Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

8 minutes ago, Amigo said:

Nadam se da ce ovo biti poslednja vojna intervencija jedne ili grupe drzava na teritoriji druge drzave.

 

Bice jos intervencija, ali vodice ih demokratske zemlje. Ali, to se valjda ne računa. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AgroLaki said:

A jel ipak izgovaraju Nikola ili bas bas izgovaraju Mikola?

 

Da. Napominjem da ukrajinski ne znam, mogu da donekle razumem jer sam u školi učio ruski, a sticajem okolnosti, imao sam prilike da to čujem danas na TV.

 

Ponovio bih informaciju da svako ko ima EON može da pogleda i ukrajinsku TV na kanalima 284 i 285.

Link to comment
Share on other sites

Meanwhile, na N1 trenutno ona žena iz Sputnjika lupa ko Maksim po diviziji. 

 

Idu slike ratnog razaranja na ekranima iza.

Ona "evo, ovo su slike razrušenog Donbasa, prepoznajem, bila sam tamo".

Voditeljka "ali iz režije mi javljaju da su ovo slike iz Harkova".

"Pa da, ali ovako je i u Donbasu". 

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bugl Khan said:


Znači Ukrajinci su krivi jer nisu htjeli bit nova Bjelorusija?

 

Opet ti ko i "oni" o tome ko je kriv. Nije uopste bitno ko je kriv, tako je kako je. Kome ne odgovara ovakvo stanje ono moze jedino nuklearnim ratom da se promeni. Tako da manite se vi te price o krivicama jer je to posebna tema - jel zelite nuklearni rat ili zelite da se ovo resi na najpragmaticniji nacin? 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Tomiprunet said:

Znaci ipak je krenulo na bolje. Ja sam bio sa folklorom tamo negde 96, onda su kupovali po pola bombone u prodavnici, jer je jedna bombona bila skupa za njih. 

 

To je bilo vreme raspada nakon desolucije SSSR i pljackackih privatizacija. Odatle nije moglo gore jer su vec bili na dnu. 

2010-2012 je bio epilog svetske ekonomske krize na perferiji kapitalistickog sistema gde smo i mi i Ukrajina. Nakon 2014e je u celom svetu krenulo na bolje jer su efekti krize gurnuti pod tepih. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

 

Tesko da je to bilo ispod zita, posto ga imamo bas bas mnogo. Fizicki neizvodljivo. Mozda su se dogovarali ispod graska, on nam manjka 😉 

 

Dobro da nije ispod sardina....nego, ne znam, navikao sam da mu ne verujem....ne može on da se promeni za par dana...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...