Jump to content

Rim


Boxy

Recommended Posts

Benoit Paire je dao bas veliki itw u l'Equipe.

 

Kaze da ne uspeva da se motivise,  jako mu smeta sto nema publike, kaze udaris super poen ili skroz u aut svejedno je, cak ni drugari ne mogu da dodju na mec da mu tapsu, s druge strane potpuna demotivacija obzirom na sistem bodovanja, sto se tice poena miran je do leta otprilike, on je 35 igrac kaze dobio je dva meca u dve godine, i ima jos fore da nastavi, sacuvace dosta poena od prosle godine, totalna demotivacija. Misli da ce uspeti da se motivise za RG jer ce biti publike.

 

U vezi Rima kaze jos da je imao zakazanu vakcinaciju za pre dva dana i molio je organizatore da ga ne stave prvog dana da ima vremena da se malo oporavi za svaki slucaj a oni ga kaze stavili prvog dana u 10 ujutro, jos uvek ga je ruka malo bolela od vakcine a nije ni mogao da trenira poslednjih dana.

 

https://www.lequipe.fr/Tennis/Actualites/Benoit-paire-apres-sa-defaite-d-entree-a-rome-je-profite-du-systeme/1250928

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav intervju Pera i mi sad kao treba da saosecamo sa njim.

A on prvo divlja i ponasa se odvratno na terenu, pa onda ode na Maldive i na kraju da intervju gde kaze kako je tesko i kako nema motivaciju, plakyy :cry:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

Kakav intervju Pera i mi sad kao treba da saosecamo sa njim.

A on prvo divlja i ponasa se odvratno na terenu, pa onda ode na Maldive i na kraju da intervju gde kaze kako je tesko i kako nema motivaciju, plakyy :cry:

Niko nije rekao da treba bilo ko da se saoseca a  najmanje on, on samo objasnjava posto ga pitaju zasto ga bas briga za kvalitet njegovog tenisa poslednjih sest meseci.

Edit - dodajem, on je cak ladno rekao "ja profitiram od sistema bodovanja jer su ga tako glupo napravili"

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Kamilin tata nije sav svoj ali sta je ova radila na terenu covek je mogao i na aparatima da zavrsi :classic_blink: u naletima od sjaja do ocaja:smiley5:Prva dva seta su trajala skoro 3 sata, u prvom imala 3 set lopte na 5 4 i izgubila u tajbrejku, u drugom na 5 2 servirala za set, imala set loptu bila brejknuta i stizu do 6 6 . U tajbrejku drugog realizovala tek sestu set loptu.

Treci zapocela sa 4 0 i izgubila sa 5 7! Sta reci? Svaka cast lepoj Spanjolki :thumbup:

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ciao said:

Niko nije rekao da treba bilo ko da se saoseca a  najmanje on, on samo objasnjava posto ga pitaju zasto ga bas briga za kvalitet njegovog tenisa poslednjih sest meseci.

Edit - dodajem, on je cak ladno rekao "ja profitiram od sistema bodovanja jer su ga tako glupo napravili"

 

Nije upuceno tebi, nego njemu, razmazen je, pravi sranja po terenu, ocajno se ponasa i onda se vadi na neku motivaciju :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Viskovic nema pojma kako ce se braniti bodovi u Rimu :classic_rolleyes: , tj. tvrdi da i Novak i Rafa imaju zagarantovanih 500 bodova (50% od 2019 odnsno 2020 titula). A ni Govedarica ga ne ispravlja, znaci ni on ne zna.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

slusam sad podcast Wish&Go. Ne znam gde oni vide mine za Nadala? :classic_rolleyes: Siner sigurno nece proci kao Alcaraz, ali tesko da moze da ugozi Nadala. A od ostalih - jedino je Zverev iole krsten igrac u zrebu, ali on tesko da ce da ponovi ovo iz Madrida. Dakle, osim ako se Rafa ne samoubije, on je vec vidjen za finale.

Link to comment
Share on other sites

nego, nema nagrade ove sedmice, zabagovao sistem (cim je boxy resila da pokloni knjigu [emoji38]_2: )
Hahahahha, to sam i ja pomislila [emoji23][emoji23]

A trenutno sam prva sto se tica ATP Rim, 14/16 tacnih [emoji41] promasila jedino Cilica i De Minaura
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Boxy said:

 

Nije upuceno tebi, nego njemu, razmazen je, pravi sranja po terenu, ocajno se ponasa i onda se vadi na neku motivaciju :classic_rolleyes:

 

A ko od tenisera nije razmažen, iz našeg ugla?

 

Sve je tačno rekao, iz svog ugla. Da ATP nije napravio sprdnju sa bodovanjem do avgusta, drugačiju priču bi pričao i bio bi motivisaniji, zbog bodova, da se potrudi da zaradi lovu, pa da opet ode na Maldive.

 

Koji još racionalni razlog postoji za zadržavanje bodova iz 2019, osim da Federer ne dođe u situaciju da moraju vajldkard da mu daju da bi uopšte igrao na Vimbldonu (što uopšte ne sporim kao bitan razlog)?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stray_cat said:

 

A ko od tenisera nije razmažen, iz našeg ugla?

 

Sve je tačno rekao, iz svog ugla. Da ATP nije napravio sprdnju sa bodovanjem do avgusta, drugačiju priču bi pričao i bio bi motivisaniji, zbog bodova, da se potrudi da zaradi lovu, pa da opet ode na Maldive.

 

Koji još racionalni razlog postoji za zadržavanje bodova iz 2019, osim da Federer ne dođe u situaciju da moraju vajldkard da mu daju da bi uopšte igrao na Vimbldonu (što uopšte ne sporim kao bitan razlog)?

 

I to je opravdanje da se ponasa kao najveci seljak koji postoji, da pljuje, da divlja po terenu itd?

A posle daje intervju, jadan ja, nemam motivaciju, teskoe :cry:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

 

I to je opravdanje da se ponasa kao najveci seljak koji postoji, da pljuje, da divlja po terenu itd?

A posle daje intervju, jadan ja, nemam motivaciju, teskoe :cry:

 

Nije opravdanje, ali ništa pogrešno nije rekao: ATP je napravio takva pravila igre da ga boli uvo da se trudi jer ću ionako da igra na sledećih par turnira, možda i pobedi neki meč, uzme kintu i pravac Maldivi.

 

Da je bar ko Noksa pa da posećuje energetska čvorišta intergalaktičkih ukrštanja kontinuuma i infinituma, gde bi mu bio kraj, a minimum bi se smirio (ko zna, da se Noksa redovno ne provlači kroz blatnjave tunele bosanske piramide, možda bi i on divljao ko Per):

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sad bacih malo pogled na par gemova Lajovica. Na sta on lici! :ajme: Na stranu sto mi se cini da je nabacio nekih 10kg (i to ne misica), nego ceka lopte u Africi (izadje totalno iz kadra), a kao da ni FH ni BH nije trenirao prethodnih 5 meseci, kondicije, snage i preciznosti udaraca naravno nigde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kiz preokrenula:thumbup:, Belinda nije. 

U Rimu duva vetar, brinem 😬 prasina.. sociva.. zamrsene trepavice :wicked: ostaje nada da su senzori otupeli malo u pecinskim uslovima🤞 

Fric izlazi na teren sa ubedjenjem da mu je na AO malo falilo da dobije Novaka, da vidimo da li je u pravu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...