Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

1 minute ago, jevrem69 said:

naravno da Boksi navija za jedno srpsko-grcko finale, to je u skladu sa njenim zeljama .................. bolje 19 nego 21 , to je bar jasno iz njene perspektive .................. 😁

 

Nije, bolje 21, jer je to vec 4265234623634. Nadalov RG i uvek moze da se igra na kartu da je skoro 70% svojih slemova uzeo na jednom :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

 

Nije, bolje 21, jer je to vec 4265234623634. Nadalov RG i uvek moze da se igra na kartu da je skoro 70% svojih slemova uzeo na jednom :classic_sleep:

ma gotovo, onda je on goat, tu je onda sansa da FEderer uzme jos 1, ili Novak 3-4 jako mala ....................... onda da mu odmah cestitamo ........................ 🙂

Link to comment
Share on other sites

Prvo, otkud ja mogu da znam za koga ce navijati fanovi koji su na stadionu :classic_wacko: mozda neko ne moze da smisli Nadala, pa mu je bolja opcija Djokovic, mozda neko misli da ako Djokovic prodje Zverev/Cicipas imaju vecu sansu za titulu itd.

A trenutno navijam da ne dodje do meca Nadal-Djokovic na Wimbledon, nego da obojica ispadnu sto pre :61:

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, ciao said:

Ja kad sam to jednom pitala Boxy u slicnoj situaciji odgovor je bio - uvek protiv Djokovica, pretpostavljam da se nista nije promenilo ali mnogo mi je zanimljivije sta Mek predvidja ?

 

Vec sam rekao, 3-1 za Nadala.

 

A sto se tice navijanja, potpuno mi je svejedno jer znam sta ce da se desi. Da se nadam pa i da navijam za Djokovica, ali cemu.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, McLeod said:

 

Vec sam rekao, 3-1 za Nadala.

 

A sto se tice navijanja, potpuno mi je svejedno jer znam sta ce da se desi. Da se nadam pa i da navijam za Djokovica, ali cemu.

 

8qmaJdV.gif

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Boxy said:

Prvo, otkud ja mogu da znam za koga ce navijati fanovi koji su na stadionu :classic_wacko: mozda neko ne moze da smisli Nadala, pa mu je bolja opcija Djokovic, mozda neko misli da ako Djokovic prodje Zverev/Cicipas imaju vecu sansu za titulu itd.

A trenutno navijam da ne dodje do meca Nadal-Djokovic na Wimbledon, nego da obojica ispadnu sto pre :61:

Pretpostavljam da si na nekom forumu, sajtu ljubitelja Feda i da postoje neka manje vise zajednicka misljenje o tome ko je gora varijanta. 

Jasno je da navijas da obojica ispadnu sto pre na W :classic_smile: to ni ne pitam 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ciao said:

Pretpostavljam da si na nekom forumu, sajtu ljubitelja Feda i da postoje neka manje vise zajednicka misljenje o tome ko je gora varijanta. 

Jasno je da navijas da obojica ispadnu sto pre na W :classic_smile: to ni ne pitam 

 

Ne mislimo mi svi kao jedan :classic_ninja:

Mozda je meni gora varijanta Djokovic, a nekome je Nadal, kao sto sam vec napisala...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, jevrem69 said:

Ne treba gajiti prevelike nade, jer se Novak ovde vec dovoljno potrosio, a kada bi kojim cudom (postoji nekih 20-30 % sanse) i uspeo da resi mec u svoju korist, lipsao bi u finalu protiv odmornog Grkceta ...................

A u finalu protiv Sashe ? :classic_smile: prividja mi se da ce grkce da prodje kao zemljakinja

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

I ja :classic_biggrin: 

31 minutes ago, McLeod said:

P.S. Cisto da znate, skoro sigurno ne gledam, imam obaveze po gradu, pa idem na neki rodjendan, pa gledam otvaranje Evropskog.

 

Ako bude skripalo u toku meca, obratite se alcesti.

Nisu moje moći ni blizu :59:

A imam i ja obaveze po gradu pa sam se nadala da će igrati prvo polufinale. U međuvremenu se sastavila zemlja i nebo a sad evo grad pada :default_sofa:

Mislim da je @Boxykriva za ovaj potop :mad:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, alcesta said:

I ja :classic_biggrin: 

Nisu moje moći ni blizu :59:

A imam i ja obaveze po gradu pa sam se nadala da će igrati prvo polufinale. U međuvremenu se sastavila zemlja i nebo a sad evo grad pada :default_sofa:

 

Nisam ja kriva, prihvatam krivicu samo za potop u Beogradu :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...