve zasto mislis da je nemoguce? Igraci koje jure top EL ekipe da dodju da igraju EC, za vecitog rivala i to zbog Obradovica? Ma vazi... Mi ne mozemo sigurno.

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da je Žoc neka garancija uspeha, može biti i da je samo kupovanje socijalnog mira. Videćemo na osnovu pojačanja kakva je situacija tamo. 

 

Svakako imaju sad više novca ne zbog nekih velikih para već zato što su neka dugovanja na koja su trošili i trećinu budžeta, sada pokrili. Tako da će moći da ulože.

Link to comment
Share on other sites

Petrusev ne igra odbranu ni na ABA nivou...ja ga ne vidim jos u NBA..rad sa Zeljkom...i kad te on pozove je nesto drugo. Kad je on potpisao na tri sezone tu je sve jasno...Nje dosao da trenira Zaqrca...

 

Nije ovo kukanje, samo nema smisla sta se radi, pod hitno treba privatizacija i spreciti ovi bolesn politicki poeni pred izbore..Samo nek kazu imena sponzora i otkud pare...

 

Njima Zoc na tri sezone,a nama Radonju na jednu i to je maksimalno, kao i uvek izasao sa niskom cenom...

Link to comment
Share on other sites

Do juce je bilo Kls titula je nebitna koja nikog ne interesuje na forumu,  Aba titula beznacajna ako cemo zavrsavati takmicarsko igranje u EL u decembru, a sad kuku lele potop. 

Nece svet propasti ako ne budemo prvi i preskocimo EL, jbg mogli bi i nasi da se uozbilje za promenu pa da ne bacamo opet 2-3 godine u vetar. A ako se to ne desi ko nas jebe.

25 minutes ago, Predragdjape said:

 

Mogu da napadaju i Kalinica, Bjelicu itd... Znas ti, koliko Obradovicu treba jak tim sa proverenim EL igracima da bi nas skinuo sa trona? 

Prilicno smela izjava uzeci u obzir da se ne zna kako ce izgledati nas tim, ko ce biti predsednik na kraju sezone i dok konkurent koji ce ocigledno biti ozbiljan nije ni poceo da sklapa tim.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Devil In My Pants said:

Petrusev ce kod njih vrv..Kalinica napadaju..zele Bjelicu, Jovica...doduse i mi to napadamo, ali ne moze da im se parira..jedino ako proradi srce..

pustanje petruseva kod robije bi bio ozbiljan presedan zalizanog, do sada jos ni jednom nije pustio igrace bliznacima za kojeg je znano da moze da smesti u nba, posto svakako dobija kompezaciju od 500k..

 

z druge strane, kalina, beli i jovic nisu igraci koji bi presli tamo.. mozda jedino jovic ako mu ovako povredjenom ponude 600-700k, mada i tada je pitanje dal bi tamo presao..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Lako je Žocu da formira respektabilan roster za EC level sa budžetom od najmanje 7-8 milijona (7 bez njegove plate).

Formiraj ti bajo EL tim sa max 3,5 milki za ugovore igrača i dva trenera.

Kojih 7-8 podigni to slob9dno za jos koji,i to bez njegove plate.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hugo Punch said:

 Zavisi za sta ga traze. Sigurno bi bio neki specijalac tipa Jaycee Caroll, ili slicno. Neki osmi deveti igrac rotacije. Ne vidim zasto ne bi bilo moguce.

 

 

Sve zavisi kakvu bude imao sledecu sezonu, ako ostane. U tome je trik sad. Ako je procena da ne moze bolje od ovoga sad, treba ga prodati, jer ponude i interesovanje za igrace pod ugovorom u kosarci su retkost. Ono sto smo mi sa Kalinom i Gudurom dobili, po milion evra, mislim da od tada niko vise nije.

Zahvaljujuci Obradovicu. Znaci onda Dobric u Partizanu za 1milion

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Lako je Žocu da formira respektabilan roster za EC level sa budžetom od najmanje 7-8 milijona (7 bez njegove plate).

Formiraj ti bajo EL tim sa max 3,5 milki za ugovore igrača i dva trenera.

A ko je tebi kriv sto imas 3.5 milki? Mnogo je kumulativnih gresaka napravio Covic unazad par godina.  Sve te greske su iskljucivo njegove. Casa koja bi prelila casu bila bi da neki od bivsih Zvezdinih igraca zavrsi u Partizanu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedan poznanik, mlađi košarkaški sudija kaže da je Žoc pre finalnog dogovora tražio nešto vremena da dobije garanciju od igrača koji će mu biti okosnica tima i koji će predstavljati bombu u njihovom prelaznom roku. 

Zvuči smisleno, jer teško da će ih Žoc sakupljati samo na ime, danas za sutra po raspoloživosti. Verovatno već ima neki dogovor i sa par veterana iz ranga Veseli, Meli...koji će im trebati ako opet nalete na uvek nezgodnu Veneciju ili Burg.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Maverick88 said:

Sto se tice Woldena posto vidim da se opet o njemu pise,on je trebao da ode u Bajern ali ima problema sa ledjima koje ne moze da resi nikako tako da msm da su oni odustali od njega i da ce potpisati Jaramaza,povreda za koju postoji velika mogucnost da preraste u hronicnu i to je nejveci problem njegovog ostanka kod nas kao i odlaska bilo gde.Nzm sta ce sa njim biti na kraju.A na ostanuku Noka se i teziv o radilo i radi da mu se isplate zaostale plate pre svega.Za sada jos nije potisao za Bajern tako da se jos uvek nadamo da ce se to resiti i ostati kod nas.

 

 

Zasto se takav podatak postuje javno? Jel hoces da te gazda Cova optuzi da si kriv sto nismo prosli finansijsku kontrolu EL ( a optuzio je pre nekoliko sezona Radonjica kad je izasao sa slicnom izjavom za plate):default_coffee:

 

3 minutes ago, Wingwalker said:

Jedan poznanik, mlađi košarkaški sudija kaže da je Žoc pre finalnog dogovora tražio nešto vremena da dobije garanciju od igrača koji će mu biti okosnica tima i koji će predstavljati bombu u njihovom prelaznom roku. 

Zvuči smisleno, jer teško da će ih Žoc sakupljati samo na ime, danas za sutra po raspoloživosti. Verovatno već ima neki dogovor i sa par veterana iz ranga Veseli, Meli...koji će im trebati ako opet nalete na uvek nezgodnu Veneciju ili Burg.

 

Koji Veseli, pa vec je rekao da od toga nema nista dok je Veseli pod ugovorom u Feneru.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

Jedan poznanik, mlađi košarkaški sudija kaže da je Žoc pre finalnog dogovora tražio nešto vremena da se dogovori sa igračem koji će mu biti okosnica tima i koji će predstavljati bombu u njihovom prelaznom roku. Zvuči smisleno jer teško da će ih Žoc sakupljati samo na ime, danas za sutra po raspoloživosti. Verovatno već ima neki dogovor i sa par iskusnijih iz ranga Veseli, Meli...koji će im trebati ako opet nalete na uvek nezgodnu Veneciju ili Burg.

Ja cu da gagjam: Mohamed Ali.

Link to comment
Share on other sites

ako postoji taj hazard da Woldenu ova povreda bude hroničan problem...to je verovatno diskus.

u tom slučaju mu se baš ne piše dobro s obzirom na masu i poziciju koju igra, kao ni nama ako ga zadržimo za - kako beše najmanje 350K?... i još potpišemo Jovića.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

 

 

Zasto se takav podatak postuje javno? Jel hoces da te gazda Cova optuzi da si kriv sto nismo prosli finansijsku kontrolu EL ( a optuzio je pre nekoliko sezona Radonjica kad je izasao sa slicnom izjavom za plate):default_coffee:

 

 

Koji Veseli, pa vec je rekao da od toga nema nista dok je Veseli pod ugovorom u Feneru.

Podatak za Woldena je poznat odavno jos pre finalene serije aba lige ima povredu ledja ,nije mogao da igra do kraja kls lige,inace je ove 8nformavije iz eo i sam Covic na skupstini koja je nedano odrzana tako da ono...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

dakle placace igrace bez problema 1m+ po sezoni? 😄

Nzm koliko ce placati,da igraju el ne bi me cudilo da bude i tako,ovako za EC tesko ali ne i nemoguce.Svakako Zoc ne bi dolazio ovde bez odredjenih garancija oko budzeta pre svega,i ne bi terao pola tima da nema da dovede ceo novi.A koliko ce potrositi na igrace videcemo,vazno je da prostora za pregovore ima koliko hoces.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Pa mi u startu imamo jacu domacu osnovu od njih. Pojacanja na backupu Ivanovic i startna 4 White govore u kom pravcu idemo. Uz ostanak Nnoka, prvog pleja i dva beka nasa ekipa ce biti jako dobra u oba pravca. 

imacemo jacu domacu osnovu ako nama ne ode dobric, a njima ne dodju ovi koje smo spominjali

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, n4l1m said:

imacemo jacu domacu osnovu ako nama ne ode dobric, a njima ne dodju ovi koje smo spominjali

Racunao sam Dobrica da ostaje(sem ako ne stigne ponuda od 1milion za njega u sta sumnjam), a ove nase bivse igrace kod njih nisam.. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...