Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

Just now, Constantin said:

Ne, pokušavam preko Chrome ??

 

U gornjem desnom cosku imas hamburger menu, kad na to pipnes otvori se prema dole. Vidis li dva dugmeta, bijelo i zeleno? Gornje, bijelo na kom pise: Existing user? Sign in.

 

Ako vidis to, pipni u to dugme, trebalo bi ti otvoriti Sign in boks u kome bi vec trebali biti tvoji podaci.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Constantin said:

Pa dobro....šta da se radi. Često sam van kuće...van države i ponekad bih se uključio na neku temu, ali ne da skot :smiley33:

 

2 minutes ago, Honey Badger said:

 

U gornjem desnom cosku imas hamburger menu, kad na to pipnes otvori se prema dole. Vidis li dva dugmeta, bijelo i zeleno? Gornje, bijelo na kom pise: Existing user? Sign in.

 

Ako vidis to, pipni u to dugme, trebalo bi ti otvoriti Sign in boks u kome bi vec trebali biti tvoji podaci.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MetalHead said:

 

Mozda, kad budemo imali developere 🙂 ima li dobrovoljaca?

 

Sta je tacno problem? Daj i neki primer, screenshot.

Imam limit uploadovanja pa kad postavim na igmurl postavicu link ovde. Neki najosnovniji smajliji se vide kao kockice na desktop uredjaju u google chrome-u. Nije to neki veliki bug ili problem. I ne verujem da je veliki problem da se to sredi. Pored standardnih smajlica koje ckeditor na kome pisemo nase poruke ovde daje bio bi napredak kada bi neki osnovni smajlici koji su dostupni na mobilnoj verziji sajta bili dostupni i na desktop verziji. Bar na mom chrome-u se ne vide vec izlaze u vidu kockica. Mozda je meni nesto na chrome-u podeseno lose, ne znam. 

Link to comment
Share on other sites


 

On 9/26/2019 at 2:15 PM, MetalHead said:
 
Mozda, kad budemo imali developere [emoji846] ima li dobrovoljaca?
 
Sta je tacno problem? Daj i neki primer, screenshot.

 


Ma možemo da se snađemo, nije oglavu [emoji6] veći je problem što u TT nema onih najlepših smajlija: :s_d::s_w::default_coffee: itd. pa ko bi da ih koristi kuca ručno...ko ja sad [emoji16]

Smajliji sa telefona su uglavnom dobro pokriveni na forumu, osim što kad se postavi srce, ne dobije se srce na web view. Doduše, ima 2 srca: [emoji3590][emoji3531] (ne radi ni jedno)

Sent from my SM-N950F using...
 

 

Edited by fancy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...