Jump to content

Miami 2021.


Boxy

Recommended Posts

Barty dobila Sabalenku, delovala je bolje nego u prethodnim mecevima, bas bih volela da finale bude Osaka Barty da vidimo da li je sa pravom svo vreme drzala prvu poziciju na listi. U prvom kolu, protiv Kucove umalo da ispadne, bila je bas losa, puno gresaka iz cista mira. Italijanski komentator rece da je imala problema sa dolaskom u Miami, nekoliko otkazanih letova, tako da je dosta kasno stigla i verovatno se nije uspela aklimatizovati, a i vremenska razlika nije za zanemariti. 

Link to comment
Share on other sites

Starost igraca u QF

Medvedev 25,1

Cicipas 22,6

Rubljev 23,4

Bautista 32,9

Siner 19,6

Hurkac 24,1

Bublik 23,7

Korda 20,7

Ako Medvedev izbaci Bautistu bice najstariji od igraca preostalih u zrebu. 

Bice interesantnih meceva i uopste se ne slazem sa onima koji mrače u vezi buducnosti tenisa nakon povlacenja big 3. 

Inace Medo je nakon jucerasnne pobede dosao do cifre od 10.030 bodova :thumbup: ne znam ima li negde podatak koliko njih je uspelo da predje cifru od 10.000.

Link to comment
Share on other sites

Korda je bas smiren i poprilicno hladnokrvan ovo sto sam ga gledala, spasava BP ko veliki, plus se ne pogubi kad su ga brejknuli kod serviranja za mec. U ovome je mnogo bolji od Felixa (bar na ovom turniru).

 

On je na mojoj real ranking listi sad vec #26, na race je #14. Da nisu uveli ovo pravilo s zadrzavanjem 50% bodova sad bi bio live na nekom #53 mestu (eventualno nesto slabiji, mozda sam preskocila da ubacim nekog igraca u moju tabelicu).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Agut opet dobio Medvedeva, pretpostavio sam da ce biti muke za Rusa, ali me iznenadilo da je nakon gubitka prvog seta u finisu, potonuo u nastavku meca. Spanac odlican, podsetio me na izdanje protiv Novaka pre dve godine. Bice zanimljivo protiv Sinera, u Dubaiju su odigrali bas tesan mec.

Link to comment
Share on other sites

Kakva prsotina je Cicipas, imao je set i brejk prednosti i sansu da ode na dupli brejk, onda je izgubio 2.set (svaki put izgubio gem kad je imao 40:15), onda izdivljao i drao se na caleta, dobio kazneni poen jer je dobio drugu opomenu za odugovlacenje, zvao supervizora

 

 

i za kraj, izgubio gem u 3.setu kad je imao 40:0 i izgubio mec :default_sofa:

Link to comment
Share on other sites

Nikad od njega igrac, ponasa se kao razmazeno deriste. Ni sam ne zna zasto je zvao supervizora. Verovatno se iznervirao sto je Hurkac pre toga menjao patike, a on morao da ga ceka. Kad kola krenu nizbrdo umesto da razmislja kako da ih zaustavi on krene sa samounistenjem. 

Link to comment
Share on other sites

Kakva borba Bianke i Marie! Sve vreme napeto. Proslo 1 posle ponoci.

Ipak Bianka na kraju, TB 3. seta.

Obe su bile odlicne, samo nek tako nastave u ostatku sezone.

Zao mi samo sto ce Barti profitirati od ovoga.

 

 

 

Mama Andreescu je sou :lol_2:

 

 

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci u finalu dve pametnice, Barti i Andresku :thumbup: Vrlo slicne igracice, niskog rasta, sa preciznim i snaznim udarcima ali i onim sto je po meni najbitnije, imaju "sale in zucca".

Bice to dobar mec, mala prednost za Barti jer dolazi svezija, Svitolinu je bez problema savladala za 1.20min, a Bianka se macevala sa Grkinjom skoro 3 sata. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...