Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

mene zanimalo da li ce da ima mentalnih problema da daje intervju na terenu (Santoro postavio 3 pitanja). :wink2:

Pre intervjua su joj dali cvece jer je kao danas dan majki, pa je prvo pitanje bilo o tome. Tu je kao nesto kratko odgovorila. Drugo pitanje bilo kako se oseca na PC terenu, Santoro rekao "prvi mec" (pretpostavljam da je mislio ove godine), a ona ga ispravila da je vec igrala 2 puta na PC. 3. pitanje bilo kako prilagodjava svoju igru sljaci. Na to je kratko odgovorila da je to work in progress i onda zacutala, pa kad Santoro nista nije rekao onda dodala jos par reci, na sta joj Santoro rekao da je nije razumeo, pa je onda kao malcice pojasnila pojam work in progress. Sve uu svemu - mehhh...

 

 

Raonic cekao do poslednje sekunde da se povuce s RG, kao da je imalo sanse da ga igra kad nije ni jedan mec na sljaci odigrao...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kecman ovog Evansa da bi dobio, mora lik da se totalno raspadne.
Coveku se igra bazira na miksovanju promenama ritma itd , Miomir ne zna gde ce pre ,a izgleda kao da su mu pre 5 min rekli protiv koga igra pa je izasao bez ikakve taktike.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Petar 91 said:

Kecman ovog Evansa da bi dobio, mora lik da se totalno raspadne.
Coveku se igra bazira na miksovanju promenama ritma itd , Miomir ne zna gde ce pre ,a izgleda kao da su mu pre 5 min rekli protiv koga igra pa je izasao bez ikakve taktike.

 

Uzeo Miomir 2.set i ima brejk u 3. :classic_biggrin:

 

vidim ja da mi imamo vise Meklauda/alceste na ovom forumu :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

 
Uzeo Miomir 2.set i ima brejk u 3. :classic_biggrin:
 
vidim ja da mi imamo vise Meklauda/alceste na ovom forumu :classic_biggrin:
Hahaahahhaha, al realno okrenulo se onog trenutka kada su ga oni srpski navijaci iznervirali i kada je krenuo u raspravu sa njima.
Evans ima bas kratak fitilj :)
Link to comment
Share on other sites

Ovaj slem ce predstaviti krunu ove ere, kao i betoniranja broja slemova. Sa Novakove tacke gledista je najbitnije da Nadal ne osvoji slem, pa tek onda on da osvoji. Meni se cini da Novaku taj 21. slem ne bi bio dostizan, jer tri slema su tri slema i ako izuzmemo da ce Rodzer tesko ikad vise biti sampion nekog slema. Nadal bi drzao taj rekord za vek vekova, niko vise ne bi mogao to prestici. Ovogodisnji RG ce da prekroji dosta toga i sa puno paznje ce se ispratiti ovaj turnir, jer bi ovaj turnir mogao znaciti ponistavanje svih rezultatsko-karijernih prednosti RF i NDJ u vidu broja nedelja na prvom mestu, zavrsnih mastersa, kao i dosta tih krupnijih rekorda, kada bi Rafa drzao onaj najbitniji, a to je broj slemova. Nadala manje za sada cenim u smislu postignutog uspeha u poredjenju sa ovom dvojicom, ali ako bi imao najvise GS titula, isao bi lagano uz njih dvojicu. Nadal pise istoriju.

Link to comment
Share on other sites

Hahaahahhaha, al realno okrenulo se onog trenutka kada su ga oni srpski navijaci iznervirali i kada je krenuo u raspravu sa njima.
Evans ima bas kratak fitilj :)
Nisam videla to, pocelq sam da gledam negde od polovine 3.seta
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Ovaj slem ce predstaviti krunu ove ere, kao i betoniranja broja slemova. Sa Novakove tacke gledista je najbitnije da Nadal ne osvoji slem, pa tek onda on da osvoji. Meni se cini da Novaku taj 21. slem ne bi bio dostizan, jer tri slema su tri slema i ako izuzmemo da ce Rodzer tesko ikad vise biti sampion nekog slema. Nadal bi drzao taj rekord za vek vekova, niko vise ne bi mogao to prestici. Ovogodisnji RG ce da prekroji dosta toga i sa puno paznje ce se ispratiti ovaj turnir, jer bi ovaj turnir mogao znaciti ponistavanje svih rezultatsko-karijernih prednosti RF i NDJ u vidu broja nedelja na prvom mestu, zavrsnih mastersa, kao i dosta tih krupnijih rekorda, kada bi Rafa drzao onaj najbitniji, a to je broj slemova. Nadala manje za sada cenim u smislu postignutog uspeha u poredjenju sa ovom dvojicom, ali ako bi imao najvise GS titula, isao bi lagano uz njih dvojicu. Nadal pise istoriju.

Ja baš navijam da osvoji jedan od njih dvojice, Rafa ako već ne može Novak, pa da onda gledamo kako će odjednom pored slemova i druge stvari da dobiju na važnosti, ili kako kategorija GOAT-a postaje skroz subjektivna i gubi se negde u magli početaka Open ere...

:classic_cool: biće tu svakojakih konstrukcija, jedva čekam :classic_tongue:

 

Tim ne izgleda mnogo bolje nego dosad ove godine, ali još ima vremena da podigne formu, ne bih ga otpisala odmah.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kecmanovic je i dalje jedan od onih igraca koji nemaju  nijedno oruzje u svom arsenalu udaraca ...................... prosto je neverovatno kako taj momak nije promenio svoju igru ni za jot za ovih par godina, servis mu je nikakav, kretanje dosta lose, ne pravi neku razliku u ovom mecu ni sa bekhend ni sa forhend strane  ....................posto nisam odgledao prva da i po seta, otkrijte mi tajnu kako uspeva da vodi u mecu protiv Evansa ....................

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, alcesta said:

Ja baš navijam da osvoji jedan od njih dvojice, Rafa ako već ne može Novak

 

Ti me sa ovim uvek podsetiš na jednu moju rođaku koja je, kad bi je pitali za koga navija, govorila "U košarci za Partizan, u Fudbalu za Zvezdu". E tako i ti ...malo Novak, malo Rafa :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...