Jump to content

Seks i sve ono sto zelite da saznate o njemu....


Kronostime

Recommended Posts

Pa sve sto si stariji, sve je teze probati prvi put. Ne zelim biti lifecoach, ali kljuc svega je samopouzdanje. Ne smes misliti toliko na greske, tesko je biti savrsen, bitno je siriti dobru energiju i uvek biti za pricu. Sredi se malo izgled, ne mora se biti ne znam sta, ali na granici pristojnosti, kosa, parfem, dobra odeca. Srediti malo i telo, vidi se na kilometar ko trenira, vodi racuna itd. I jos jedna vrloooo vazna stvar koju svi zapostavljaju i nemoguce iskoreniti, osim do neke granice (zbog toga sto su ljudi socijalna bica), a to je, j*be ti se sta ce ko reci. Znaci, pridji devojkama sa dobrom pricom, pa kako bude. Svi moralisu i svi sve znaju, a oni 100 puta gori, samo ljubomorni jer nemaju nista medju nogama da bi prisli ili ozenjeni, pa ne smeju.

 

Danas je najlaksa stvar na svetu imati devojku i seks.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, urosg3 said:

Pa da ceo taj do do slušannja sam preskočio, hipotetički zamišljamo da se desio.

Pa do drugog slusanja ploca, otprilike obe strane znaju sta zele ili ne. A ako nisu sigurni nece jos neko vreme doci do drugog slusanja ploca :lol_2: al si izabrao aktivnost. Kod mene se to u mladjim godinama zvalo "dodji na kafu" a danas, mozemo da gledamo film i casu vina....

Zasto sam pomenula razliku, ako si single, ovde neces, ako si preko 25, pozvati (biti pozvan) vise od jednog puta nekog na vece nasamo, u gajbi, ako nisi signalizirao da moze da ide dalje od vecere, to je ocekivanje, i naravno osim ako nisi vec signalizirao "samo prijatelji". Sve ostalo pre drugog slusanja ploca se obavlja van tvog privatnog prostora.

Tako se izbegava mesanje signala, a i bezbednije je.

Koliko se secam iz dana u SR, to druzenje, tipa sami u gajbi, je bilo cesce a da nije znacilo isto, prosto jer smo bili mladji pa nam je druzenje kod nekog u gajbi, bilo lakse dostupno nego izlasci na vecere, i slicno.

Link to comment
Share on other sites

Ono zbog čega se kajem je što nisam pitao svaku koja mi se svidela (ne mislim bukvalno svaku, npr koju sam video u nekom klubu sa km, inače bih pitao jedno 10 hiljada devojaka [emoji3]). Bilo je slučajeva gde je manjkalo samopouzdanja ili je prevladao strah od odbijanja. To je najteže prevazići ako postoji blokada ali posle par godina sam shvatio da me neće ubiti pokušaj priče, prilaz, nastup pa ako nema prolaza, Bože moj, ima toliko cvetova na ovom svetu...
Do faxa sam se oslobodio "straha" (ok, pomoglo je par uspešnih epizoda) ali moj savet za mladog kolegu je nemoj da se frčiš i nemoj da čekaš. Vreme užasno brzo prolazi.
Ono što su ostali rekli stoji, kreći se u društvu, budi pre svega opušten, sređen. Niko (valjda) ne voli smrdljive i neuredne ljude. I ne glumi nešto što nisi, fasada brzo pada.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja sam uvek bio onaj koji mnogo priča u društvu i devojke koje sam kao klinac upoznavao i koje me znaju sa njima mi je bilo lako, opušten sam bio. E kada treba da izađem sa nekom koja me zna preko nekog pa se ne poznajemo dobro bilo je grča.

 

Mada, upravu je @shonke treba biti uvek sređen i uredan, market, market nema veze, nikada ne znaš gde će da naleti prava  a devojke će normalno uvek prvo da pogledaju dečka koji je uredno obučen i lepo miriše. 

 

Često momci nemaju samopouzdanja i zbog toga što nisu završili neke velike škole, fakultete... To je isto često greška jer normalna devojka kao i normalan dečko neće gledati da li imaš diplomu ako si ti ok u glavi, dosta drugara nije smelo da prilazi doktorkama, profesoricama... I često su baš takve devojke bile same jer ih se plaše, šta li već dok sam se ja uvek ložio na te kojih se svi plaše. 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Me, myself and I.

Kako se to računa?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Menjaj ruku!

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

brate onda sam i ja nizak, 1,8 meteri [emoji846]
Jesi! 184 [emoji14]

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eto i ja sam se uključio s'par doskočica. Napisaću svoje mišljanje na neka pitanja. Što se tiče ove komičnosti, iskreno mi se čini da je proizvod nekog u kod upisanog stida iz malena. Ne priča se o sexu pošto je to privatna stvar. PFF Ništa manje privatna od zarade na poslu i biznisa koji neko pokušava da ostvari. [emoji14] Ne zaboravite, moje mišljenje.
Međutim, kad se dotaknemo sexa, onda uskače onaj switch upisan u kod od najmlađih dana, ne psuj, a sve psovke su sexualna agresivnost. Tako u procesu codiranja dođemo do kritične tačke da je priča o sexu vrsta agresivnosti. Sex može da bude šaljiv i opet se vraćamo na tu taboo temu, gde nije zgodno govoriti o tome.
Mala anegdota iz života. Kao roditelji smo se dogovorili da ćemo s'decom biti iskreni i o svemu otvoreno razgovarati s'decom. Prvi test je nastao s'drugim detetom. Gospodarica je već bila trudna par meseci, stomak porastao i mi doručkujemo. Stariji je bio već 2.5 godine i od jednom počinje panel diskusiju: "Mama, tata, da vas pitam. Sve mi je jasno kako tatina piša uđe u maminu, ostavi seme i onda dađe baba. Samo mi nije jasno što me niste zvali da gledam?"
Naravno, posle ovakve besede pogledamo se nas dvoje i žena i ja crveni ko rakovi! Ja ne znam zbog čega, ali je to neki side-effect software koji nosimo negde upisan. Zanimljivo je da smo mi nastavili diskusiju, ali je moj glavni utisak bila slka te kvazi neprijatnosti koju smo oboje pokazali.
I ono drugo pitanje na koje sam već skoro zaboravio je bilo zar većina brakova nije započela trudnoćom. Tu se nikako ne slažem s'početkom braka zbog stomaka. Ne treba brak, iako ga ja smatram glupim ugovorom, da počinje prisilom. Nekada to opstane, a često deca začeta pod tom prisilom izvuku deblji kraj.


Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nego [mention=118]Kronostime[/mention], da ti predložiš doktoru moderatoru da napravi posebnu temu seks a u okviru nje predpočetni početni srednji napredni nivo perverzije izženskogugla veterani (volemgairadogasesećam) itd pa da mož' da znamo gde šta da kucamo.
Grešiš, sex je svuda oko nas. Sve se svodi na dopadljivost i privlačnost.
Sve je dopušteno u ljubavi, a tu podrazumevam zdrav sex, i ratu.
Doduše bolje voditi ljubav!

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

NOve generacije sve više i više u proseku. Klinci iz kluba mog sina, prelaz osnovna/gimnazija, većina visoki kao ili viši od roditelja u tom uzrastu (ja 183, moj sin je već tu negde a ima klinaca 190cm a nije basket u pitanju). Slično i po drugim mestima gde vidim puno dece tog uzrasta.
Na poslu ima neka gomila mladog sveta, 94-2000. godište, skoro svi 185 pa na gore.
Devojke mi se cini nisu toliko izrasle.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Хвала свима на саветима, али морам вам рећи да сте поделили све саме платитуде.
Ја имам 33, не 13 година, тако да ми је све написано било common knowledge још док сам био тинејџер.

 

Не изгледам лоше, иако сам читав живот живео као да желим да се наружим колико је могуће. Естетски критеријуми су субјективна категорија, тако да моја реч и процена не значи превише, али мислим да сам реалан кад кажем да изгледам у најмању руку просечно. Качио сам се пре отприлике 20-ак дана на теми Vox Populi, па ко ме је видео, нека да суд (обавезан no homo).

Мој проблем је јако ограничен интелектуални и емотивни капацитет.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, RatzenStadt said:

Нисам сигуран да је у питању вештина која је савладива текст-методом предавања.

 

Ma nije to nikakva posebna veština, to ti je neka kombinacija stava da ćeš da probaš pa kud puklo da puklo, spremnosti da budeš odbijen i da probaš opet sa nekom drugom koja ti se dopadne (pa čak i sa tom koja te je odbila, možda se predomisli) i sposobnosti da eventualno odbijanje ne shvatiš tragično (čak iako se ponovi više puta, sa različitim devojkama). Ko zna koliko miliona muškaraca svakoga dana izduva pokušavajući da smuva neku snajku, sve je to normalno i ok, shvati to kao jednu igru, igru zavođenja suprotnog pola - što je super i lepa stvar.

 

Iz mog iskustva, očni kontakt je jako bitan. Ako primetiš (u klubu, kafiću) da devojka povremeno baca pogled ka tebi, onako zainteresovano, shvati to kao dozvolu da makar priđeš. Priđeš normalno, kažeš nešto tipa "ćao, izvini, da li bi ti bilo ok da se upoznamo?", na osnovu odgovora i stava proceniš šta dalje. Ako hoće da se upozna super, upoznate se i teraš dalje sa nekom pričom koja nije hevi, pitaj je čime se bavi, koliko često dolazi u taj klub, pokaži interesovanje, ponudi pićence. Možda je tu sa drugaricama, upoznaj se i sa njima i uvuci se kao puvanjak u konverzaciju, ali najveću pažnju posveti devojci zbog koje si došao. Znam sa onog drugog topika da imaš neke probleme, nikako ne počinji da pričaš o tome - velika je šansa da ćeš da smoriš devojku, a i sebe pošto smoriš svoju izabranicu i sam odeš kući. Biće prilike i za priču o tome ako razvijete neki dublji odnos, ne brini. Ako gruva neka muzika i vidiš da ona klima glavom u ritmu ili đuska, pitaj je da li voli taj bend, šta još sluša i tako to. Ovo ti je samo jedan predlog kako da nastaviš konverzaciju i pokažeš interesovanje za ono što ona voli, mnogo zavisi od prostora u kojem se nalazite, kog je tipa, ima li prostora za đusku. Ako ima i ona pokaže volju za đuskanjem, na konju si. Ako ne pokazuje volju a već komunicirate neko vreme, pozovi je da malo đuskate. Ako pristane, nemoj da odmah navališ na nju kao mošusno goveče nego lagano, đuskajte, malo pričajte - možda je i njoj frka kao tebi pa joj treba malo vremena da se opusti. Ako ne pristane i počne da zvera po klubu, izduvao si i vreme je da se dostojanstveno povučeš. Ali, bićemo optimisti pa ćemo pretpostaviti da je pristala. Kako veče bude prolazilo svašta može da se desi, možda se malo dohvatite u tami disko kluba, možda budete samo pričali i đuskali, možda ona mora da krene ranije iz ko zna kog razloga...u svakom slučaju, kada dođe vreme da se ide kući, već ćeš znati da li možeš da je pitaš za telefon ili šta već (FB profil, Instagram, itd.) i ponovno viđenje, a ako nisi siguran, pitaj za svaki slučaj. Pa šta je najgore što može da se desi, da nije zainteresovana da se ponovo vidi sa tobom? Ništa, probaš ponovo kada ti se dopadne neka druga, nisi ti sigurno najgori na svetu pa da za tebe nema neka srodna duša.

 

Uvek postoji šansa da u startu, kada joj prvi put priđeš, krene da te zeza tipa a zašto bi se upoznavala, tu sam sa društvom, ili krene da te loži na na fazon dečko, ja sam bre riba, ili da se pravi luda. U tom slučaju kaži ok, izvini, ćao i bjež odatle - i među ženama ima govečadi raznih koja vole da provociraju. Svima se desi da se tako zeznu i nalete na dileju ili budu odbijeni, sve ti je to normalno i deo života, ali da bi bio odbijen ili prihvaćen moraš prvo da probaš. I da, što reče neko gore, zasmej je i zabavi malo, zezajte se zajedno - sve je to super.

 

P.S. ne znam za emotivni deo priče, intelektualno ne deluješ ograničeno, naprotiv. Imao sam (i još uvek delimično imam) probleme zbog kojih moram da pijem AD i još neki lek ponekad, iz bogatog iskustva ti tvrdim da su ta ubeđenja o sebi ne samo velika prepreka za normalan život, nego najčešće i pogrešna.

Edited by implant
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šta ti znači ovo ograničen intelektualni i emotivni kapacitet?
Nisi završio osnovnu školu? Pa i nepismeni se pare. (a u onoj temi o kolima planiraš kupovinu auta i su već pazario, nism do kraja pratio, dakle bar imaš intelektualni kapacitet za vozačku dozvolu).
A ni ovo oko emotivnog kapaciteta mi nije jasno sta znači.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, shonke said:

A ni ovo oko emotivnog kapaciteta mi nije jasno sta znači.

Da ne spominjem da sex i emocije ne moraju da idu zajedno, čak često je emocija smetnja. 
Ja pišem svoj pogled na svet, i svoje mišljenje, naravno da nije univerzalno niti da ima bilo kakvu vrednost za nekog drugog. Nego smo svi mi ekstrovetni, volimo da pišemo i ponudimo mišljenje i kad je beskorisno, ali nama ispunjava potrebu - pa ne zamerite. Ako nekog zabavim super.

@RatzenStadt je naravno "naš" ekstrovetan, nije  izuzetak na bilo koji način od nas ostalih sa foruma. Da nismo takvi kakvi smo ne bi trošili tastature na ovom mestu.
 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, implant said:

u svakom slučaju, kada dođe vreme da se ide kući, već ćeš znati da li možeš da je pitaš za telefon ili šta već (FB profil, Instagram, itd.) i ponovno viđenje, a ako nisi siguran, pitaj za svaki slučaj.

I ponudiš lepo da otpratiš kući, tu se otvaraju u tom putu raznorazne perspektive, jel` tako druže @implant?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RatzenStadt said:

Хвала свима на саветима, али морам вам рећи да сте поделили све саме платитуде.
Ја имам 33, не 13 година, тако да ми је све написано било common knowledge још док сам био тинејџер.

 

Не изгледам лоше, иако сам читав живот живео као да желим да се наружим колико је могуће. Естетски критеријуми су субјективна категорија, тако да моја реч и процена не значи превише, али мислим да сам реалан кад кажем да изгледам у најмању руку просечно. Качио сам се пре отприлике 20-ак дана на теми Vox Populi, па ко ме је видео, нека да суд (обавезан no homo).

Мој проблем је јако ограничен интелектуални и емотивни капацитет.

Sad si me zainteresovao, sta znaci ovo u boldu, mislim prakticno, kad naidjes na osobu koja ti se dopada, sta sprecava emotivnu i sexualnu hemiju?

Realno morao bi da budes bas Gargamel pa da te niko ne nalazi privlacnim, a sam kazes da si prosecan, pa cak i Gargamel bi nasao nekog...

Da li postoji mogucnost da ne primecujes one koji bi ti mozda odgovarali? Pazi cak i ne pricam o osobi koja bi bila ono The one, nego relativno privlacni ljudi, po fazonu "hmmm moze da prodje"

1 hour ago, urosg3 said:

Da ne spominjem da sex i emocije ne moraju da idu zajedno, čak često je emocija smetnja. 

 

Aj sad ja jedno pitanje muskom svetu ovde, moze anonimna anketa da vas gospodje ne pojure oklagijom, i to onima u dugorocnim vezama....

Koliko vam nedostaje promena partnera? Mislim naravno sexualno, koliko samo gledate, a koliko bi stvarno nesto uradili samo kad ne bi bili u opasnosti da budete uhvaceni?

 

Sad si me podsetio na jednu raspravu u RL, pa me interesuje koliko sam u pravu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Angelia said:

 

Aj sad ja jedno pitanje muskom svetu ovde, moze anonimna anketa da vas gospodje ne pojure oklagijom, i to onima u dugorocnim vezama....

Koliko vam nedostaje promena partnera? Mislim naravno sexualno, koliko samo gledate, a koliko bi stvarno nesto uradili samo kad ne bi bili u opasnosti da budete uhvaceni?

 

Sad si me podsetio na jednu raspravu u RL, pa me interesuje koliko sam u pravu.

Na moje zapanjenje - nimalo, ne samo u realnom životu nego na nivou mašte. Baš mi je to čudno, pitam se gde je (i zašto) nestalo. Nekako mi je izmaklo ima tome ohoho sa periodom intenzivne zaljubljenosti znaš onaj period kada je fizička odvojenost bolna, e od tog vremena do danas prestalo i ne mogu više ni da ga nađem.
Ženski deo čovečanstva osim nje prestali su da mi budu plen ni sam ne znam kako, da me ubiješ nemam pojma. Do nje, sve što nosi suknju i ima puls dolazilo je u ozbir.
Neobjašnjivo.

Link to comment
Share on other sites

Aj sad ja jedno pitanje muskom svetu ovde, moze anonimna anketa da vas gospodje ne pojure oklagijom, i to onima u dugorocnim vezama....
Koliko vam nedostaje promena partnera? Mislim naravno sexualno, koliko samo gledate, a koliko bi stvarno nesto uradili samo kad ne bi bili u opasnosti da budete uhvaceni?
 
Sad si me podsetio na jednu raspravu u RL, pa me interesuje koliko sam u pravu.
Nisam razmišljao. Nisam ja nikad bio neka zainteresovana strana, za mene computer, kola i sve što ima mašinu. Evo, od 1990 nikad došao u sutuaciju da otvorim ta vrata. Nekako sve stane posle par komplimnta. Bog te, što je teška reč na Srpskom.
Iskreno ne znam kako bih i našao vreme.


Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, urosg3 said:

I ponudiš lepo da otpratiš kući, tu se otvaraju u tom putu raznorazne perspektive, jel` tako druže @implant?

 

Pa sad, vidi...razne perspektive mogu da se otvore u bilo kom trenutku tog procesa, pratnja kući included. Zavisi i na koga naiđeš, jbg; neko je slobodniji, neko baš i nije za to da se posle par sati poznanstva zove taksi i sve što ide uz to, ako se obe strane slože. Nego, kolegin problem su ovi prvi koraci (barem sam tako ja shvatio), pa sam probao da opišem neki "postupak" koji je za mene bio ok dok sam se bavio krivolovom. Nije radio baš uvek, ali barem nisam ispadao preveliki papak :s_d: - a malo povređenog dostojanstva u slučaju odbijanja nije neka katastrofa.

Link to comment
Share on other sites

@mrd @urosg3Da pojasnim, rasprava se vodila oko tvrdnje da vecina muskaraca ne shara samo zato sto se plase da ce budu uhvaceni (da li drustveno ili od svojih partnera)

Ja se sa tim stavom ne slazem, iako se slazem da bioloski ljudska vrsta nije monogamna, u celosti, a ne, kako mi je neko objasnio da su zene monogamne a muskarci ne. Pa reko da pitam na sirem uzorku kako na to gledate.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Angelia said:

@mrd @urosg3Da pojasnim, rasprava se vodila oko tvrdnje da vecina muskaraca ne shara samo zato sto se plase da ce budu uhvaceni (da li drustveno ili od svojih partnera)

Ja se sa tim stavom ne slazem, iako se slazem da bioloski ljudska vrsta nije monogamna, u celosti, a ne, kako mi je neko objasnio da su zene monogamne a muskarci ne. Pa reko da pitam na sirem uzorku kako na to gledate.

Rekoh ti nekako sam izgubio to.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...