Jump to content

Netflix


Borko

Recommended Posts

  • 3 months later...

Neko iz društva me ubacio na svoj Netfliks za ovaj mesec pa samo da priupitam za Sendmena, je li ova prva sezona unekoliko zaokružena ili ima neki veliki klifhenger na kraju? Ne bih da se navučem pa da čekam par godina nastavak, ako i budem na Netfliksu uopšte :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
14 hours ago, Igor_ said:

Moze li neko da pojasni netflix antishering pass novosti, sta se desava, da znamo dal vredi placati zajednicki nalog za sledeci mesec. 

Kako sam shvatio, ako si ti glavni nalog i postaviš svoj wifi kao glavni, svi drugi će morati jednom u 30 dana da budu prikačeni preko njega.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Malo se prve dve sezone slabije secam, kupili su me sa svojim narativom i bile su (mali) sok za moju svest, ali ocigledno nakon toliko godina je izbledelo sve sem White Christmas, mada to je specijal a ne druga sezona.

 

Mislim da im je prijala promena na Netflixu i nisu toliko uradili los posao i da su drzali nivo, ali od cetvrte je primetan pad i tu su mnogo vise epizode hit and miss. Radnje nekih epizoda su bile nebulozne i bez neke vece dubine.

 

Sad vidim da sam zaboravio na interaktivni film koji je bio izmedju cetvrte i pete, mada vec nakon cetvrte nisam gajio optimizam za naredne sezone tako da petu nisam ni pogledao.

Link to comment
Share on other sites

Gledam i preznajam se ko da kopam na 35 stepeni. 

Nije to onaj stari BM, niti je osecaj slican, ali Carli Buker jeste majstor.

Dosta je tenzije, ko oce da ulazi u ovo. Razvuceno je takodje dosta,

ali izvedba rezije i glume je vrhunska.

Ja sam tek na trecoj epizodi,

Ali ovo ima neki vajb kao da gledas True Detective S02.

(Ipak je meni zasad bolje ova sezona nego BMS05)

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2023 at 5:55 PM, LazarusMNE said:

Ja počeo da gledam Manifest, me like za sad...

Ja je završio pre 2 ili 3 dana, skroz ok serija.

Nisu je razvukli i za divno čudo nisu usrali kraj.

 

Kad sam počeo da gledam bila mi je odlična ali mi je treća sezona bila nešto bezveze pa sam mislio da će zeznuti skroz sa poslednjom sezonom ali dobro je što nisu.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Odgledah Black Mirror S06, korektna prica, iako su mi poslednje dve epizode pokvarile utisak. Prve tri su stvarno dobre bile, ali cetvrta i peta ekstremno dosadne, meni cak ova poslednja jos dosadnija, iako je bolje ocenjena na IMDB.

 

Ali moze se pogleda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2023 at 10:07 PM, Урош19 said:

Ja je završio pre 2 ili 3 dana, skroz ok serija.

Nisu je razvukli i za divno čudo nisu usrali kraj.

 

Kad sam počeo da gledam bila mi je odlična ali mi je treća sezona bila nešto bezveze pa sam mislio da će zeznuti skroz sa poslednjom sezonom ali dobro je što nisu.

Naposah čini mi se na topicu o serijama, završio sam je i ja, ok je zadnja sezona, ali zadnja epizoda je užas, makar meni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Počeli su da primenjuju onu glupost za zabranu deljenja naloga i kod nas, tako da ako delite sa nekim nalog to više nije moguće tj. taj čiji je nalog može da gleda stalno kad je kod sebe kući a ostali traže neki kod pa imaju 14 dana da gledaju ili da donesu uređaj na kojem gledaju kod vlasnika naloga i povežu se na njegov internet 1 mesečno i onda ne moraju taj kod da kucaju.

 

Takođe i vlasnik naloga ako nije kući isto mora taj kod da kuca, evo ja sam trenutno van mog grada zbog ispitnih rokova i morao sam da tražim taj kod jer nisam povezan na kućni wifi.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Ja delim sa lepšom polovinom, njenom sestrom i ćaletom, i dalje gledamo na tri različite lokacije ali stalno iskače da nisi part of the household i onda mora da se generiše kod preko mejla preko kojeg je nalog. Poprilično jednostavno ali svakako smaraju.

 

Inače, nemam mnogo simpatija prema Netflixu otkako su počeli da razvodnjavaju sadržaj i smaraju za deljenje naloga, ali takva je industrija. Uleteli su Prime, Hulu, Disney i HBO max poprilično jako poslednjih godina, ipak je svima njima motiv profit a jedino je Netflix standalone platforma, tj. nije jedan od mnogih produkta/biznisa vlasnika.

Edited by pierre van hooijdonk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...