Jump to content

NFL - Season 2021


Xpert

Recommended Posts

1 hour ago, L0shMi said:

Za top5 qb-a? Nisam siguran, dzabe ti svi draft aseti ako nijedan ne moze da dobaci kvalitetom do Wilsona.

Sent from my SM-T500 using Tapatalk
 

 

Tesko da je on vise u top 5 (Mahomes, Rodzers, Burrow, Herbert, Allen, a ja bih licno ubacio i jos pokojeg) a dati za to 2 pika prve runde i Nou je bas previse.

Link to comment
Share on other sites

On 3/9/2022 at 7:08 AM, Romantik said:

 

Ako je ovo istina to je sulud trejd, dali su bas previse.

 

Dal je sulud neznam, jer je vrednost franchise QB-ja stvarno velika.

 

Ali i meni se čini da su Seahawksi dobro prošli ovde. I to ne samo zbog pikova. Fant je odličan tight end. Shelby Harris nije veliko ime ali je jako solidan DT. A po mom mišljenju, Drew Lock može da bude solidan starter. Njega su mediji uzjašili i predstavili ga kao sprdnju od igrača. Po mom mišljenju podcenjen igrač sa ozbiljnim arm talentom. Možda ga u drugom sistemu krene.

Link to comment
Share on other sites

Chandler Jones u Raiderse. Opa. Ok, kapiram da je prošao svoj prime, ali je to još uvek jako dobar igrač. A posebno bi mogao da profitira od toga što če biti Crosby na drugoj strani.

 

Za Ngakoueja više nije bilo mesta, pa je trejdovan u Coltse za Rock Ya-Sina. Čini se, još jedan solidan potez front offica. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Darth Steva said:

Auuu… izneverovah kad videh malopre vest. Verujem da su posle ovoga odnosi izmedju Aarona i front officea nikad bolji. 


 

Kakva ce ludnica biti u AFC West ove godine… Chiefsi zavrsavaju kao poslednji u diviziji :smiley33:

 

Pišu insajderi je Rodgers valjda znao  da Adams nema nameru da ostaje, još pre nego što su započeti pregovori o produživanju ugovora.

 

Kako pišu, Adams je imao jako veliku želju da igra za Raiderse i da s eponovo udruži Carrom, sa kim je igrao na collegu. Mada ni ja ne verujem da je to bio odlučujuči razlog. Imaš igrače kojima nije bitno u kojem gradu/tržištu igraju. A imaš i ove kojima je bitno. Rekao bi da je Davante Adams u ovoj drugoj grupi, i da mu se jednostavno nije ostajalo ceu karieru u gradiču kao što je Green Bay.

 

Da, AFC W je na steroidima ove godine. Odlične utakmice nas čekaju.

 

Još da dodam, da mi iz perspekive Packersa nije jasna jedna stvar. Ako su znali da Adams neče ostati, zašto nisu jače pojurili zamenu, pre nego što su razgrabljeni ovi bolji ofanzivni igrači. Allen Robinson bi prodisao pored Rodgersa, s obzirom s kim je on igrao do sad u karieri. Ili Cooper koji je otišao u Brownse. Ili tako neki neostvareni talenti, koji su bili u nepovoljnim situacijama ranije, pa su bili sad dostupni na tržištu. Evan Engram ili tako neko... Nejasno mi je to

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...