Jump to content

Mama - cijeg ljubimca jace boli


zoe Bg

Recommended Posts

8 minutes ago, Boxy said:

 

ISto kao sto i vas boli istina da je Djokovic najveci drama queen koji postoji, od cega je i krenula cela prepirka, pa ste krenuli na rafalnu paljbu. 

Ti si hejter Novakov i to iritira da, kao sto generalno mrznja iritira normalnog coveka.

To sto ti obozavas fekija , kupujes njegove kackete u svim bojama, kacis i najmanje detalje vezane za njega, obozavas ga ko boga to moze cak i da bude simpaticno (nekom ) ali tvoja mrznja je odvratna

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ciao said:

Ti si hejter Novakov i to iritira da, kao sto generalno mrznja iritira normalnog coveka.

To sto ti obozavas fekija , kupujes njegove kackete u svim bojama, kacis i najmanje detalje vezane za njega, obozavas ga ko boga to moze cak i da bude simpaticno (nekom ) ali tvoja mrznja je odvratna

 

Porazno je sto svaku moju rec koja je uperena protiv Djokovica, ti i ostali na ovom forumu (cast izuzecima) vidite kao mrznju. Porazno i tuzno...

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

Porazno je sto svaku moju rec koja je uperena protiv Djokovica, ti i ostali na ovom forumu (cast izuzecima) vidite kao mrznju. Porazno i tuzno...

 

Porazno je sto ti skaces na svaku rec o fedu, a o novaku nikad nista normalno nisi napisala.

Al to sve govori o tebi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Porazno je sto ti skaces na svaku rec o fedu, a o novaku nikad nista normalno nisi napisala.

Al to sve govori o tebi.

 

Jbg. nismo svi "objektivni i kriticki" nastorjeni fanovi kao sto si ti, ne mozemo svi toliko da dobacimo :classic_sad:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ruku na srce, Đoković jeste mica kad je telo u pitanju.

A ako treba da se kaže da li verujem u povredu - evo verujem.

 

 

EDIT: reply za Majami smisleniji ovde:

 

Sad sam siguran da će Đoku boleti mišić da ide u Majami na turnir.

Možda prilika da Fed uzme još jedan masters :classic_biggrin:

Edited by CheshireCat
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Boxy said:

 

ISto kao sto i vas boli istina da je Djokovic najveci drama queen koji postoji, od cega je i krenula cela prepirka, pa ste krenuli na rafalnu paljbu. 

 

Ja ću da probam da ulijem dozu realnosti u ovaj fajt pa šta bude :kece:

 

Novak, činjenica je, ume da pretara kada su bol i povreda u pitanju. Samo što to svakako ne radi da bi zajebao protivnika, izvukao se iz meča gde gubi (primer Fritz), skrenuo pažnju na sebe ili okrenuo momentum meča. Radi to jer su u njegovim očima povrede veliki problem. Kao što jesu. Više puta je isticao da je imao sreće kroz karijeru da ga značajnije povrede zaobiđu (sem lakta). I na tome gradi ogroman deo svog samopouzdanja. Plus, možda i najvažnije, zna da je recept za cilj koji je sebi zacrtao (goat) telo od krucijalnog značaja. I da mora da vodi računa o istom. I onda se verovatno dešava da ga svaki bol uznemiri do te mere da ume (ne uvek, svakako) ponekad i da izdrami. I to zaista nije za skidanje glave sa ramena. 


On je svestan da mu je put do goatstva popločan zdravljem i izostankom povreda. Ima Rafine slučajeve preforsiranja (Lošmi, zaustavi se ovde :lol_2:) pa propuštanja delova sezone a istovremeno i Fedove dugovečnosti delom uzrokovane i manjom potrošnjom zbog stila igre (plus delimično zbog preskakanja dela šljake koja iziskuje onolike napore). 

 

Tako da zaista ne vidim bilo kakvu lošu nameru posebno ne do mere da bi se pričalo o fejkeru, folirantu, liku koji namerno svoje protivnike sjebava fejkovanjem povrede. Iste one protivnike koje redovno melje, uništava i ponižava na terenu. Teško da mu je potrebno to. Da li može nekoga ko nije njegov fan da iritira ako ovaj ponekad pretera sa dramom oko povrede, siguran sam da je tako. Da li u tome ima bilo kakve loše namere što bi ga činilo fejkerom i folirantom - naravno da nema. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Stvarno je tragicno i suludo da cak i da je sve ovo istina sto se pise o Boksi, kako je neobjektivna i ostrascena, a veze sa zivotom nema, njeno "fenstvo" prema Federeru je nekoliko kategorija normalnije nego gotovo bilo cije ovde prema Zvezdi/Partizanu, te stvari pisu ljudi koji su bukvalno najneobjektivniji i najvise zaslepljeni na forumu, ukljucujuci tu i 90% ljudi sa PDF Fudbal.

 

Smejurija.

 

Boksi, ne treba da se valjas u blatu sa njima, da Novak kaze da je nebo ljubicasto branile bi to do poslednjeg slova.

 

Njima istina nije bitna, pustis ih samo da zive u svom djokobot svetu i to je to.

 

Zbog takvih "fanova" ja iskreno zelim da on traje sto duze i osvoji sto vise, ne smem ni da zamislim njihov zivot kad se penzionise, to je raspad kao kad si u osnovnoj skoli, a Spice Girls se raspadne/ubije se Kurt Kobejn, mislis da tvoj zivot posle toga nema smisla.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce mu ostati malo vise od toga, ali to sam samo ja, ostraceni fed fan :classic_sleep:

 

@McLeod

problem je sto neke stvari koje napisu, toliko vredjaju inteligenciju, da je malo teze precutati, a koliko znam ovo nije fan klub Novaka Djokovica niti forum na njegovom sajtu...doduse, moguce da bi mnogi to voleli, pa da se onda dive svetom Nolencetu na miru, bez ikakvih upadica

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kako mediji hendluju događaje i situacije (u zavisnosti ko su učesnici) je ono što vređa inteligenciju.

 

Kada igrač A jedva dobije, povređen, meč u 5 seta, to se opisuje na jedan način, a kada igrač B to isto uradi, to se opisuje na drugi način. Kada igrač A igra u finalima slema sa skoro 34 godine, to je medijski propraćeno ovako, a kad igrač B sa skoro 34 godine osvoji slem, to je propraćeno onako.

 

Za sve vreme AO-a, ES je našao za shodno da nam (vezano za tenis) pušta po 1000+ puta Rafu kako miluje devojčicu nakon što je zveknuo lopticom i Rafu kako dere Noksu na RG-u. A između toga Roleks Rođa je GOAT.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kada je igrač A, sa 24 godine, stigao u drugo kolo Vimbldona nakon što pre toga nikad nije ni igrao ATP meč, to su mediji propratili ovako, a kada igrač B, u 27. godini, sa skorom od 3 pobede u 12 ATP odigranih mečeva, stigne u polufinale (ŠESTO KOLO) AO-a, to su mediji propratili onako.

 

Konferencija za štampu (valjda posle polufinala), novinar(!?) pita igrača B, ko ste vi i kažite nam nešto o sebi...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, stray_cat said:

Kako mediji hendluju događaje i situacije (u zavisnosti ko su učesnici) je ono što vređa inteligenciju.

 

Kada igrač A jedva dobije, povređen, meč u 5 seta, to se opisuje na jedan način, a kada igrač B to isto uradi, to se opisuje na drugi način. Kada igrač A igra u finalima slema sa skoro 34 godine, to je medijski propraćeno ovako, a kad igrač B sa skoro 34 godine osvoji slem, to je propraćeno onako.

 

Za sve vreme AO-a, ES je našao za shodno da nam (vezano za tenis) pušta po 1000+ puta Rafu kako miluje devojčicu nakon što je zveknuo lopticom i Rafu kako dere Noksu na RG-u. A između toga Roleks Rođa je GOAT.

 

 

Igrac koji je dobio povredjen mec u pet setova do kraja turnira igrao kao da nije povredjen uopste. Iskreno, malo su ga mediji polivali za tu izjavu, zasluzio je mnogo gore.

 

Kada je Federer igrao ta finala to je do tada bilo nevidjeno, posle toga su i ova dvojica to radila pa ono, jbg, ko im kriv sto nisu bili prvi kao sto je Federer sve uradio prvi i prakticno i napravio njih obojicu i gurao ih dalje da ga stignu.

 

Ne treba niko da ima ni trunku dileme da se Federer penzionisao pre pet godina ne bismo gledali ni Djokovica ni Nadala danas. Niti bi i oni sami ovoliko gurali jedan drugog da nastave i podizu nivo da Federer nikada nije postojao.

 

ES uvek ima blesave i nevezane reklame, pa Djokovic je bio po njima kad nije igrao uopste zbog povrede, ne secam se da je ikad iko ovde to prokomentarisao.

 

Ali kad su na reklamama neki koji smetaju, onda je to odmah svecka zavera i tuga sto teniskim svetom vlada SRBIN BRE

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta je ES puštao kada Noksa nije igrao. Nisu bitne reklame, spomenuo sam samo jednu, Roleks Rođu. Osim toga, ES je u pauzama gemova puštao Rafinu reklamu za Kiju i onog što je leteo 300 metra, biciklističke trenere i tate koji vrište k'o nenormalni, poene sa RG-a, ništa sa US opena, ništa sa AO-a prošle godine.

 

Nije reč o svetskoj za zaveri protiv Srba, ali 1000 puta ponovljena stvar dosadi posle 10og prikazivanja, mogli su makar 20 sportskih scena da puštaju naizmenično kao reklamu za svoj ES plejer.

 

Ja nemam nikakvu dilemu da bi Rafa i Noksa nastavili da igraju i da se Rođa "penzionisao" pre pet godina i da bi gurali jedan drugog. Kada dvojica od njih odu u penziju, to će biti druga priča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...