Jump to content

Seks i sve ono sto zelite da saznate o njemu....


Kronostime

Recommended Posts

Da se vratimo mladim neshvacenim nadama ovog Foruma - ne postoji univerzalno pravilo kako se zbliziti sa suprotnim polom zarad koitusa.

Jednostavno, lepota je u prici: ti reklamiras sebe, ona reklamira sebe... ali od price izmedju vas dvoje zavisi gde  ce to odvesti.

Zato -  go for it sinko, svaka propustena sansa ide tebi na racun.

Nit` su zene bogomoljke, pa ce da te prozderu posle parenja, a nismo ni mi, muskarci,,nesto posebno u toj igri - nekom se posreci, nekom ne - idemo dalje!

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kronostime said:

 

Nit` su zene bogomoljke, pa ce da te prozderu posle parenja, a nismo ni mi, muskarci,,nesto posebno u toj igri - nekom nekad se posreci, nekom nekad ne - idemo dalje!

Ovde je takođe samo pitanje vremena, kad će da ti se posreći, danas, sutra... najgore prekosutra. 
 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, urosg3 said:

Ovde je takođe samo pitanje vremena, kad će da ti se posreći, danas, sutra... najgore prekosutra. 
 

Stono rece Ajnstajn: Vreme je relativno!

Ne  protice isto tebi, meni, Zoci i @RatzenStadt-u.

Mi se ostvarismo u pogledu potomstva i ispunismo svoju biolosku funkciju - red je da posavetujemo ove mladje kako da postignu isto.

Nije tip za kladionicu, majkumu....

2 minutes ago, Joki said:

Ako pored svih dejtung sajtova i društvenih mreža i raznih drkaonica neko me može da nađe partnera za sex (ne govorim o ljubavi) onda je to socijalni problem generalno.

Sedi - 1!

Mi ovde propagiramo veze koje potraju malo duze.

:classic_dry:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eh, kad se sjetim jednog doceka Nove godine u domu mome, a ja i pasenog Dado Topic  sviramo pjani sestrama i zenama nam  unplugged veziju "Da li znas da te volim", pucketa vatra u kreki weso. rahmetli pasenog Joca doliva pice........

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Na kojim javnim mestima ste imali odnose? 

Ja recimo Ušće (wc), Autobus GSP, konkretno 65, i napolju ne moram da navodim, a i zgrada kod Ušća sa onom reklamom Radenska, na poslednjem spratu... A gore fazon nema nikoga.... U po radnje deda neko otvara vrata, ja ništa nisam stigao da uradim, msm da dignem farmerke, kaže Šta radite to??! Ja onako sad već uhvaćen reko ' Jeb.m.... Šta da mu kažem.. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Eddard said:

U bre, kakvi moralni čistunci na ovoj temi emoji16.pngemoji12.png!

Nego,@Angelia, kakva je razlika između opcija "samo gledam" i "samo gledam, a ne radim ništa jer se bojim da ću izgubiti ono što imam ako budem uhvaćen"? Postoji li uopšte prva opcija ili je to samo moralna uteha, tj. varka? Ja mislim da svako ko "samo gleda" istovremeno i zamišlja, a to je već prvi korak ka onom drugom.

Evo ja da kažem, da, ja gledam emoji16.png, ali iako sam imao prilike, nisam nikad uradio, zato što sam znao da to što ću da dobijem, nije vredno onoga što mogu da izgubim.

Tacno sam znala da ce blokira mnoge lovacke price :classic_biggrin:

Razlika je - prvo je licni izbor, na koji se nikad ne bi reagovalo, a drugi je izbor iz straha, tj pritiska. Iako mozda se i ne razlikuju specijalno, ali ja ih nekako vidim kao razlicite.

Realno bold shvatam kao veoma iskrenu izjavu. Izmedju ostalog i veoma laskavu za bolju polovinu :smiley2:

 

Inace i procitala neci text nedavno koji kaze da je najcesca sexualna fantazija kod dugorocnih partnera, tokom sexa, da imaju drugog partnera. Pa sad...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...