Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

24 minutes ago, NMX said:

Plus ne deluje da ima neki udarac koji je ekstremno slaba strana.

Uzasno reaguje na dubinu, a i udarci iz kretanja su mu nikakvi.

 

Ne pamtim da sam u ovoj fazi slema video da neko toliko udaraca posalje u dno mreze kao Karacev u prvom setu.

 

Kolko god da on igra dobro ovde, postoji razlog sto je tu gde jeste sa svojih 27 godina.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Uzasno reaguje na dubinu, a i udarci iz kretanja su mu nikakvi.

 

Ne pamtim da sam u ovoj fazi slema video da neko toliko udaraca posalje u dno mreze kao Karacev u prvom setu.

 

Kolko god da on igra dobro ovde, postoji razlog sto je tu gde jeste sa svojih 27 godina.

 

Ma dobro, pričamo o liku kome nije mesto u polufinalu slema. Par gemova je odigrao zaista van svih očekivanja. A te udarce u dno mreže je Thiem imao i ima još uvek kad uđe u seriju. 

 

Za kretanje se slažem, mada deluje da fizički nije za ovaj nivo tenisa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Karatsev jedinu sansu ima u servisu - da bije i ludacki pogadja servis kroz ceo mec. Sad vec mozemo ustvrditi da nema od toga nista i bice ovde brzo kraj. 

 

2 hours ago, wwww said:

Osaka: "niko ne pamti finalistu".

:classic_huh: kakva izjava!

 

Bas kakva treba da bude.
Ja znam da je ne gotivis i da je VOX generalno ne voli,ali mala je bomba igracica! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MilošVB said:

Užasno nesmešno i iritantno na pauzama ovo sa likom koji se dere.

 

Uvek ima tako neki pacijent. Kao na onom finalu Wimbldona. Dve ML za Feda, delirijum (što bi Viško rekao - kao da je pao gol na Vembliju u finalu SP), one tetke pokazuju prstiće. Niko uz Novaka. Spašava dve ML. Deuce. Polako se utišava publika pred Fedov servis. I samo čuješ Srbina negde u blizini mikrofona AJMO NOLEEEE :roflmao:

 

edit..morao sam da nadjem snimak.... OVDE na 3:00:lol_2:

Edited by NMX
  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni Bombarder said:

Bas kakva treba da bude.
Ja znam da je ne gotivis i da je VOX generalno ne voli,ali mala je bomba igracica! 

NIje da je ne gotivim (postoje igracice za koje to pre mogu reci), samo me je razocarao njen razvoj od kako je osvojila GS.

A stoji da je kompletna igracica (mada mislim da jos uvek ponekad zna da zabaguje).

Kritikujem ovu Osakinu izjavu kao sto bih i Fedovu :classic_biggrin: iz istog arsenala. Pa kritikovali smo i Serenine izjave slicnog tipa (doduse, proslo je mnogo godina od kako je ona redovno davala takve izjave, Wozniacki ju je pripitomila :classic_biggrin:  )

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...