Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Medvedev do danas nikad nije dobio mec u petom setu, a igrao sest puta. Ali zato sedmi protiv Fice, na zalost, maestralan 6 0! 

Filipa nakon meca pitali sta misli o Novaku i jucerasnjem mecu, a on rekao da mu nije jasno kakvu vezu je nasla izmedju danasnjeg meca i Novaka :puke: 

Edited by Milica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad na nemackom ES prikazali Novaka, bio danas u kompleksu, ali nije trenirao. Sedeo na nekoj stolici u onim hodnicima/prolazima.

 

A imali su i neki prilog: poredjenje zenskih i muskih (trenutnih) brojeva 1. Naravno da su za Novaka izvukli scene iz jucerasnjeg meca gde vice (zapravo je vikao u pravcu boksa: "cekam te vec pola sata" - kome god da je to bilo upuceno, samo sto je ostavilo utisak da vice nesto mnogo gadno), a za Barti kako daje intervju na kraju meca i trazi od publike da pevaju rodjendansku pesmu Delakvi. :classic_rolleyes: Plus, simpaticni video gde udara lopticu palicom za kriket o zid.  Kao da je pisac hteo nesto da kaze :smiley33:  Doduse, Beker je posle toga rekao kako postoji razlika jer je Barti osvojila samo jedan GS, a Novak se s Fedalom bori za GOAT titulu. Ali nije im palo na pamet da malo prokomentarisu kako je Barty godinu dana bildovala sedmice na #1 pri cemu nije igrala, vec zbog zamrzavanja renkinga (2 godisnji renking) je sada #1. :classic_dry:  Manipulacija samo takva. (da ne pricam da je Barti najneharizmaticniji #1 da se ja secam, i to u obe konkurencije)

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, wwww said:

I Beretini sad ima neke probleme s trbusnim misicem, u podrebarnom delu levo.

sad isti mamlaz-komentator koji je juce tvrdio da Novak nema povredu, odlicno vidi da Beretini ima problem.

:classic_dry:

 

evo, sad ga proziva i kolega koji komentarise s njim: komenatator 2 pominje slucaj PCB i Novaka, pa kaze ovom prvom: znam ti me sad gledas cudno jer mislis da je kod Novaka sve teatar.

 

strahota!

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakav crni Beretini i osvajanje AO :classic_biggrin:

Medvedev izgleda zastrašujuće, nisam izdržala posle 3. seta ali očigledno je samleo Filipa tempom na kraju, mislim da sam retko videla Filipa u boljem izdanju na slemu. Sa boljim žrebom mogao je možda i dalje.

Da li je ovo konačno taj turnir za Rusa?

Ili ću mu smrsiti konce kao u zadnje vreme kad nekog pohvalim :default_sofa:

 

Od Pliškove nikad ništa, a ova podloga bi trebalo da joj baš odgovara. Ali ni ranije nije gubila na slemovima zbog podloge, šta da se radi. 5:0 prosula :frusty:

Makar je Putinceva ispala, i to je nešto.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Ajd jos jednom cu.

Da li je moguce da neko veruje da ce Nadal odustati ako masaze ne srede stvar? Dokle vise?

Da li vama ovaj covek sto trenutno igra na RLA lici na povredjenog igraca? I da li je to i blizu Novakove povrede?

 

Ocigledno su se neke vise sile udruzile protiv Novaka, ovaj spektar malera je vec frapantan.

Goat trka sad vec i definitivno odlazi u nepovrat.

Nadalov zreb sam bar 3 puta prokomentarisao, potpuni skandal. Sam bi izabrao bolje protivnike.

 

Sta sad? Pa najbitnije je spasiti turnir. Ja navijam da osvoje Thiem ili greek god.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Bio sam prošle godine u Melburnu i svedočio sam pobedi Rodžera Federera nad Tenisom Sandgrenom posle spasenih sedam meč lopti u četvrtfinalu. Apsolutno niko tada nije dovodio u pitanje Federerovu povredu prepona i apsolutno niko nije mu negirao pravo na proslavu važne pobede uprkos toj povredi, kao što se radilo u petak sa Đokovićem.

I Federer je izašao na teren protiv istog tog Đokovića za dva dana, vodio 4:1 i 0-40 u prvom setu, i pružio jak otpor uprkos tome što nije bio na 100 posto. Na kraju je bilo 7:6, 6:4, 6:3, a ponovo se našlo nešto da se zameri Novaku – zašto je, zaboga, slavio pobedu nad povređenim protivnikom? Pa zato što je bio na poen da izgubi prvi set i zato što je drugi bio tesan kao u najslavnija vremena njihovog rivalstva. Ali svetu se ne može ugoditi.

Citat iz Ozmovog teksta na sk. 

Ubedjena sam da je jedini razlog ovolike hajke protiv Novaka obaranje rekorda. Sve druge price padaju u vodu. Nista nije radio sto i drugi vec nisu da bi izazvao ovoliku mrznju. 

Drago mi je sto italijani nikad nisu pisali nista protiv Novaka

Link to comment
Share on other sites

Nije baš sve tako crno-belo, ima i u Italiji onih koji ga ne vole, uglavnom Fedal navijači, ali je to u nekim normalnim razmerama. Ima i negativnih tekstova ponekad ali nije neka opšta medijska hajka.

 

Žao mi što nema prenosa Fonjinija, ali zato će biti odličan meč s Rafom ako ne ustane na levu nogu.

 

I Rud fino napreduje, dolazi mlađarija, nema šta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...